26 січня відбулося засідання Комітету СУП з інформаційно-комунікаційних технологій

26.01.2022

1 хв

26 січня відбулося засідання Комітету СУП з інформаційно-комунікаційних технологій, на якому обговорили стратегічні плани Комітету на 2022 рік, а також:

  • методики сприяння покращенню законодавства у сфері ІКТ;
  • напрямки розширення роботи Комітету;
  • заплановані на 2022 рік заходи та графік засідань.

Серед запланованих ініціатив ІКТ Комітету на 2022 рік є такі:

  • адвокація питань пов’язаних із реформування ІТ освіти;
  • підтримка впровадження регулювання сфери віртуальних активів;
  • підтримка законопроєкту 2655 “Про хмарні послуги”;
  • адвокація ініціатив щодо розробки законопроєкту про медіа;
  • адвокація ініціативи, щодо удосконалення законодавства у сфері електронного документообігу та усунення необхідності дублювання з метою зберігання архівних документів тривалого та постійного строків зберігання в паперовій формі.

Приєднатися до СУП

Найбільша бізнес-асоціація незалежних українських підприємців!

Приєднатися до СУП

Реєстрація на 26 січня відбулося засідання Комітету СУП з інформаційно-комунікаційних технологій

Для реєстрації на 26 січня відбулося засідання Комітету СУП з інформаційно-комунікаційних технологій заповніть, будь-ласка, форму нижче.

    Чи є ваша компанія членом СУП?

    Звідки дізналися про СУП?