Купуй у своїх

Проект "Купуй у своїх" реалізований з метою надання спеціальних умов на послуги та товари серед членів СУП. Кожна компанія-член СУП може запропонувати іншим учасникам Спілки свою унікальну пропозицію. 

По галузі

РОСС КИЇВ 

РОСС КИЇВ — колектив фахівців, націлених на втілення ваших задумів.
Наша спеціалізація: 
- Продаж холодильного, торгового і харчового обладнання
- Продажа опалювальної техніки і приладів газового контролю
- Комплексне оснащення торгових точок і об’єктів громадського харчування
- Сервісне обслуговування обладнання

https://www.rosskyiv.com/
Special propose

Компанія РОСС КИЇВ  надає дилерські (оптові) ціни на весь асортимент продукції. Для цього необхідно звернутися до менеджера партнерських програм (050) 329-7-329 Антон та назвати промокод «СУП».

USIT

Компанія USIT (Універсальна Служба Інформаційних Технологій) надає послуги з заправки лазерних картриджів та комплексне обслуговування друкувальної та копіювальної техніки.


 

http://usit.com.ua
Special propose

 Для членів СУП компанія надає безкоштовні консультації та оптимальні рішення з питань купівлі та комплексного обслуговування принтерів та багатофункціональних принтерів. На послугу "Заправка картриджів" - знижка 10%.

Visotsky Consulting

Visotsky Consulting - міжнародна консалтингова компанія №1 за кількістю впроваджених інструментів управління. Працює з власниками малого і середнього бізнесу. 10- ти річний досвід успішної трансформації адміністративного управління в 600 компаніях. 
 

https://ukr.visotsky.com/
Special propose

Для учасників СУП компанія Visotsky Consulting Kyiv надає:

 1. Індивідуальний розбір функцій в компанії, в результаті якого Ви: 
-  дізнаєтесь, які функції та підрозділи тягнуть компанію вниз та чому;
- отримаєте оцінку сильних та слабких сторін свого бізнесу;
- зрозумієте в якому направленні рухатись для підвищення прибутків;
-  дізнаєтесь, що необхідно реорганізувати в роботі компанії, щоб значно підвищити результати. 
2. Знижку 30% на бізнес-практикум "Розробка організаційної структури компанії"   за промокодом "СУП"
Телефонуйте або надсилайте запит:  +380993182838, div6.kyiv@visotsky.org.


 

AGT plus

Компанія АГТ ПЛЮС з 2003 року створює комфорт і гармонію. Ми виготовляємо меблі,  двері та підлгу. Саме в АГТ ПЛЮС є можливість створити все в Єдиному Стилі. Ваші міжкімнатні двері, будуть в колір з стіною та меблями. Фантазія безмежна разом з АГТПЛЮС.
 наявності більше ніж 500 декорів, кольорів та відтінків. Впевнені, ви знайдете те, про що мрієте. Ми відкриті для вас завжди. Запрошуємо до нас в гості у шоу-руми. Будемо дружити.
м. Київ, вул. Сортувальна, 2 (за навігатором вул.Сортувальна,5а)
м. Київ, вул. М.Василенка, 7
с. Небелиця, вул. Миру, 1Б
м. Одеса, вул. Миколаївська дорога, 253
м. Дніпро, пр. Гагаріна, 131
м. Львів, вул. Моршинська, 1
м. Харків, вул. Набережна Здоров’я, 12

 

https://agtplus.ua/ua/
Special propose

Для членів СУП ми пропонуємо Лояльні умови співпраці,а також подовжену гарантію до 1 року на продукцію.
 

ASA

Юридична компанія ASA надає послуги за напрямками:
- Партнерство: входячи в новий бізнес-проект, потрібно бути впевненим, що всі питання щодо спільного ведення бізнесу прописані з партнером. Продукт для тих,  хто хоче будувати бізнес, не відволікаючись на вирішення конфліктів із партнером.
- Бізнес-структурування:   Побудова оптимальної індивідуальної юридичної і фінансової структури компанії.
- Судовий траблшутінг:  Система контролювання судового спору клієнта, що дозволяє власнику отримувати очікуваний результат.
Команда ASA змінює ідеологію сучасного українського бізнес-середовища, пропонуючи  продукти, які роблять український бізнес інвестиційно привабливим та конкурентоспроможним.

