СУП продовжує зустрічі з кандидатами в Президенти України
СУП продовжує зустрічі з кандидатами в Президенти України
20 березня 2019

Ми, як Спілка українських підприємців, переконані, що саме український бізнес є головною артерією, яка забезпечує функціонування економіки країни. Тож чимало залежить від того, які умови будуть створені майбутнім президентом для розвитку підприємництва в Україні.

СУП детально проаналізувала програми кандидатів у президенти та ініціювала з ними публічні зустрічі, для того щоб зрозуміти, хто із кандидатів в президенти є найбільш «бізнесорієнтованим» та налагодити майбутню співпрацю. Перший такий захід був організований спільно із 73 українськими бізнес-асоціаціями 4 березня.

СУП важливо, щоб майбутній Президент взяв на себе відповідальність заявити про підтримку та подальшу роботу над топ-10 вимогами бізнесу до влади, які пропонує Спілка задля детінізації, створення прозорих та рівних умов ведення бізнесу.
Саме з цією метою у понеділок відбулася ще одна зустріч – із кандидатом в Президенти Володимиром Зеленським, під час якої він заявив про підтримку кількох пунктів топ-10 вимог бізнесу до влади, сформованих СУП: введення податку на виведений капітал, створення ринку земель сільськогосподарського призначення та продовження приватизації держпідприємств. Щодо впровадження paper free в сфері держпослуг – цей пункт також є в програмі кандидата.

«Спілка українських підприємців є аполітичною організацією та рівновіддаленою від усіх політичних сил. Наші зустрічі з кандидатами в президенти не означають підтримку когось одного із них, це лише свідчення того, що Спілці як лобісту інтересів українського бізнесу, не байдуже, як майбутні очільники держави працюватимуть над створенням сприятливого бізнесу-клімату в країні та чи дослухатимуться до потреб підприємців», - зазначає в.о. виконавчого директора СУП Тетяна Паламарчук.

Спілка українських підприємців буде продовжувати комунікацію з кандидатами та політичними силами задля захисту інтересів українських підприємців. Про найближчі зустрічі ми повідомлятимемо публічно. Однак наголошуємо, що такі зустрічі не можна розглядати як підтримку того чи іншого кандидата/політичної сили представниками Ради директорів СУП чи керівництвом Спілки.
 

Ще новини