СУП долучилася до обговорення питань митної політики
СУП долучилася до обговорення питань митної політики
31 січня 2019

30 січня Спілка українських підприємців взяла участь у зустрічі із заступником Міністра фінансів Сергієм Верлановим та в.о. заступника Голови ДФС Віктором Кривіцьким
Предметом дискусії стали питання митної політики. Зокрема, говорили про реформування митного напрямку ДФС, реалізацію «єдиного вікна», боротьбу з «сірим» імпортом.

Підняли питання запровадження авторизованих економічних операторів (АЕО). Міністерство фінансів спільно з Комітетом з питань податкової та митної політики активізує роботу над цим законопроектом і в найближчому часі сподіваємося на його прийняття. Це питання важливе для СУП, оскільки є одним із топ-10 вимог бізнесу до влади, які спрямовані на покращення бізнес-клімату в країні. Законопроект щодо АЕО є пріоритетним ще й тому, що дозволить піднятися Україні в рейтингу Doing Business.

Обговорили також подальшу реалізацію ще однієї важливої ініціативи, над якою працював СУП, - «єдиного вікна» на митниці. В Уряді продовжується робота над забезпеченням повноцінного функціонування системи «єдиного вікна» і електронного обміну документами.

В контексті боротьби із «сірим» імпортом, голова Комітету з роздрібної торгівлі СУП Sergii Badritdinov озвучив ініціативу Спілки щодо відкриття знеособленої інформації митної вартості товарів. Міністерство наразі ще планує провести додаткові консультації, щоб озвучити свою позицію з цього питання.

Дякуємо Міністерству фінансів України за відкритий діалог задля досягення спільних цілей. Сподіваємося на плідну співпрацю!

Ще новини