Комітет з ІКТ Спілки увійшов до до складу робочої групи з питань реформування ІТ-освіти

16.06.2021

1 хв

Починаємо роботу у напрямку розвитку ІТ-освіти в Україні!

Співголова Комітету з інформаційно-комунікаційних технологій СУП Олександр Вернигора увійшов до складу робочої групи з питань реформування ІТ-освіти при Міністерство цифрової трансформації України.

Сьогодні відбулася перша зустріч робочої групи, де обговорили слабкі та сильні сторони ІТ-навчання в Україні, а також потенційні «точки росту».

Серед запропонованих учасниками зустрічі таких «точок росту» – готовність ІТ-компаній разом із закладами освіти збільшувати викладацький потенціал (підтримувати викладачів, використовувати засоби неформальної освіти), співпраця з компаніями-розробниками в якості trainee ще на етапі здобуття профільної освіти, внесення ІКТ до пріоритетів Міністерства освіти і науки для європейських грантових програм тощо.

Приєднатися до СУП

Найбільша бізнес-асоціація незалежних українських підприємців!

Приєднатися до СУП

Реєстрація на Комітет з ІКТ Спілки увійшов до до складу робочої групи з питань реформування ІТ-освіти

Для реєстрації на Комітет з ІКТ Спілки увійшов до до складу робочої групи з питань реформування ІТ-освіти заповніть, будь-ласка, форму нижче.

    Чи є ваша компанія членом СУП?

    Звідки дізналися про СУП?