Відбулася конструктивна зустріч із Офісом Генерального прокурора, де обговорили кейси компаній-членів Спілки, які звернулися до Центру захисту бізнесу СУП із заявами щодо можливого неправомірного тиску з боку правоохоронних органів. Під час зустрічі обговорили конкретні ситуації, що викликають занепокоєння бізнесу, а також можливі шляхи зменшення тиску та забезпечення прозорості в роботі контролюючих органів.
Висловлюємо подяку Офіс Генерального прокурора за відкритість і готовність до діалогу. Цінуємо можливість обговорювати важливі питання прозоро та продовжуємо працювати над налагодженням ефективної комунікації між бізнесом і державою.