Прийняття законопроєкту №7687,
Прийняття законопроєкту №7687,
04 листопада 2022

Сьогодні Верховна Рада України в цілому прийняла законопроєкт №7687, яким визначаються умови, за яких військовозобов’язані, які працюють на підприємствах, в установах та організаціях, в органах державної влади, інших державних органах, підлягають бронюванню.
Зокрема, для бізнесу важливо, що згідно з цим законопроєктом бронюванню підлягає більш широке коло військовозобов’язаних, серед яких ті, які працюють:
- на підприємствах, в установах і організаціях, яким доведено мобілізаційні завдання, у разі, коли це необхідно для виконання доведених мобілізаційних завдань (замовлень);
- на підприємствах, в установах і організаціях, які здійснюють виробництво товарів, виконання робіт і надання послуг оборонного призначення для задоволення потреб Збройних Сил України, інших військових формувань в особливий період, у разі, коли це необхідно для виконання зазначених заходів;
- на підприємствах, в установах і організаціях, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період. Віднесення суб’єктів господарювання до таких підприємств, установ і організацій здійснюється за критеріями та у порядку, встановленими Кабінетом Міністрів України.
Спілка підтримує прийняття законопроєкту, адже він дозволчє підтримати національну економіку під час воєнного стану та зберегти кадровий потенціал бізнесу.
Вдячні Олена Шуляк, @Ярослав Железняк за підтримку законопроєкту.
Наступним кроком має стати якомога швидке його підписання в Офіс Президента України та розробка нового порядку бронювання Кабінет Міністрів України.
Важливо розуміти, що економічний фронт неможливо підтримувати без участі кваліфікованих працівників на підприємствах.

Ще новини