26 січня відбулося засідання Комітету СУП з інформаційно-комунікаційних технологій, на якому обговорили стратегічні плани Комітету на 2022 рік, а також:
- методики сприяння покращенню законодавства у сфері ІКТ;
- напрямки розширення роботи Комітету;
- заплановані на 2022 рік заходи та графік засідань.
Серед запланованих ініціатив ІКТ Комітету на 2022 рік є такі:
- адвокація питань пов’язаних із реформування ІТ освіти;
- підтримка впровадження регулювання сфери віртуальних активів;
- підтримка законопроєкту 2655 “Про хмарні послуги”;
- адвокація ініціатив щодо розробки законопроєкту про медіа;
- адвокація ініціативи, щодо удосконалення законодавства у сфері електронного документообігу та усунення необхідності дублювання з метою зберігання архівних документів тривалого та постійного строків зберігання в паперовій формі.