Новини
  • Головна
  • Підприємці озвучили топ-10 вимог до влади

Спілка українських підприємців на основі аналізу найголовніших проблем, що стримують розвиток бізнесу, сформували перелік конкретних вимог до представників влади. Документ було одноголосно підтримано на загальних зборах членів СУП 19 квітня.

Цей перелік є фактично «дорожньою картою» для наших законодавців і реформаторів. До переліку увійшли законодавчі ініціативи, що регулюють податкову політику, трудову діяльність, роботу органів державного контролю та регулювання і інші. Саме вони зможуть дати помітний ефект для економіки країни і, впевнені, сприятимуть виходу підприємств із «тіні».

Квінтесенцією документу є підтримана усім без винятку українським бізнесом заміна податку на прибуток податком на виведений капітал. Впровадження цього податку дасть додаткове зростання ВВП до 2%, і сприятиме поліпшенню інвестиційного клімату – податкова система країни стане більш прозорою і зрозумілою, в тому числі за рахунок скорочення простору для маніпуляцій зі звітністю та представленням викривлених фінансових результатів.

Запрошуємо усіх підприємців та інші асоціації підтримати цей документ і висловлюємо свою готовність до відкритого діалогу.

Топ 10 вимог бізнесу до влади