Електронній товарно-транспортній накладній бути!
Електронній товарно-транспортній накладній бути!
02 липня 2019

Чергова перемога СУП у paper free! Міністерство інфраструктури України затвердило зміни до Наказу №363, що впроваджують надважливий інструмент для розвитку бізнесу – електронну товарно-транспортну накладну! Впродовж останніх двох років Комітет з транспорту та логістики СУП активно розробляв законодавчу базу для впровадження е-ТТН та неодноразово звертався до Міністерства інфраструктури з ініціативою.

Головною перевагою е-ТТН для транспортних компаній є спрощення оформлення, виписки та оперативне підписання електронної форми товарно-транспортних накладних усіма учасниками процесу, відсутність необхідності повторного оформлення загублених документів.

Електронний документообіг позбавить бізнес від пережитків бюрократичного минулого – ініціатива отримала широку підтримку і від підприємців інших сфер діяльності, зокрема, роздрібної торгівлі.
Один із учасників СУП - компанія "Вчасно" - уже презентував власний проект, який дозволяє оформляти e-ТТН та супутні документи в електронному вигляді. В глобальному сенсі механізм значно спростить взаємовідносини, взаєморозрахунки та документообіг між усіма учасниками процесу перевезення.

Нагадаємо, що впровадження безпаперових технологій є однією з топ-10 вимог сформованих підприємцями СУП до влади, необхідних для покращення бізнес-клімату в країні.
Чекаємо офіційного опублікування Наказу для набуття чинності та вдячні всім причетним!

Ще новини