Починаємо роботу у напрямку розвитку ІТ-освіти в Україні!
Співголова Комітету з інформаційно-комунікаційних технологій СУП Олександр Вернигора увійшов до складу робочої групи з питань реформування ІТ-освіти при Міністерство цифрової трансформації України.
Сьогодні відбулася перша зустріч робочої групи, де обговорили слабкі та сильні сторони ІТ-навчання в Україні, а також потенційні «точки росту».
Серед запропонованих учасниками зустрічі таких «точок росту» – готовність ІТ-компаній разом із закладами освіти збільшувати викладацький потенціал (підтримувати викладачів, використовувати засоби неформальної освіти), співпраця з компаніями-розробниками в якості trainee ще на етапі здобуття профільної освіти, внесення ІКТ до пріоритетів Міністерства освіти і науки для європейських грантових програм тощо.