В теплій і дружній атмосфері пройшла зустріч Комітету з питань охорони здоров’я СУП. Це, без перебільшення, один із найактивніших комітетів Спілки.
Учасники комітету спільно з Аналітичним центом СУП тільки в цьому році домоглися легалізації медичного канабісу в Україні (лобіюванням цього питання Спілка почала займатися ще до початку повномасштабного вторгнення). Також було підписано меморандум з Міністерством охорони здоров’я України про співпрацю щодо впровадження національної системи верифікації лікарських засобів.
Ці ініціативи сприятимуть не лише роботі компаній, що входять до Комітету з питань охорони здоров’я СУП, але і всієї фармакологічної галузі.
На засіданні обговорювались:
- подальші кроки в напрямку взаємного визнання сертифікатів GMP та результатів перевірок між Україною та ЄС в рамках Угоди АСАА, а також відповідність українського регуляторного органу відповідно до європейських умов.
- перспективи реформування патентного законодавства в сфері ЛЗ.
- підтримка медичної реформи та розвитку приватної та страхової медицини та запровадження можливостей отримання від держави пакетів медичних гарантій.
Створювати сприятливий бізнес-клімат для розвитку фарм.галузі можна, долучившись до Комітету. Деталі участі за посиланням.