Співзасновники та члени борду СУП зустрілися із бізнес-спільнотою Львівщини
Співзасновники та члени борду СУП зустрілися із бізнес-спільнотою Львівщини
01 липня 2019

28 червня Спілка українських підприємців провела у столиці джазу України – Львові. Зустрілися з місцевою бізнес-спільнотою: разом з членами Ради директорів та засновниками СУП говорили про сьогодення і виклики підприємництва в Україні, де шукати людей/ інвестиції, як вийти на іноземні ринки та як зробити діалог влади та бізнесу конструктивним.
Занотували кілька ключових тез спікерів:

Андрій Здесенко, член Ради директорів СУП, засновник та СЕО корпорації "Біосфера":
✅Ключове наше завдання - це мати сильний маркетинг, бути трендсеттерами і концентруватися на експорті. 50% обсягу продажів «Біосфери» вже за межами країни. 
✅Дуже важливо розуміти свого споживача. Люди зараз більш прагматичні. Вони більше ведуться на пропозицію економії, ніж на брендинг.
✅Ефективність – повинна бути новою параноєю у підприємця
✅Щоб бути привабливим в очах потенційного інвестора, компаніям потрібно підвищувати якість менеджменту – інвестори дивляться на те, звідки працівники, яку ефективність створюють, як побудовані та структуровані процеси. 
✅Я бачу, що в країні відбуваються контекстуальні зміни. Впевнений, що Україна через 5 років – це відсутність касти чиновників, силовиків. 
✅Найголовніше, що нам треба зробити – це впоратися зі своїм страхом і певним комфортом швидко вирішувати питання – закрити проблему і не повертатися до неї. Треба не боятися заявляти і відстоювати свої права, загострювати проблематику – зокрема, через бізнес-асоціації.
✅Нам варто брати приклад з балтійських країн, де вже введено електронне декларування. Важливо зробити систему отримання сервісів держави прозорою. Це буде сприяти розвитку бізнесу.

Тімур Бондарєв, співзасновник та член Ради директорів СУП, керуючий партнер Arzinger law firm:
✅Сьогодні спостерігаємо великий інтерес до України серед азіатських країн: китайців, корейців цікавлять інфраструктурні проекти, аграрні, зелена енергетика. 
✅Тих людей, які дійсно нам підходять (готові до нефіксованого робочого дня, потрібну кваліфікацію, готові працювати на вихідних), дуже мало. Резюме дуже багато, але людей яких можна назвати юристами у нашому розумінні – дуже мало.
✅Щоб утримати своїх працівників, ми платимо заробітну плату значно вищу ринку. Крім того, співробітники мають можливість залучатися до бізнес-процесів, брати участь в КСВ-програмах
✅Український бізнес має серйозно допомагати суспільству – ми долучаємося до безкоштовної розробки законопроектів, консультуємо на безкоштовній основі в регіонах. 
✅Коли створюється тиск на бізнес, публічність – ваш головний інструмент у боротьбі з цим. СУП в цьому напрямку має дуже хорошу компетенцію. 
✅Зазвичай бізнес намагається вирішити питання самостійно шляхом корупції. Корупція – дуже дорога штука, і має поступовий ефект. Корупційна дія може статися сьогодні, але проявитися через 7-10 років.

Соломія Марчук, членкиня Ради директорів СУП, засновниця та СЕО Main Business Partner
✅Ми обрали стратегію автономних команд, що зробило нашу компанію по-справжньому мобільною
✅У своїй компанії ми користуємося інструментами Манчестер Юнайтед, коли перекуповуємо зірок
✅Основне завдання – дати учаснику команди відчуття особливого внеску і при цьому не стратити контроль над ним
✅Для комунікації з владою потрібен час і ресурс. СУП для цього і створений. Не потрібно витрачати свій власний час на комунікацію, яка вже вибудувана
Крім того, комунікація – складна річ, і для неї потрібна правильно вибудована стратегія. Не варто бавитися самостійно в такі речі, коли вже є готові інструменти.

Костянтин Магалецький, співзасновник та член Ради директорів СУП, партнер Horizon Capital
✅Інвестори звертають увагу, в першу чергу, на перспективи зростання бізнесу. Ріст компаній, у які ми вже проінвестували, складає 20%, 30%, 50% у рік.
✅Крім того, важливим для інвестора є і експортний потенціал компанії
✅Україна зараз конкурентна для ринків середньої Азії у плані людських ресурсів
✅Варто лібералізувати ринок праці для «блакитних комірців» в Україні
✅Знаходити нових менеджерів у компанію, особливо іноземців, допомагає програма стажування у компанії на позиції середнього рівня. Є умови для росту – зі стажування колись починав і я, та ще 2 наших партнери.

Тарас Вервега, співзасновник СУП, співзасновник SoftServe:
✅Зараз ми багато уваги приділяємо навчанню студентів: у Львові, наприклад, з нашою допомогою були введенні навіть нові спеціальності, які відрізняються від класичної інженерної освіти. 
✅У нашій компанії працює система менторингу: практично у кожного керівника (від топ до міддл) – однією із обов’язків є менторинг 2-3 осіб, для того, щоб вони росли значно швидше.
✅Наступництво у Softserve – кожен керівник повинен мати мінімум двох претендентів на його посаду. Якщо ти пішов і команда не може впоратися зі своїми задачами, це неправильно.
✅Якою б великою не була компанія, це все рівно одна компанія. А коли надходить запит від асоціації – значно легше відстоювати свої інтереси. Тож найперше – бізнесу необхідно об’єднуватися в асоціації: галузеві, кросгалузеві, регіональні і.ін. 
✅Ми маємо вимагати від нової влади зараз єдину службу фінансових розслідувань, щоб позбавити правоохоронних і силових органів права втручатися в діяльність бізнесу і займатися економічними злочинами. Це має бути окремий аналітичний орган.
✅Бізнес також повинен вимагати більше професіоналів у виконавчій владі та делегувати туди представників зі своїх рядів.

Ще новини