Новини
  • Головна
  • СУП провела круглий стіл «Національна система кібербезпеки держави»

Сьогодні, 25 вересня, Спілка українських підприємців організувала круглий стіл «Національна система кібербезпеки держави», що проходив у приміщенні SigmaBleyzer.

Спікерами заходу були представники Ситуаційного центру забезпечення кібербезпеки СБУ, Літвінов Максим та Логінов Ігор. Під час роботи круглого столу обговорювалися нагальні для сучасного бізнесу питання, що  пов’язані з кібербезпекою.

У своїй доповіді спікери зосередили увагу присутніх на особливостях кібератак, взаємодії із країнами-партнерами та загальній структурі протидії кіберзагрозам. Також розповіли і про практичні аспекти реагування на кібератаки, зокрема зосередити увагу на можливих загрозах, організаційній моделі компанії та ключових процесах. Одним з нагальних для держави та бізнесу питань все ще залишаються висококваліфіковані фахівці.

В наш час друге місце у рейтингу найбільш небезпечних ризиків для бізнесу посідають кіберзагрози. На жаль, більшість українських компаній поки не усвідомлює ризики та не знає про інструменти і підходи до протидії кібератак.

Тож бажаємо представникам бізнесу не стати інструментом або жертвою кібератаки та дякуємо усім, хто долучився до заходу.