Новини

8 червня в Києві відзначили переможців всеукраїнської премії Zakupki.Кращі. Спілка українських підприємців (СУП) посіла перше місце у номінації «Бізнес-асоціація, яка допомагає розвитку системи ProZorro». Експертна комісія дала нагороду Спілці як асоціації, що об’єднує найбільшу кількість представників бізнесу, активно поширює інформацію про можливості системи публічних закупівель та допомагає захищати прозорість і чесність у держтендерах.

«Дякуємо експертному журі за високу оцінку нашої діяльності! Ця номінація – перемога 620 компаній-членів СУП, більшість з них – активні учасники системи торгів. Нам важливо розуміти, що разом з ProZorro ми працюємо в одному напрямку задля спільної мети: здорової конкуренції, добропорядного ставлення до учасників ринку, прозорого ведення бізнесу. Нехай з кожним роком кількість учасників Премії тільки зростає!»,

– зазначила Катерина Глазкова, виконавчий директор СУП, під час церемонії нагородження.

Переможців премії Zakupki.Кращі визначали серед найбільш активних замовників та постачальників у системі, що розвивають сферу електронних закупівель. Ми раді вітати наших учасників серед переможців у різних номінаціях: ТОВ «Текстиль-Контакт», ЮК «Праве діло», ТОВ «Рекламний текстиль», ТОВ «БРОКАРД-УКРАЇНА». Учасників оцінювала спеціальна комісія, до якої увійшли представники торговельного майданчика Zakupki.Prom.ua та фахівці моніторингового порталу DoZorro.