 

https://asalfg.com/
Special propose

Для учасників СУП компанія пропонує:
- При запиті на продукт «Партнерство» вартість на проведення Партнерської Сесії -  100 $ за годину (звичайна вартість 300 $)
-  При супроводженні судового спору: фіксована вартість - 300$ первинного аналізу спору, після якого ви отримуєте стратегію захисту та виявлення допущених помилок на першій інстанції, при передачі судового спору на супровід – оплата винагороди по факту отримання позитивного судового рішення .
-  Надання безоплатних відповідей за запитанням щодо карантину та його наслідків + підготовка документів за зниженим тарифом на 90%.

CASSONE

Компанія CASSONE виготовляє меблі для магазинів, ресторанів та барів, офісів та готелів.
Має значний досвід роботи як в Україні, так і закордоном. Наявні виробничі потужності та кваліфікація персоналу дозволяє виконувати замовлення клієнтів чітко у строк з найвищою якістю.


 

http://cassone.com.ua/
Special propose

Для членів СУП компанія CASSONE надає знижку в розмірі 10% на свою продукцію.
 

Decision lab

Медіація – сучасний та ефективний позасудовий спосіб вирішення спорів за участю посередника-медіатора. Компанія DecisionLab розв’язує спори між власниками бізнесу, у договірній сфері, стосовно власності на майно, між співробітниками, у сфері інтелектуальної власності, франчайзингу, у будівництві, девелоперському бізнесі, у фінансовій, банківській сферах.

https://decisionlab.com.ua/ru
Special propose

Для членів СУП компанія пропонує спецумови на свої послуги:
- погодинна ставка – 150 доларів США , але не більше 3000 доларів США при роботі не більше 2 місяців
- при досягненні згоди за один день – знижка 15% 

Stekloplast

Компанія Stekloplast пропонує споживачам всі можливі типи світлопрозорих конструкцій на базі металопластикового та алюмінієвого профілю – вікна, двері, прозорі фасади, розсувні системи тощо, а також інжинірингове супроводження. Клієнти отримують повний комплекс послуг – від проектування до монтажу та сервісного обслуговування.

Продукція відповідає українським та європейським стандартам якості та енергозбереження, що підтверджують відповідні сертифікати. Конструкції використовуються для скління житлової та комерційної нерухомості будь-якої складності. В портфоліо компанії більше 300 великих об’єктів комерційної нерухомості, серед інших – ЦУМ, Київ (купол), ТРЦ Lavina Mall, Київ (атріум), ТРЦ Пушкінський, Донецьк (фасад), КДЦ Менора, Дніпро (фасад) тощо.
Компанія працює в Україні та на зовнішніх ринках через мережу дилерів та власних представництв.


 

http://stekloplast.ua/
Special propose

Для членів СУП компанія Stekloplast надає дилерські (оптові) ціни на всі типи конструкцій. Для цього необхідно звернутися до менеджера партнерських програм (098) 2370538 та назвати промокод «СУП».

Амеда

«Амеда» - мережа сімейних клінік для дітей та дорослих із цілодобовим дитячим стаціонаром та широким вибором послуг: консультації лікарів, діагностика, цифровий рентген, апаратне лікування зору, усі види УЗД, вакцинація, оформлення довідок та лікарняних листів. Пацієнти можуть викликати лікаря «Амеди» додому чи в офіс і замовити виклик швидкої допомоги. В клініці здійснюється прийом англомовних спеціалістів.
 

https://ameda.com.ua
Special propose

Для членів СУП сімейна клініка «Амеда» надає ексклюзивну знижку 20% на медичне обслуговування в мережі клінік Амеда.
 

