1 лютого 2022 року відбулося засідання Комітету СУП з питань охорони здоров’я.
На зустрічі учасники обговорили статус всіх ініціатив комітету, поданих протягом минулого року, а також стратегічні цілі комітету на 2022 рік, серед яких:
- гармонізація з законодавством ЄС та диджиталізація;
- держзакупівлі та програми реімбурсації;
- впровадження медичної реформи;
- стимулювання розвитку національної фармацевтичної галузі;
- розвиток експортного потенціалу.
Також було сформовано план дій для реалізації цих цілей, зокрема:
- ініціювання листів щодо підтримки у другому читанні нової редакції законопроекту ПЗУ про лікарські засоби;
- комунікація з Комітетом ВРУ щодо внесення змін до чинного профільного закону щодо необов’язковості реєстрації АФІ (активних фармацевтичних інгредієнтів);
- розвиток онлайн торгівлі лікарськими засобами;
- адвокація ініціатив щодо подальшого реформування патентного законодавства в сфері лікарських засобів;
- участь голови комітету та його учасників у розробці та підтримки імплементаційного плану Стратегії охорони здоров’я до 2030 року, а також відповідних законопроектів.