Члени Ради директорів СУП зустрілися з підприємцями Одещини
Члени Ради директорів СУП зустрілися з підприємцями Одещини
15 липня 2019

12 липня Спілка українських підприємців відвідала з регіональним візитом Одесу. Сьогодні представництво СУП в цьому регіоні є одним із найпотужніших, тож під час дискусії «Зустрічі із Радою директорів в Одесі: Діалог про бізнес» ми вирішили поговорити про те, що спонукає підприємців об’єднуватися та які цінності сповідує СУП.

«Партнерство – для нас це дуже важливо тому, що СУП об’єднує 800 підприємців, які мають неймовірний потенціал до взаємодії один з одним. Саме для цього ми створили такий сервіс на сайті під назвою «Купуй у своїх», де ви можете зайти на сайт і подивитися акційні пропозиції, які надали наші учасники для інших членів СУП та запропонувати свої», - зазначила в.о. виконавчого директора Спілка Тетяна Паламарчук.

Крім того, вона наголосила на такому одному важливому аспекті роботи СУП як захист бізнесу під час презентації ще одного сервісу – гарячої лінії SUPport, яка з 1 серпня надаватиме безкоштовну юридичну допомогу нашим учасникам у випадку рейдерського захоплення чи перевірки з боку державних органів.

Під час заходу відбулося вручення свідоцтва регіонального представника Спілки українських підприємців у Одеській області Олександру Соколову.

«Як представництво в одеському регіоні ми разом з командою приділяємо увагу таким цінностям СУП як нетворкінг та розвиток. Ми проводимо тематичні клуби та будуємо їх так, щоб вони були максимально корисними для відвідувачів. Ми розкриваємо питання працевлаштування співробітників, експорту, залученості персоналу. Ми робимо великий внесок у те, щоб популяризувати ідею про те, що бізнес має об’єднуватися, а не бути розрізненою групою осіб», - наголосив спікер.

В рамках дискусії із членами Ради директорів СУП учасникам заходу вдалося дізнатися, що змотивувало їх до створення бізнес-асоціації та чому колаборація бізнесів та партнерство є важливими.

«По-перше, ми не працюємо з бюджетом, як з джерелом доходу і ми створили бізнес не на приватизації. Наші бізнеси зробили ми самі.
А друга базова ідея, яку ми відчули – що в українського бізнесу немає єдиного голосу для комунікації з владою та суспільством. Український бізнес був представлений достатньо складними об’єднаннями, тож ми вирішили цей голос створити і розповідати владі про наші інтереси», - наголосив Президент СУП, співзасновник компанії «Нова пошта» В’ячеслав Климов.

Засновник корпорації «Біосфера» Андрій Здесенко розповів про те, як разом з іншим учасником СУП – компанією «Кормотех», яка володіє 30% ринку кормів для тварин, вдалося створити лінійку товарів гігієни для догляду за домашніми тваринами.

«Цей продукт ми створили разом і він буде експортуватися. Достукуватися до великої кількості підприємців, з якими ви зможете створити унікальні проекти достатньо складно, але СУП – це асоціація довіри, де ви можете знайти партнера», - акцентував він.

Практичним кейсом, який вдався завдяки об’єднанню бізнесів, поділився голова Наглядової ради UAPAY Анатолій Зарахович.

«Завдяки СУП виникла колаборація з компанією «Нова пошта», в рамках якої вдалося запровадити систему «безпечних платежів» між продавцем та покупцем – фізичними особами», - сказав спікер.

Віце-президент СУП, співвласник МТІ Володимир Цой розповів про важливість об’єднання для лобіювання потрібних бізнесу економічних ініціатив.

«СУП – це відкрита платформа для відкриття відкритих взаємозв’язків. Ініціативи скасування КОРО та впровадження Е-ТТН – яскравий приклад того, що можна зробити разом. Голос одного бізнесмена сьогодні нікому не цікавий, але якщо питання звучить від сотні підприємств, держава починає його розглядати і включає як пріоритет», - наголосив Володимир Цой.

«Сьогодні проводиться безліч заходів, які присвячені розвитку бізнесу. Але СУП має унікальну можливість давати практичні кейси і показати, як це відбувається на практиці», - заначив член Наглядової ради СУП, підприємець та інвестор Валерій Кондрук.

Ми вдячні нашим спікерам за дискусію та відвертість, а гостям заходу – за конструктивний діалог!

 

Ще новини