EVERLEGAL

EVERLEGAL – це юридична фірма, що входить до ТОП-30 юркомпаній України, та є одним із лідерів галузі в практиках Енергетики та Вирішення спорів. Ми супроводжуємо M&A трансакції наших клієнтів, представляємо їх інтереси у судах всіх інстанцій в Україні, в арбітражах та судах закордоном.
EVERLEGAL пропонує широкий спектр юридичних послуг в сферах енергетики, ІТ, сільського господарства, комерційної нерухомості, приватного інвестування, зайнятості, фармацевтики, FMCG, банківської справи та фінансів.
 

http://www.everlegal.ua/
Special propose

Спеціальна пропозиція для членів СУП:
- Перша консультація безкоштовна
- Знижка на погодинні ставки наших юристів 10%
- При замовлені послуг обсягом 50 годин/міс. знижка – 15%
 

Zabugor.com

З 2004 року компанія Zabugor.com створює надихаючі подорожі для успішних підприємців та їхнього оточення, працює із 98 країнами світу. Zabugor.com - найкращі готельні колекції, вигідні умови для груп та індивідуалів, професійна організація ділових зустрічей і конференцій, навчання за кордоном, заохочувальні тури, бронювання авіаквитків, візові послуги, туристичне страхування тощо.
Переможці заслуговують найкраще!

 

https://zabugor.com
Special propose

Знижка для членів СУП 3-5%, персональні консультанти, спеціальні подарунки та пропозиції.

КД Життя

Страхова компанія «КД Життя» пропонує послуги у сфері страхування та накопичення, що включають широкий вибір страхових продуктів для фізичних осіб та комплексні страхові програми для бізнесу:
- страхування життя;
- пенсійні програми страхування;
- страхування від нещасних випадків (тілесні ушкодження);
- страхування у разі можливої втрати працездатності (інвалідність);
- страхування на випадок критичних захворювань (онкологічні захворювання, інсульт, інфаркт і т.д);
- страхування для дітей тощо.
 

https://www.kd-life.com.ua
Special propose

Для учасників СУП компанія надає знижку в розмірі 20% на страхування від нещасних випадків та страхування у разі можливої втрати працездатності, а також спеціальні умови для пенсійних програм та корпоративного страхування. Деталі за телефоном гарячої лінії: 0800305999
 

КМ Партнери

КМ Партнери – юридичний радник № 1 у сфері оподаткування, митного права, трансфертного ціноутворення та вирішення спорів для провідних міжнародних компаній та їхніх дочірніх підприємств в Україні, середнього бізнесу та українських компаній у різних галузях промисловості.
Фірма має великий досвід надання послуг у сферах нерухомості та будівництва, злиття та поглинання, трудового та кримінального права. Як член WTS Global КМ Партнери забезпечує якісне обслуговування міжнародних проектів, що потребують знань законодавства інших країн.
 

http://www.wts.ua/
Special propose

Для членів СУП фірма КМ Партнери надає знижку в розмірі 10% на свої послуги.
 

Nexia DK

Nexia DK є частиною глобальної мережі аудиторських та консалтингових компаній Nexia International (№ 9 серед міжнародних мереж згідно з рейтингом International Accounting Bulletin Survey 2018).
В Україні компанія займає провідні місця на ринку аудиту, права, оцінки, податкового та управлінського консалтингу. Об’єднуючи найкращих фахівців, Nexia DK вирішує найскладніші завдання становлення, трансформації та розвитку бізнесу.

http://nexia.dk.ua
Special propose

Для учасників СУП компанія надає знижку в розмірі 5% на свої послуги

Перформія

«Перформія» – міжнародна консалтингова компанія, яка спеціалізується на питаннях найму та управління людьми. Компанія надає підприємцям практичні інструменти для вирішення проблем будь-якої складності в роботі з персоналом. Фінансова стабільність і прибуток компанії залежить від ефективності роботи кожного її співробітника. Завдяки унікальній технології «Перформія» підбір штату стає чіткою системою: в компанію потрапляють тільки продуктивні кандидати, з якими легше досягнути потрібного результату.

 

https://performia.com.ua
Special propose

Для перших осіб компаній – членів СУП – є можливість заповнити унікальний тест на визначення особистісних якостей. Консультацію та рекомендації за результатами фахівець «Перформії» надасть безкоштовно.
 

