LinkosGroup почав використання контенту AR для просування ідеї обміну первинними е-документами через M.E.Doc
LinkosGroup почав використання контенту AR для просування ідеї обміну первинними е-документами через M.E.Doc
25 жовтня 2018

Розробник української програми для звітності та документообігу M.E.Doc вирішив піти нестандартним шляхом і просунути ідею обміну первинними е-документами за допомогою ... гри доповненої реальності, розробленої компанією Raccoon.World.
Гравець надягає окуляри доповненої реальності і переноситься в віртуальний світ. Він їде по віртуальній дорозі, а перед ним виникають паперові документи. Розстрілюючи ці папери за допомогою спеціального контролера, який також є розробкою Raccoon.World, гравець перетворює документи в електронні – і навколо нього розквітає віртуальний зелений сад. Заклик у кінці гри заохочує: «А тепер впроваджуйте в життя!». Така гра сприяє розумінню, як саме за допомогою переходу на електронний документообіг можна зберегти природу в реальному світі.

«Ми обрали для просування електронного обміну первинкою ігровий формат – щоб показати, як це легко», – поділилася своїм поглядом СЕО LinkosGroup Олеся Білоусова.

Завдяки AR-грі розробник M.E.Doc додав розважальну складову в бухгалтерські форуми, семінари і тренінги, де і пропонує відвідувачам таку інноваційну розвагу. Тільки за літо більше 3000 бухгалтерів вже мали можливість побувати в доповненій реальності. 
Більше інформації шукайте на сайті M.E.Doc
 

Ще новини