Купуй у своїх

Проект "Купуй у своїх" реалізований з метою надання спеціальних умов на послуги та товари серед членів СУП. Кожна компанія-член СУП може запропонувати іншим учасникам Спілки свою унікальну пропозицію. 

По галузі

Decision lab

Медіація – сучасний та ефективний позасудовий спосіб вирішення спорів за участю посередника-медіатора. Компанія DecisionLab розв’язує спори між власниками бізнесу, у договірній сфері, стосовно власності на майно, між співробітниками, у сфері інтелектуальної власності, франчайзингу, у будівництві, девелоперському бізнесі, у фінансовій, банківській сферах.

https://decisionlab.com.ua/ru
Спецiальна пропозиція

Для членів СУП компанія пропонує спецумови на свої послуги:
- погодинна ставка – 150 доларів США , але не більше 3000 доларів США при роботі не більше 2 місяців
- при досягненні згоди за один день – знижка 15% 

BritMark

BritMark – страховий брокер, що працює в інтересах великих корпоративних клієнтів, а також є ексклюзивним представником UNIBA partners в Україні - глобальної мережі незалежних страхових брокерів. BritMark надає брокерські послуги у сфері страхування понад 200 представникам великого бізнесу в Україні -  у сфері нерухомості і девелопменту, харчової промисловості, рітейлу та дистрибуції, агросекторі, логістиці, промисловості, фармацевтиці, енергетиці та ін.
 

http://www.brit-mark.com/
Спецiальна пропозиція

Для учасників СУП компанія BritMark надає знижку в розмірі 10% на свої послуги.

iBC Legal Services

iBC Legal Services – компанія з багаторічним досвідом колективу професіоналів: юристів, адвокатів, аудиторів, бухгалтерів, оцінювачів, судово-економічних експертів. Широка спеціалізація та багаторічні партнерські стосунки із фахівцями різних галузей та напрямів, дозволяють нам забезпечувати комплексну підтримку наших клієнтів у будь-яких складних ситуаціях.

https://ibc-legal.com/ua
Спецiальна пропозиція

Отримати спецпропозицію для членів СУП можна за телефонами: 067 506 90 28, 044 331 11 40.
 

FIALAN

З 2004 року компанія FIALAN здійснює пошук, закупівлю і контроль постачальників в Китаї, а також доставку і митне оформлення вантажів. Отримані досвід та знання в області законодавства і правил ведення бізнесу спеціалісти компанії використовують для забезпечення високоякісного та ефективного супроводу угод із іноземними партнерами клієнтів компанії.
Сьогодні Fialan надає послуги з розвитку «Бізнесу без кордонів» для підприємців України, Казахстану, Білорусі та інших країн по всьому світі. 
 

https://fialan.ua/
Спецiальна пропозиція

Компанія FIALAN надає 30% знижку на консалтингові послуги для членів СУП.
 

MovaSvit

Компанія MovaSvit надає послуги перекладу матеріалів будь-якої складності на понад 40 мов світу: профільні переклади, письмові, усні, термінові, редагування, верстка, нотаріальне завірення перекладу, апостиль, легалізація документів, переклад аудіо- та відеоматеріалів, субтитри, експертна підтримка при участі у виставках. Компанія гарантує високу якість та швидку обробку. 

https://movasvit.com/
Спецiальна пропозиція

Для членів СУП компанія MovaSvit надає знижку в розмірі 20% на свої послуги.