SENSE PRODUCTION

SENSE PRODUCTION — агенція, яка займається оптимізацією системи продажів в інтернеті. 
Що ми робимо:
ПОКРАЩЕННЯ E-COMMERCE ПРОЕКТУ
Підвищення конверсій, автоматизація процесів, допомога в позиціюванні
ЗАПУСК ПРОЕКТУ
Розробка e-commerce стратегії та її реалізація
E-COMMERCE ДИЗАЙН
Зробимо взаємодію з вашим продуктом гарантовано зручною
E-COMMERCE КОНСАЛТИНГ
Допоможемо розібратися з бізнес-питаннями, які заважають спати вночі

https://sense.pro
Special propose

Для членів СУП компанія пропонує безкоштовну годинну консультацію експертів з аналізом ситуації проекту та варіантами її вирішення.
Кодове слово «Томатний СУП» за телефоном (044) 337 37 73

LBI

Компанія LBI - провідний постачальник послуг моніторингу медіа та контент-аналізу. Ми займаємося моніторингом ЗМІ та соціальних мереж, аналізуємо контент та представляємо репутаційну карту: висвітлення діяльності компанії у медіа. Компанія також оперативно працює в режимі  "миттєвих повідомлень" у випадку рейдерських чи інформаційних атак.
Персональний кабінет дозволяє фахівцям комунікаційних служб відслідковувати згадки у медіа, накопичувати архів моніторингів, отримувати доступ до якісних характеристик та візуалізації даних онлайн за весь період співпраці.
 

http://lbicompany.com.ua
Special propose

Для членів СУП компанія безкоштовно пропонує миттєве підключення до алерт-моніторингу у випадку інформаційної атаки, без угоди та передплат на базі усної домовленості.
Отримати консультацію та спеціальну пропозицію можна за телефоном 0974791350 

 

BritMark

BritMark – страховий брокер, що працює в інтересах великих корпоративних клієнтів, а також є ексклюзивним представником UNIBA partners в Україні - глобальної мережі незалежних страхових брокерів. BritMark надає брокерські послуги у сфері страхування понад 200 представникам великого бізнесу в Україні -  у сфері нерухомості і девелопменту, харчової промисловості, рітейлу та дистрибуції, агросекторі, логістиці, промисловості, фармацевтиці, енергетиці та ін.
 

http://www.brit-mark.com/
Special propose

Для учасників СУП компанія BritMark надає знижку в розмірі 10% на свої послуги.

IBC Legal Services

IBC Legal Services – компанія з багаторічним досвідом колективу професіоналів: юристів, адвокатів, аудиторів, бухгалтерів, оцінювачів, судово-економічних експертів. Широка спеціалізація та багаторічні партнерські стосунки із фахівцями різних галузей та напрямів, дозволяють нам забезпечувати комплексну підтримку наших клієнтів у будь-яких складних ситуаціях.

https://ibc-legal.com/ua
Special propose

Отримати спецпропозицію для членів СУП можна за телефонами: 067 506 90 28, 044 331 11 40.
 

Техпідтримка Фасіліті Менеджмент

Компанія «Техпідтримка Фасіліті Менеджмент» - національний оператор послуг «facility management». Основний напрямок нашої роботи – комплексне технічне обслуговування комерційної нерухомості.
Ми - найбільша в Україні незалежна обслуговуюча компанія та єдина компанія, яка власними штатними фахівцями забезпечує національне покриття, гарантуючи якість та своєчасність надання послуг.
Концентруйтеся на першочергових задачах Вашого бізнесу, передавши обслуговування нерухомості в надійні руки професіоналів.

 

http://www.tehpod.com.ua/
Special propose

Для членів СУП - знижка 5% на повний спектр наших послуг при укладенні договору на сервісне обслуговування.

УкрМонтажСервіс

Компанія «УкрМонтажСервіс» - це надійна команда професіоналів з багаторічним досвідом і потужною технічною базою з проектування, монтажу, ремонту і технічного обслуговування інженерних мереж: водопостачання і каналізація; опалення, вентиляція і кондиціювання, електропостачання.
Також, ми готові допомогти у вирішення проблем каналізації в будь-який час доби: очищення каналізації, відеодіагностика трубопроводів, аварійна служба 24/7, обслуговування КНС, промивання опалення.

 

http://yms.com.ua/
Special propose

Для членів СУП компанія надає знижку у розмірі 5% при кожному замовленні.

