Ще одна перемога на рахунку СУП!
14 липня Верховна Рада України прийняла проєкт Закону № 7029 від 08.02.2022 «Про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення управління багатоквартирними будинками». З 14 серпня участь у зборах ОСББ можуть приймати мешканці, які тимчасово залишили житло, проте залишаються його власниками і переймаються благоустроєм будинку. Вони зможуть висловити свою позицію шляхом електронного голосування.
Спілка українських підприємців займалася лобіюванням цього питання ще до війни, зокрема відстоювала ініціативу зі зменшення кількості необхідних (згідно законодавства) голосів для прийняття рішення, щодо управління будинком та запровадження електронного голосування.
Дякуємо Аналітичному центру СУП за ефективну роботу!