Новини
  • Головна
  • Учасники СУП зустрілися з Головою Антимонопольного комітету України

28 лютого відбулася перша відкрита зустріч учасників СУП з Головою Антимонопольного комітету Юрієм Терентьєвим. Голова АМКУ поділився результатами діяльності Комітету за 2017 рік, розповів про виклики, які наразі стоять перед Комітетом, та висвітлив законодавчі і правозастосовні ініціативи та напрацювання АМКУ, які покликані наблизити українське антимонопольне регулювання до рівня кращих прикладів інших країн.

В контексті зустрічі Юрій Терентьєв зазначив: «АМКУ навіть для реалізації найменших реформ потрібна критична маса підтримки та експертизи українських підприємців».

Спілка українських підприємців зацікавлена в налагодженні конструктивного діалогу з АМКУ і висловила готовність ділитися своїми знаннями та експертизою у функціонуванні ринків і проблемних питаннях роботи ринків, щоб посилювати адвокатуючу роль АМКУ і таким чином промотувати принципи чесної конкуренції.

За результатами зустрічі домовилися напрацювати та представити АМКУ конкретні робочі пропозиції СУП щодо подальшого ефективного реформування антимонопольного законодавства. Зокрема, АМКУ цікава позиція СУП щодо реформування законотворчих змін у публічних закупівлях, у сфері держдопомоги, законопроектах № 6723 і № 6746. Допомагати та консолідувати пропозиції СУП для АМКУ буде адвокатське об’єднання Arzinger.

Сподіваємося, подальше співробітництво між СУП та АМКУ у формі такого відкритого і конструктивного діалогу буде максимально успішним і принесе конкретні позитивні результати.