FIALAN

З 2004 року компанія FIALAN здійснює пошук, закупівлю і контроль постачальників в Китаї, а також доставку і митне оформлення вантажів. Отримані досвід та знання в області законодавства і правил ведення бізнесу спеціалісти компанії використовують для забезпечення високоякісного та ефективного супроводу угод із іноземними партнерами клієнтів компанії.
Сьогодні Fialan надає послуги з розвитку «Бізнесу без кордонів» для підприємців України, Казахстану, Білорусі та інших країн по всьому світі. 
 

https://fialan.ua/
Special propose

Компанія FIALAN надає 30% знижку на консалтингові послуги для членів СУП.
 

LogicPower

Електротехнічне обладнання ТМ LogicPower  з'явилося на українському ринку в 2007 році.
Всі товари LogicPower сертифіковані відповідно до українських й міжнародних норм та стандартів якості, розроблених для електротехнічної продукції.
Ми пропонуємо українському споживачеві продукцію високої якості за доступною ціною:
•    Стабілізатори напруги
•    Акумуляторні батареї
•    Джерела безперебійного живлення
•    Комп'ютерні комплектуючі та периферію
•    Устаткування для сонячних електростанцій домашнього типу

https://logicfox.ua/
Special propose

Для членів СУП знижка -15% на обладнання ТМ LogicPower 

TACK & TMI Ukraine

TACK & TMI є частиною глобальної мережі експертів з навчання та розвитку людського капіталу.
Присутня в 55 країнах світу. 20 років на ринку України.
Ключові галузі: фармацевтика, агросектор, промисловість, FMCG, послуги, фінансовий сектор, дистрибуція та роздрібна торгівля.
Основні напрями:
*Підвищення індивідуальної і командної  ефективності (продажі, лідерство, персональні навички)/
*Створення стійкої цінності бізнеса (клієнтський досвід, трансформація корпоративної культури, покращення результативності)/

http://ua.tacktmiglobal.com/
Special propose

Знижка 10% на ВСІ заходи та індивідуальний підхід TACK & TMI Ukraine спеціально для членів СУП.
 

Анкор-Теплоенерго

З 1991 року компанія ПНВФ Анкор-Теплоенерго виробляє пластинчасті теплообмінні апарати. Будемо корисні в галузях промисловості, де потрібно охолодити або нагріти середовище і при цьому не витрачати природні ресурси. Продуктова лінійка теплообмінників: розбірні, зварні, зварні з розбірним корпусом, апарат повітряного охолодження, пастеризатори, випаровувачi, конденсатори, рекуператори. Також виготовляємо нестандартні теплообмінні апарати. Сервісне обслуговування 24/7.
 

https://ankort.com/
Special propose

Для членів СУП компанія Анкор-Теплоенерго пропонує:
- безкоштовну персональну консультацію.
- безкоштовний розрахунок теплообмінного апарату.
- знижку для учасників СУП на теплообмінне обладнання до 20%.

 

MovaSvit

Компанія MovaSvit надає послуги перекладу матеріалів будь-якої складності на понад 40 мов світу: профільні переклади, письмові, усні, термінові, редагування, верстка, нотаріальне завірення перекладу, апостиль, легалізація документів, переклад аудіо- та відеоматеріалів, субтитри, експертна підтримка при участі у виставках. Компанія гарантує високу якість та швидку обробку. 

https://movasvit.com/
Special propose

Для членів СУП компанія MovaSvit надає знижку в розмірі 20% на свої послуги.

AQUADAR

Компанія AQUADAR - ексклюзивний сертифікований дистриб'ютор британського лідера ринку води Waterlogic®.
Ми масштабуємо інноваційний досвід усвідомленого споживання питної води компанії Waterlogic на ринок України і забезпечуємо безпечною водою прогресивний бізнес.
Надаємо нову для ринку України послугу по забезпеченню офісів чистою питною водою – оренду сучасних автоматів з вбудованою системою фільтрації та знезараження води Waterlogic®.
 

https://aquadar.com.ua/
Special propose

Для членів СУП компанія AQUADAR пропонує перший місяць оренди автомата питної води – безкоштовно.
 

