Company Visit до «Прогрестех Україна»
Company Visit до «Прогрестех Україна»
12 квітня 2019

11 квітня відбувся візит членів Спілки українських підприємців до Спільного навчально-наукового центру КПІ імені Ігоря Сікорського та провідної інженірингової компанії «Прогрестех Україна».

Директор компанії Андрій Фіалковський розповів про непрості переговори з нинішнім партнером компанії - гігантом у сфері авіабудуванння Boeing та поділився best practices виходу підприємства на глобальні ринки.

«Ми довго йшли до контракту з Boeing – перемовини тривали більше 4 років. Почали з перших 50 наших інженерів на їхніх проектах. З початку цього року на їх проекти зайшла вже 603 людина, я думаю до кінця року – їх буде більше 800», - зазначив Андрій Фіалковський.

Він додав, що середній вік інженера в компанії «Прогрестех Україна», який працює на проекті Boeing, складає 27 років.
Крім того, українська компанія співпрацює з такими гігантами в галузі авіабудування як Airbus, Bombardier, Cessna, Spirit AeroSystems.

«Ми також працюємо з проектуванням будівель. Наприклад, проектували завод авіаційних гвинтів  у Китаї. Наша компанія в Україні сертифікує майже всі аеропорти, які зараз працюють. Відновлення польотів у Вінниці, Чернівцях, Полтаві – робили ми».

Під час візиту, учасники мали змогу побувати в музеї КПІ та навіть зробити селфі у капсулі космонавта.
Пан Андрій провів учасників до спільних класів «Київсього політехнічного інституту» та «Прогрестех Україна», де навчають майбутніх лідерів української інженерної думки.

«Приблизно вісім років ми стали гостро відчувати, що інженерів не вистачає. І я дуже вдячний КПІ, що вони дозволити внести корективи, змінити їхні програми. За 7,5 років підготовки ми найняли на роботу більше 100 людей, які випустились з наших спільних програм», - розповів директор компанії.

За його словами, на відкритті другого учбового класу в КПІ побував президент корпорації Boeing.

«У Boeing є програма співробітництва зі 100 університетами по усьому світу, з яких - 50 отримує грантову допомогу. Включно з нашими зусиллями КПІ ввійшов до топ-50 університетів світу, з якими по всьому співпрацює американська корпорація».

Андрій Фіалкоський також розповів про співпрацю з благодійним фондом, який займається популяризацією інженерних спеціальностей.

«У благодійного фонду є власний конкурс Future of Ukraine. Це конкурс на загальноінженерні підходи. Тобто людина зі специфікою інженерного мислення, навіть не маючи глибоких знань з необхідних дисциплін, може використати свої здібності для участі в цьому конкурсі».

Дякуємо компанії «Прогрестех Україна» та КПІ ім. Ігоря Сікорського за запрошення та цікаву екскурсію!

Ще новини