Клуб корпоративного управління: портрет корпоративного директора та завдання наглядової ради
Клуб корпоративного управління: портрет корпоративного директора та завдання наглядової ради
06 березня 2019

Учасники клубу корпоративного управління СУП обговорили, як побудувати якісну модель корпоративного управління.

Спікер зустрічі Віестурс Ліегіс, керуючий партнер компанії Amrop розповів про специфіку роботи наглядових рад в українських підприємствах.

«Чим має займатися наглядова рада і яку роль відіграє? Я би говорив про декілька рівнів ефективності, виходячи з яких можна сформувати портрет кандидата в корпоративні директори.
Базовий рівень - це представлення інтересів власника.
Наступний рівень – контроль за здійсненням управління.
Вищий рівень – наглядова рада повинна давати консультації керівництву. Тут дуже важливими є знання і компетенція корпоративних директорів», - розповів Ліегіс.

На його переконання, кандидат в корпоративні директори повинен мати досвід роботи на посаді виконавчого директора, або аналогічний – у наглядові раді.
Окрім того, важливим є професійний досвід саме в тій сфері, у якій зосереджений бізнес підприємства.

«Ще одна якість – це вмотивованість: чи хоче кандидадат ділитися досвідом, чи є це безпосередньо його мотивацією».

Пан Ліегіс вважає, що для ефективності такої моделі, до складу наглядових рад в українських підприємствах потрібно залучати іноземних спеціалістів з успішними кейсами. Особливо, на думку спікера, це потрібно там, де роками зберігають свої посади так звані "червоні директори".

Дедалі більших масштабів набуває практика The Candidate Universe - всесвіт кандидатів в корпоративні директори. Ліегіс переконаний, що іноземні кандидати також зацікавлені працювати в Україні, адже це можливість передати успішний досвід. Водночас, відкриваються глобальні можливості для українських управлінців проявити власні знання та уміння в міжнародних компаніях.

Дякуємо нашому спікеру за цікаву бесіду та отримані знання!

Ще новини