ЕКО Комплект

Компанія «ЕКО комплект» є дистриб'ютором на території України двох торгових марок:
-          TM «DiPortes» - виробник меблевих фасадів, основа яких – плита МДФ, а покриття – плівка ПВХ та фарба.
-          ТМ «SYSTEM» - турецький бренд, який пропонує стильну фурнітуру для дверей та меблів.

http://ecocomplect.com.ua
Special propose

Для членів СУП компанія пропонує:
-  знижку на весь асортимент «DiPortes» у розмірі 20% від роздрібної ціни
- знижку на весь асортимент «SYSTEM» у розмірі 20%

ТК-Домашній текстиль

ТК-Домашній текстиль – один з найбільших операторів ринку товарів домашнього текстилю. Товарний асортимент під власною торговельною маркою Homeline налічує понад 5000 найменувань, серед яких: махрові рушники та халати, постільна білизна, подушки та ковдри, пледи та багато іншого. Для корпоративних клієнтів ми пропонуємо подарункові набори на будь-який смак.

www.tk-domtex.com.ua
Special propose

Для учасників СУП діють спеціальні ціни на весь асортимент. Більше інформації за телефоном: (044) 239 20 03

Travel Leaders Ukraine

Travel Leaders Ukraine понад 22 роки є визнаним експертом у наданні рішень в сфері корпоративних поїздок та групових заходів. Надає послуги з організації відрядження 24/7, консультує клієнтів щодо оптимізації витрат використовуючи авторські процеси і новітні технології. У більшості випадків, попит на такі послуг має міжнародний бізнес, проте напевно середній та великий український бізнес також потребує експертизи для ефективного використання бюджету на відрядження, особливо з урахуванням сьогоднішніх викликів.

https://www.skytravel.kiev.ua
Special propose

Для членів СУП компанія пропонує демо унікального корпоративного онлайн-рішення, що автоматизує весь процес організації відрядження від створення наказу, розрахунку добових, бронювання всіх послуг до авансового звіту.
 

Імперія Води Україна

Компанія «Імперія Води Україна» є експертом в галузі будівництва та реконструкції фонтанів для міст, комерційної нерухомості, приватних маєтків, а також - з розробки та встановлення арт-інсталяцій. На ринку України працює з 2004 року. 

 

http://fontan.ua/
Special propose

Для членів СУП компанія пропонує знижку від 10% на усі послуги.

IPC Group

IPC Group пропонує тільки офіційні сертифіковані товари з гарантією виробника. Більше 10 років є одним з найбільших постачальників в Україні теле- аудіо- відео-, побутової та IT-техніки торгових марок: Samsung, Philips, Sony, LG, Sharp, Siemens, Kenwood, Whirlpool, Electrolux, Delonghi та ін. Успішно реалізували проекти з постачання техніки для: ООН, Казначейство України, Судова Адміністрація України, Прикордонна Служба України, Група Приват, Київстар, DHL і ін.

http://www.ipcgroup.com.ua/
Special propose

Членам СУП компанія готова надати спеціальні цінові пропозиції (оптові ціни) з постачання техніки (ТВ, аудіо, IT, кліматичної, побутової та цифрової). Розмір знижки залежить від категорії товару. Деталі за телефоном 0503362365
 

MTI-СЕРВІС

МТІ-СЕРВІС - це понад 25 років успіху в сфері надання послуг з ремонту та обслуговування hi-tech обладнання та інноваційних рішень.
 

https://mti-service.com.ua/contacts/
Special propose

Для членів СУП компанія надає знижку 5% на ремонт техніки й обладнання.
Індивідуальна знижка - при замовленні великого об`єму робіт.

