Новини
  • Головна
  • СУП вперше зібрав різні політичні сили для обговорення економічних реформ

10-го липня Спілка українських підприємців презентувала ТОП-10 вимог бізнесу до влади на зустрічі з головами, заступниками та представниками депутатських фракцій Верховної Ради України. На зустрічі були присутні: Олег Березюк (Голова депутатської фракції Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»), Альона Бабак (депутат «Об’єднання «Самопоміч»), Антон Геращенко (депутат партії «Народний фронт»), Олександр Вілкул (Співголова депутатської фракції Політичної партії «Опозиційний блок»), Олександра Кужель («Всеукраїнське об’єднання «БАТЬКІЩИНА»), Оксана Продан (депутат «Блоку Петра Порошенка»), Мустафа Найєм («ДемАльянс»), Віктор Кривенко (голова партії «Народних рух України»), Олександр Данченко («Об’єднання «Самопоміч»), Руслан Сидорович («Об’єднання «Самопоміч»), Роман Семенуха («Об’єднання «Самопоміч»). Спілку українських підприємців представляли Вячеслав Климов, Володимир Цой, Сергій Бартощук, Олександр Соколовський, Андрій Єрашов та Катерина Глазкова.

Президент Спілки українських підприємців Вячеслав Климов презентував представникам парламенту озвучені членами СУП «ТОП–10 вимог бізнесу до влади» та детально зосередився на кожній з вимог, серед яких: податок на виведений капітал, перехід на електронний документообіг, блок дерегуляційних законопроектів, осучаснення трудового законодавства, відкриття ринку землі, масштабна приватизація, тощо.

««Ми не маємо політичних цілей, наша мета – створення сприятливого бізнес-середовища в Україні. ТОП-10 вимог від членів СУП не є остаточним списком, це лише першочергові, необхідні ініціативи, які мають бути прийняті»»

, – сказав Вячеслав Климов.

Окремо обговорили й нещодавно поданий Президентом законопроект № 8557 (заміна податку на прибуток податком на виведений капітал), яким СУП займався майже два роки. Частина присутніх представників парламенту висловили свою підтримку цього проекту, частина буде найближчим часом з ним знайомитись.

Як з’ясувалось, представники депутатського корпусу вже були ознайомлені з «ТОП-10 вимог бізнесу до влади» та мали своє бачення щодо необхідних змін законодавства, в тому числі сфокусувавшись на вже розроблених проектах, які потребує бізнес-спільнота.

Наступним кроком має стати фахова робота окремих робочих груп по кожній з вимог та подання до парламенту необхідних законопроектів. Це перша зустріч що відбулася у такому форматі, вперше представники різних політичних сил зібрались разом для обговорення з бізнесом важливих кроків щодо покращення бізнес-клімату в країні. Для проведення реформ важливо об’єднуватися незважаючи на політичні розбіжності. Спілка українських підприємців завжди виступає за відкритий діалог з усіма гілками влади.