Новини
  • Головна
  • СУП провела зустріч з головою Служби безпеки України Василем Грицаком

30 листопада 2017 року відбулася зустріч керівників Спілки українських підприємців, Американської торговельної палати, офісу бізнес-омбудсмену з Головою СБУ Василем Грицаком та керівниками підрозділів СБУ.

«Для бізнесу важливий ефективний діалог з правоохоронними органами. І дуже позитивно, що нинішнє керівництво СБУ демонструє відкритість до взаємодії»,

– відзначив В’ячеслав Климов, Президент Спілки українських підприємців.

Василь Грицак запевнив, що СБУ в межах своєї компетенції докладатиме всі необхідні зусилля для практичного забезпечення прав і гарантій бізнесу.

“Ми будемо твердо і рішуче запобігати спробам незаконного тиску на бізнес, створенню інфраструктурних перешкод чи у будь-який інший спосіб перешкоджанню законній діяльності вітчизняних та іноземних компаній”,

‒ наголосив Голова СБУ.

Під час зустрічі представники бізнес-асоціацій ще раз наголосили на необхідності безумовного допуску адвокатів під час обшуку, відеофіксації обшуків та обмеження випадків безпідставного вилучення комп’ютерної техніки.

Також підняли питання кібербезпеки та блокування експортних операцій зі сторони СБУ.

Сторони домовились запровадити практичні механізми взаємної співпраці та у рамках спільних експертних груп відстежувати, аналізувати та реагувати на можливі порушення щодо суб’єктів підприємницької діяльності.