 

Linkos Group

Linkos Group — національний розробник програмних рішень, який понад 19 років оцифровує бізнес-процеси на підприємствах України. Розробник відомий своїми програмними рішеннями: СОТА, FlyDoc, M.E.Doc, API.ПТАХ, ЦСК “Україна”, що забезпечують повноцінну роботу з електронними документами та обмін ними для бізнесів різних масштабів та галузей.
Обираючи ЕДО від Linkos Group, компанії отримують: гарантію юридичної значущості е-документів, безпечний обмін та легку інтеграцію в існуючи бізнес процеси.
 

www.linkos.ua
Special propose

Для членів СУП компанія пропонує безкоштовні консультації та супровід на етапі впровадження у разі переходу компанії на обмін е-документами зі своїми контрагентами.
Маєте бажання змінюватись, телефонуйте (044) 206-72-25

Citygrand

Citygrand — український виробник меблів для магазинів, ресторанів та офісів. Працюємо на ринку 12 років і спеціалізуємося на створенні обладнання для рітейлу «під ключ», бренд-зонах, торгових островах. Маємо власне виробництво площею більше 1200кв.м. Працює дизайн-студія, яка створює продумані та цікаві інтер’єри, які дійсно збільшують продажі та приваблюють покупців.   
Наші переваги:
- Швидка реакція на запит та розрахунок,
- Мінімальні строки виробництва;
- Індивідуальні меблеві та рекламні рішення з використанням будь-яких матеріалів;
- Застосовуємо унікальні дизайнерські та конструкторські розробки.

CityGrand
Special propose

Компанія Citygrand для членів СУП надає спеціальну пропозицію у вигляді знижки 50% на розробку дизайн-проекту при замовлені меблів по цьому дизайн-проекту. 
 

LuxSite

LuxSite пропонує комплексний інтернет-маркетинг для вашого бізнесу. Це агентство діджитал-маркетингу повного циклу, яке реалізує складні комплексні маркетингові стратегії для досягнення ваших бізнес-цілей.
Основні принципи діяльності команди – це професіоналізм, орієнтованість на результат для клієнта, великий досвід і компетентність співробітників, комплексний підхід до вирішення завдань бізнесу в онлайні, застосування інноваційних технологій, чесність, відповідальність і відкритість до клієнта.

https://luxsite.ua/
Special propose

Постійна знижка від 5 до 15% на всі наші послуги для дійсних членів СУП.
При замовлені комплексного інтернет-маркетингу для вашого бізнесу - відеоролик в подарунок!

Правое дело

Юридична компанія «Правое Дело» є сімейною компанією, заснованою у 2013 році. Ми створюємо цінність у вигляді збереження та збільшення активів.
Оскільки «Правое Дело» є частиною ланцюга оподаткування, ми вибудовуємо стосунки зі всіма гравцями цієї екосистеми.
Практики наших послуг виглядають наступним чином:
- Ліквідація та банкрутство підприємств
- Податковий консалтинг та оскарження
- Тендерний супровід (пошук та супроводження на ринку держзакупівель)
- Кадровий та юридичний консалтинг і аудит
- Супровід бізнесу по господарських спорах
- Захист інтересів бізнесу у кримінальних провадженнях


 

http://pravoedelo.com.ua
Special propose

Для членів СУП спецпропозицію можна отримати за телефонами: 067 547 54 54, 067 234 33 00

OMAKS INTERNATIONAL

OMAKS INTERNATIONAL - компанія, що займає лідируючі позиції на ринку панчішно-шкарпеткових виробів. Широкий модельний ряд і впровадження передових технологій і інновацій у виробництві текстилю дозволяють задовольнити всі потреби жінок, поєднуючи комфорт і красу.

 

https://omaks.com.ua/
Special propose

Для членів СУП знижка 15% на весь асортиментний ряд продукції. 

Люм’єр Україна

Виробнича компанія «Люм’єр Україна» пропонує співпрацю за напрямками діяльності:
ДЕКОР: рішення для декорування міст, вулиць, площ, будівель, ТРЦ, готелів, ресторанів, ЖК. Компанія є виробником ілюмінації, світлодіодних гірлянд, висотних штучних ялинок, світлових фонтанів, виробів з плетеного фібергласу.
ОСВІТЛЕННЯ: виробництво опор освітлення зі світлодіодним модулем для парків, території ЖК, БЦ, готелів та автодоріг.
БЛАГОУСТРІЙ: виробництво лавок, парклетів, подіумів, велопарковок тощо.
 

https://lumiere.ua/
Special propose

Для членів СУП компанія надає знижку 10% на весь асортимент продукції.
Детальніше за телефонами: 048 737 89 38; 067 481 19 99.
 

