Команда СУП

  • Координатор Центру міжнародного співробітництва:

    Ілона Книшук,

    +380632549422 ilona.knyshuk@sup.org.ua
  • Аналітик Центру міжнародного співробітництва:

    Владислав Мельников,

    melnykov.vladyslav@sup.org.ua
У світі зростає попит на українські товари і послуги, і бізнесу, який виходить на міжнародні ринки, потрібно все більше підтримки. Серед учасників СУП ми помічаємо збільшення запитів на консультації щодо того, як правильно й ефективно експортувати свою продукцію. 

Тож Спілка українських підприємців створила Центр міжнародного співробітництва (Centre for International Cooperation), який займається, зокрема:
— аналітикою щодо того, як і куди краще експортувати;
— консультаціями з виходу на європейські і не тільки ринки;
— допомогою тим, хто лише починає займатися експортною діяльністю;
— допомогою у пошуку нових клієнтів, підрядників та партнерів за кордоном.

 

Центр міжнародного співробітництва є важливим напрямком роботи СУП, адже багато учасників Спілки експортують продукцію й послуги назовні або планують робити це та потребують підтримки.

Мета Центру: об’єднати й масштабувати діяльність з допомоги учасникам СУП у виході на нові ринки

Центр відкрито за підтримки CIPE Ukraine.

 

У Центрі працюють сертифіковані експерти з питань експортної діяльності. Координатором роботи Центру є Ілона Книшук.

Центр надає такі послуги:
- Індивідуальні консультації щодо вибору ринку на основі статистики міжнародних баз даних (включають консультації по дозвільній документації, перелік країн з найкращими умовами, митні тарифи та інше)
- Оцінка експортної спроможності компанії, перевірка відповідності вимогам міжнародних ринків
- Підготовка галузевих оглядів іноземних ринків та рекомендацій стосовно умов входу та експортних процедур
- Організація спільної участі у міжнародних виставках, колективні стенди для мінімізації витрат 
- Пошук партнерів за кордоном: співпраця з бізнес-асоціаціями, торговими домами, посольствами
- Робота в напрямку спрощення українського законодавства, наближення законодавства України до законодавства ЄС (взаємне визнання сертифікації та стандартизації), митні процедури, валютне регулювання, легкість укладання контрактів 
- Опрацювання запитів від іноземних партнерів на співпрацю із українськими компаніями, поширення запитів серед учасників СУП, допомога у комунікації
- Перевірка потенційних партнерів (резидентів України) з наданого компанією переліку

 
Центр дає можливість українським бізнесам знайти партнерів за кордоном та отримати кваліфіковану консультацію щодо виходу на ринки ЄС, Канади та США.
Проєкти:


Запрошуємо компанії малого та середнього бізнесу взяти участь у Програмі професійної сертифікації від Google на платформі Coursera, щоб ваші співробітники змогли підвищити кваліфікацію та здобути необхідні навички, для нових перспектив розвитку вашого бізнесу. Для участі у програмі буде обрано 1000 компаній в Україні.

Детальніше
 

Триває прийом заявок на платформу leverist.de, яка дозволяє українським компаніям знаходити нових покупців, постачальників та бізнес-партнерів у Німеччині та інших країнах ЄС. Метою є підтримка та зміцнення бізнес-партнерств між країнами ЄС та Україною.
Платформа є цілком безкоштовною. Наразі вона вже налічує понад 1500 компаній, які прагнуть до міжнародного партнерства.

Детальніше про умови та вимоги до компаній, які подають заявку, читайте тут: https://bit.ly/3zOPmER
З leverist.de відшукати надійних партнерів та вивести продукцію на нові ринки швидше й легше. А СУП зробить цей процес ще й максимально зрозумілим для своїх учасників, супроводжуючи їх на всіх етапах взаємодії з платформою.
Запуск платформи в Україні підтримується Спілкою українських підприємців в рамках програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини через німецьку федеральну компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH

На замовлення програми міжнародної допомоги #EU4Business продовжуємо підтримувати українські компанії в процесі виходу на міжнародні ринки через бізнес-метчмейкінгову платформу leverist.de. Наразі можливості пошуку партнерств у країнах ЄС через платформу розширено – компанії, які вже розміщені на платформі, мають можливість отримати додаткові сервіси: індивідуальні консультації з трьох товарів, які компанія планує експортувати.

Експерти з експорту СУП проведуть оцінку готовності компаній до зовнішньоекономічної діяльності та проаналізують ринок ЄС для обраних товарів. 
Рекомендації включатимуть інформацію про країни, які пропонують найвигідніші умови, канали пошуку партнерів, головних гравців ринку, тарифного регулювання ринків обраних країн, логістичні умови та необхідну документацію для початку здійснення ЗЕД. 
Кожна така компанія отримає детальну аналітику для її експортних можливостей з урахування специфіки продукту, а також бажаної географії та обсягів для експорту.


 

Якщо ви маєте питання або потребуєте консультації з виходу на нові ринки, напишіть нам:

Новини центру