Новини
  • Головна
  • У Дніпрі обговорили нововведення в законодавстві про працю

Представництво СУП у Дніпрі організувало зустріч з бізнес-спільнотою регіону «Перевірки з праці по-новому: штрафи і ризики» для обговорення нововведень в законодавстві про працю.

У 2018 році перевірки наявності неоформлених працівників на підприємствах проходять без попереднього повідомлення. Інспектори Державної служби України з питань праці, при наявності службового посвідчення, безперешкодно, без попереднього повідомлення мають право:

✔ проходити в будь-які приміщення, де використовується наймана праця;

✔ знайомитися з будь-якими документами, ведення яких передбачено законодавством про працю;

✔ наодинці або в присутності свідків ставити керівнику та/або співробітнику об'єкта відвідування питання, що стосуються законодавства про працю;

✔ отримувати із зазначених питань усні та/або письмові пояснення

Тож спільно з юристами ЮК «Правое Дело» та запрошеними експертами учасники заходу розглянули «підводні камені» нововведень з усіх боків, щоб ефективно підготуватися до інспекційних візитів.

Оксана Гергіль зосередилася на підготовці до візиту перевіряючи органів та санкціях за порушення законодавства про працю.

Про те, як вести документацію, яка підлягає перевірці інспекторів з праці, правильно вести кадровий облік і порядок надання відпусток, говорила Наталя Желябіна. На питаннях охорони та оплати праці зосередилися Віктор Волошин та Юлія Алфьорова.

Практикувалися у моральній підготовці до перевірок та інших важливих психологічних аспектах при роботі з персоналом в умовах стресу разом з практикуючим психологом Яною Булатовою.

Про актуальність теми для регіону та інформативність зустрічі свідчив заповнений зал. Дякуємо представникам СУП ЮК «Правое Дело» за організацію та підготовку заходу.