Новини
  • Головна
  • Відбулося перше засідання нового профільного Комітету СУП

24 вересня відбулося перше засідання новоствореного Комітету СУП – Комітету з розвитку небанківського фінансового сектору. На засіданні обрали керівництво Комітету – співголовами стали: Дмитро Кравченко, ТОВ «ФК «Житло-Капітал» та Віталій Коваленко, ПрАТ «СК «КД Життя», секретарем обрали Марію Грабовську, ТОВ» ФК «Нерухомість-Інвест».

Комітет з розвитку небанківського фінансового сектору СУП створили з метою обговорення та вирішення нагальних питань сфери небанківської фінансової галузі. Основною метою створення комітету є глибоке, комплексне та фахове дослідження всіх питань, що відносяться до створення сприятливих умов для розвитку небанківського фінансового сектору та фондового ринку. Діяльність комітету буде направлена на:

• Підтримку реформування небанківської фінансової галузі та ринку цінних паперів, а також сприяння їх розвитку.

• Вивчення, дослідження, розробка та сприяння впровадженню нових технологій на фінансовому та фондових ринках.

• Сприяння зростанню економіки України та підвищенню престижу України та світовій бізнес-арені.

Також, під час засідання було затверджено порядок діяльності та сформовано позицію щодо проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо консолідації функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг» №2413а.

Учасники підтримують необхідність реформування державного регулювання та нагляду за небанківським фінансовим ринком для сприяння його стабільності і розвитку. Водночас, реформи у цій сфері повинні бути виваженими і збалансованими між цілями державної політики, інтересами українських фінансових установ та споживачами їхніх послуг.

Вітаємо учасників та членів Комітету з активним стартом! Наступне засідання заплановано на 17 жовтня цього року.