Верховна Рада України схвалила вето президента та виправила закон про поновлення е-декларування!
Сьогодні, 20 вересня, за відповідне рішення проголосував 341 народний депутат. Схвалені Радою пропозиції президента передбачають відкриття реєстру у термін не більше 60 днів, а не через рік, як було на початку вересня, коли Верховна Рада ухвалила закон в цілому.
СУП щиро вітає таке рішення Парламенту і дякує не лише депутатам та президенту України, але й вітчизняному бізнесу та представникам громадянського суспільства, чия небайдужість зробила сьогоднішнє голосування можливим.
Нагадаємо, що 8 вересня СУП направляла офіційного листа до президента з закликом ветувати закон, а також виходила з публічною позицією щодо підзвітності та прозорості діяльності влади, в якій ми, в тому числі вимагали відкриття е-декларацій.