Новини
  • Головна
  • СУП долучилася до обговорення захисту українського кіберпростору

Спілка українських підприємців стала партнером Cyber Defence Congress 2K18 – міжнародного конгресу з кіберзахисту України, що порушує питання інформаційної безпеки держави, бізнесу та кожного громадянина зокрема.

Сьогодні кіберзагрози посідають друге місце в рейтингу найбільш небезпечних ризиків для бізнесу. За даними звіту про інфобезпеку Cisco, 66% інцидентів не викриваються місяцями і навіть роками. До того ж, більшість українських компаній поки не усвідомлює ризики, не знає про правила, інструменти і підходи до протидії кібератак. Тож на конгресі 5 червня обговорювали, як бізнесу вистояти в цій війні, зазнавши найменших втрат та чому краще стати випадковою жертвою, а не інструментом кібератаки.

До окремого формату дискусій конгресу Policy Talks долучився і член Ради директорів СУП Анатолій Зарахович. Разом із представниками ОБСЄ, народними депутатами, співробітниками силових структур, представниками приватних компаній та громадських організацій обговорили розвиток національної кіберсистеми: рекомендації для органів законодавчої влади, залучення ресурсів приватного сектору, співпрацю з організаціями-донорами, впорядкування нормативно-правової бази, підвищення рівня суспільної грамотності.

Cyber Defence Congress 2K18 – перша платформа для згуртування державних, комерційних та громадських сил навколо захисту українського кіберпростору. Однак працювати в цьому напрямку бізнесу та державі потрібно постійно і більш зосереджено.