«Гарячу лінію» SUPport запущено!
«Гарячу лінію» SUPport запущено!
06 серпня 2019

Оперативна допомога для членів СУП в дії! Спілка українських підприємців запустила сервіс з надання безкоштовної юридичної допомоги підприємцям – «гарячу лінію» SUPport!
Відтепер учасники Спілки зможуть у телефонному режимі отримати первинну правову допомогу у випадку форс-мажорних ситуацій (робота органів досудового розслідування, перевірки інших держорганів, спроби рейдерських захоплень тощо).

НОМЕР ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ: 067 005 35 00

У рамках проекту SUPport ми надаємо: 
1. Миттєве реагування на телефонні дзвінки учасників Спілки у зв’язку з перевірками, інспекційними відвідуваннями, діями в межах досудових розслідувань.
2. Створення базового захисту учасників СУП від зловживань чиновників за допомогою кваліфікованих правових консультацій
3. Безпосереднє запобігання випадкам порушень прав та законних інтересів учасників Спілки.

Як забезпечується фаховий супровід у проекті SUPport:
1. Щоденне (в тому числі у вихідні дні) позмінне чергування 2-4 спеціалістів у сфері права на телефонній «гарячій лінії» (перші 3 місяці у тестовому режимі чергування 2-х спеціалістів із перспективою збільшення кількості спеціалістів).
2. Миттєві телефонні консультації підприємців, які звертаються на «гарячу лінію» у зв’язку з обшуками, перевірками, інспекційними відвідуваннями, шляхом озвучення алгоритму дій власників та представників бізнесу при форс-мажорних комунікаціях із органами державної влади та іншими компетентними структурами. А також відповіді на супутні запитання підприємців.

Нагадаємо, що конкурс серед юридичних компаній-учасників Спілки для реалізації сервісу СУП оголосила в червні. Перемогу здобуло Адвокатське об’єднання «Клочков&партнеры».

Ще новини