Новини
  • Головна
  • СУП стоїть на захисті інтересів компанії «Еконія» та інших членів Спілки

Сьогодні, 25 липня, відбулася прес-конференція на тему «Спроба рейдерського захоплення ТОВ ПІІ «Еконія»: Схема. Дійові особи. Стратегія захисту». Спікерами були президент ТОВ ПІІ «Еконія» – Ірина Варагаш, виконавчий директор Спілки українських підприємців – Катерина Глазкова, керівник практики захисту у кримінальних провадженнях та захисту бізнесу адвокатського об’єднання Arzinger – Катерина Гупало (голова Комітету з захисту бізнесу СУП), представники інших бізнесових об’єднань.

СУП вважає важливим та необхідним привернути увагу громадськості та органів влади до ситуації, яка склалася з «Еконією» і вимагати забезпечення всебічного, оперативного та неупередженого розгляду цієї справи у рамках діючого законодавства.

«Сьогодні, на превеликий жаль, на місці «Еконії» може опинитись будь-яка компанія. Протягом останніх днів у СУП за допомогою вже звернулось кілька підприємств з аналогічною проблемою. Це говорить про системне рейдерство, спричинене слабким законодавством, у якому не чітко визначені та прописані вимоги до документів, що подаються для реєстрації права власності та відсутністю ефективних механізмів притягнення до відповідальності державних реєстраторів», – виконавчий директор Спілки українських підприємців, Катерина Глазкова.

Серед профільних Комітетів Спілки є і Комітет з захисту бізнесу СУП, його голова – Катерина Гупало, постійно тримає «руку на пульсі». Такий Комітет спеціально створено задля оперативного та фахового реагування на ситуації у яких члени СУП потребують захисту від неправомірних дій або тиску на бізнес з боку будь-кого.

Наразі членами Комітету з захисту бізнесу СУП вже підготовані та подані відповідні документи до Міністерства юстиції України щодо скасування реєстраційних дій всіх причетних суб’єктів реєстрації. Також, зважаючи на потенційну загрозу повторної рейдерської атаки було подано вимогу з проханням скорочення термінів розгляду скарги.