Члени Спілки побували на Company visit у компанії Collar

19.03.2021

2 хв

Сьогодні члени СУП відвідали COLLAR Company – міжнародне виробництво товарів для тварин, якому торік виповнилося 25 років.

Як каже засновник і генеральний директор компанії Юрій Синиця, все почалося з великого бажання завести власного пса. І коли у Юрія він нарешті з’явився, то виявилося, що в зоомагазинах немає нашийників для тварин.

«Я змайстрував нашийника власноруч із шкіряного ременя, потім ми з татом зробили кілька таких друзям. А далі я вже зрозумів, яким шляхом буду йти», – зізнається засновник.

Перше виробництво амуніції для тварин розпочалося на зйомній квартирі. А сьогодні у штаті компанії працює більш ніж 500 співробітників та експортує вона у 70 країн світу. Підприємство робить унікальну продукцію на українському та міжнародному ринку. Зокрема, це гнучкі кільця для дресирування собак, на які Collar має патент у 20 країнах світу.

У наборі кілець завжди два. Як пояснює Юрій Синиця, коли пес бачить в руці людини одне кільце, він обов’язково принесе назад кинуте. А ще він зроблений з матеріалу, який собака може прокусувати. Саме завдяки цій властивості тварини обожнюють кільця.

Компанія навіть ввела новий спеціальний вид спорту для собак – dog puller, який розвивається найшвидше серед інших видів.

Також підприємство виробляє нашийники з QR-паспортами. Як це працює: ви встановлюєте додаток на телефон і, наприклад, коли пес загубився, у QR-адреснику можна знайти телефон та пошту господаря. Господар автоматично отримає координати, коли код відсканують.

Крім того, Collar виготовляє найміцніший у світі повідок, який витримує навантаження у 700 кг. На нього компанія навіть надає пожиттєву гарантію, тож покупець завжди зможе його за потреби поміняти.

Дякуємо компанії за гостинність та те, що ділитесь унікальним досвідом!

Приєднатися до СУП

Найбільша бізнес-асоціація незалежних українських підприємців!

Приєднатися до СУП

Реєстрація на Члени Спілки побували на Company visit у компанії Collar

Для реєстрації на Члени Спілки побували на Company visit у компанії Collar заповніть, будь-ласка, форму нижче.

    Чи є ваша компанія членом СУП?

    Звідки дізналися про СУП?