Новини

30 березня Спілка українських підприємців здійснила візит до Кропивницького. Метою поїздки стало знайомство з бізнес-спільнотою Кіровоградщини, ідентифікація головних проблем функціонування бізнесу в регіоні та презентація діяльності й можливостей, які надає своїм учасникам Спілка.

До заходу долучилися більше півсотні місцевих підприємців. Катерина Глазкова, виконавчий директор СУП, презентувала, що являє собою Спілка та які головні досягнення накопичилися у її портфелі за два роки існування.

“Сьогодні учасниками СУП є понад 600 компаній з усієї України. І наше завдання – полегшити бізнес-умови для ведення їхньої діяльності, сприяти їхньому розвитку можливими нам інструментами”,

– зазначила Катерина.

Під час бесіди зі співзасновниками СУП – Сергієм Бартощуком, Головою наглядової ради ТМ “КОСМО”, Наталією Єремєєвою, співвласницею Stekloplast, Олександром Почкуном, генеральним директором Baker Tilly Ukraine, Оленою Шуляк, співвласницею Midland Development Ukraine – місцеві підприємці більше уваги приділили проблемним питанням, з якими зустрічаються у веденні бізнесу. Поради досвідчених управлінців стали ще одним бенефітом зустрічі.

Серед головних проблем регіону кіровоградська бізнес-спільнота називає втручання силових структур. Така проблема для Спілки знайома – деяким з учасників довелося відчути це на собі, і СУП активно працював над її вирішенням. Тож поговорили про минулі подібні кейси і роз’яснили, як варто діяти і в яких питаннях в таких ситуаціях може допомогти СУП.

У регіоні існує своє незалежне об’єднання компаній, яке було створене з метою захисту прав підприємців. Тож дійшли висновку, що для того, щоб спільно створити систему роботи над проблемними питаннями, спочатку треба об’єднатися.

“Якщо ви захочете лобіювати не тільки локальні інтереси, а й допомогти іншим підприємцям України, ми тільки раді це вітати”,

– зауважив Сергій Бартощук.

У СУП вже є чотири офіційні представництва у Львові, Харкові, Одесі та Дніпрі, і можливо найближчим часом до цього списку приєднається ще й Кропивницький, зважаючи на активність і зацікавленість бізнес-аудиторії під час візиту Спілки до регіону.