Наша Команда
 • Катерина Глазкова
  Виконавчий директор
  Катерина добре знає бізнес-середовище та проблематику українських підприємців, так як 15 років тісно співпрацювала з бізнесом у якості редактора та головного редактора провідних ділових видань.
  Під керівництвом Катерини Глазкової Спілка стрімко розвивається: кількість членів СУП виросла до 500+ компаній, було відкрито 4 представництва СУП в регіонах, втілено в життя ряд важливих для бізнесу проектів та кожного дня ведеться робота по покращенню бізнес-клімату в Україні.
 • Валерія Музиченко
  Івент-менеджер
  Має досвід в організації бізнес-заходів: конференцій, семінарів, тренінгів. Брала участь у підготовці таких івентів, як Business Wisdom Summit, SHE Congress, Наверняка PR Марафон, конкурсу “Підприємницький талант”. У СУП організовує Company Visit, MeetUp, СУП CLUB, BUSINESS WOMEN TALK, візити СУП у регіони та багато інших подій.
 • Леся Панасюк
  Адміністратор
  Леся майже 10 років працювала у великих компаніях, у тому числі у ТРЦ «Караван». За освітою – психолог. Леся першою зустрічає усіх членів Спілки. У СУП відповідає за адміністративні питання.
 • Катерина Гордійчук
  менеджер з організації клієнтського сервісу
  Катерина працювала в міжнародній консалтинговій компанії. Розробляла стратегію розвитку компаній МСБ. Головне завдання Катерини – створити комфортні умови для учасників Спілки.