СУП  запускає проект з підвищення привабливості об’єднаних територіальних громад для бізнесу
СУП запускає проект з підвищення привабливості об’єднаних територіальних громад для бізнесу
06 лютого 2019

Спілка українських підприємців - СУП спільно з командою Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe запускає проект з підвищення привабливості об’єднаних територіальних громад для бізнесу!

Днями СУП та команда Програми «U-LEAD з Європою», що фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією, уклали договір про реалізацію проекту «Підвищення привабливості об’єднаних територіальних громад для бізнесу». 

Сьогодні бізнес, який працює в регіоні, часто обирає місцем юридичної адреси саме обласні центри або столицю з метою нівелювання корупційних ризиків та спрощення процедури реєстрації. Мета проекту СУП – розвиток сприятливого бізнес-середовища на місцях для економічного зростання та позбавлення упередження підприємців про те, що реєструвати свій бізнес в ОТГ – це складний бюрократичний механізм. 

В рамках реалізації проекту передбачається: 
1) вивчення ситуації з місцем реєстрації / місцем здійснення операційної діяльності підприємств – членів СУП;
2) вивчення основних чинників та потреб для стимулювання розвитку бізнесу на місцевому рівні;
3) розробка та впровадження відповідних тренінгових модулів з економічного розвитку Програми U-LEAD та організація Партнерських хабів під час проведення тренінгів;
4) Інформування представників бізнесу про привабливість бізнес-діяльності на місцевому рівні та поширення результатів проекту.
 

Ще новини