
Людський капітал - імпортувати, утримувати чи повертати? В офісі СУП відбувся третій день обговорення економічних політик
Третій день публічних обговорень економічних політик розпочався з виступу Андрія Длігача, футуролога, голови Advanter Group та лідера розробки документу з людського капіталу.
Обговорювали, на яких засадах має ґрунтуватися державна політика у сфері людського капіталу вже зараз, щоб після перемоги країна могла відновитись та розвиватись. Економічний розвиток напряму корелюється з розвитком людського капіталу тому вже сьогодні потрібно окреслити ключові демографічні, культурні, освітні, соціальні проблеми і знайти шляхи їх вирішення.
Протягом 4-годинного обговорення експерти під економічним кутом розглядали питання розвитку людського капіталу, зокрема його основних компонентів: освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної та демографічної політик.
Обговорення третього дня точилися навколо таких тем:
- Кого ми готові вважати українцями: безпосередньо громадян, які проживають в країні, чи також тих, хто проживає за її межами?
- Чи ми будуємо відкритого типу державу, чи закритого? Чи готове наше суспільство до приїзду іноземців?
- Як на законодавчому та виконавчому рівнях забезпечити інтеграцію різних верств населення у соціальне та політично активне життя країни?
- Яке ключове завдання України: імпортувати, утримувати чи повертати людський капітал?
- Що має бути пріоритетом у сфері охорони здоров’я: запобігання і попередження хвороб, чи їх лікування?
- Яка роль держави в культурній політиці: вона арбітр, учасник чи замовник?
Наступні публічні обговорення економічних політик в межах проєкту СУП «Україна після перемоги. Формування економічної політики післявоєнної України» відбудуться вже у червні.
*Організація обговорення стала можливою завдяки підтримці Програма USAID - US Agency for International Development «Конкурентоспроможна економіка України». Ця програма підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП), з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.
Думки експертів не обов’язково відображають погляди Агентства США з міжнародного розвитку або уряду Сполучених Штатів Америки.
Ще новини
Пiдписатися на розсилку
Поданням цієї заявки ви підтверджуєте готовність сплатити членський внесок протягом 20-ти календарних днів з дати прийняття Радою директорів вашої кандидатури у члени Спілки
Сервер не відповідає, спробуйте пізніше!
Відправлено!
Поданням цієї заявки ви підтверджуєте готовність сплатити членський внесок протягом 20-ти календарних днів з дати прийняття Радою директорів вашої кандидатури у члени Спілки
Дякуємо за вашу готовність працювати над змінами бізнес-клімату в країні! Координатор комітетів СУП найближчим часом зв’яжеться з вами та надасть детальну інформацію про роботу і найближчі засідання обраного вами комітету.
Приєднатися до нас
Річний (фактичний рік) членський внесок залежить від
розміру вашого бізнесу, але не впливає на якість наданих послуг від СУП.
Додатковий разовий вступний внесок для всіх категорій бізнесу – 3000 грн.
Визначення типу членства