Phonet

Phonet – лідер якісної ІР-телефонії для бізнесу, який працює на ринку України з 2013 року. Компанія організовує телефонію нового покоління для офісів, виробництв та колл-центрів, яка «більше, ніж просто зв’язок» та має додаткові функції для відділу продажів, маркетингу та відбудови бізнес-процесів.

Наші продукти та сервіси:
- Віртуальна АТС та її Коробкова версія;
- технологія FMC, що фіксує дзвінки з робочих мобільних працівників в АТС та CRM;
- кнопка зворотнього зв’язку CallCatcher;
- Call-Tracking для визначення ефективності реклами по дзвінкам;
- модулі інтеграцій з CRM-системами.
 

Phonet
Special propose

Для членів СУП компанія Phonet надає супер пропозицію:
Знижка 50% на перші півроку користування будь-яким тарифним планом Віртуальна АТС Phonet.
 

СБ Малакут

«СБ Малакут» - міжнародний страховий і перестраховий брокер, що пропонує професійні консультаційні послуги і найкращі страхові рішення за всіма видами ризиків. За весь час роботи «СБ Малакут» наші клієнти отримали сукупне страхове відшкодування за врегульованими страховими подіями на суму більш ніж 100 мільйонів гривень. Наша професійна відповідальність застрахована на 5 млн євро. На українському ринку ми перші в корпоративному добровільному медичному страхуванні. З нашою допомогою щорічно страхуються понад 60 000 осіб з провідних міжнародних та вітчізняних компаній. Ми входимо до міжнародних брокерських асоціацій: ICBA, UNISONBrokers і EOS.

 

http://sb-malakut.com.ua/
Special propose

Для учасників СУП «СБ Малакут» надає знижку в розмірі 10% на свої послуги та безкоштовне підключення до онлайн-сервісу з медичного страхування "Медінтернет".
 

Main Business Partner

Юридична компанія Main Business Partner займає передові позиції на ринку юридичних послуг західної України. Серед наших клієнтів найбільші компанії регіону. В 2019 MBP відкрила офіс у Києві.
MBP системно супроводжує бізнес з моменту його створення до грандіозного масштабування. Ми тримаємо тісний контакт з нашими клієнтами 24/7, сприяємо у процесах залучення інвестицій, супроводжуємо завоювання нових територій. 

 

http://mbusinesspartner.com.ua/
Special propose

Для членів СУП компанія Main Business Partner пропонує:
 - безкоштовна 1 година роботи фахівця MBP.
 - безкоштовна участь у заходах MBP.
 - знижка на погодинну ставку учасникам СУП у розмірі 5 %.
 

ВАРТО

Робити нові бренди відомими, а відомі – улюбленими. Саме це правило взяла собі за орієнтир агенція «ВАРТО» і успішно дотримується його протягом 14 років існування компанії, що може підтвердити кожен клієнт, якому пощастило працювати з командою PR-профі.
У 2019 році агенція отримала премію Effie Awards за свої проекти та увійшла до ТОП-6 найефективніших українських комунікаційних агенцій.

Послугами команди «ВАРТО» вже скористалися такі відомі гравці українського та міжнародного ринків, як Carlsberg Ukraine, Медична мережа «Добробут», Watsons, Amadeus, Avon, ТМ INKERMAN, Міжнародний аеропорт «Бориспіль», ТМ «Селянське», ТМ «Ідеаль Немолоко», ТМ «На здоров’я», Акціонерний банк «Південний», банк “Альянс”.

http://www.warto.com.ua/
Special propose

1. Для членів СУП агенція пропонує безкоштовну 2-годинну консультацію від провідного керівника проектів «ВАРТО». Ви отримаєте рекомендації з покращення комунікацій, а також почуєте, які можливі шляхи розвитку має ваша компанія. Для отримання консультації звертатися за електронною адресою: office@warto.com.ua.

2. 10% знижка для тих членів СУП, хто хоче почати працювати з блогерами. Спілкуватися зі своїм потенційним споживачем потрібно там, де це зручно саме йому. А сьогодні це соціальні мережі. Ми розробимо ефективну стратегію Influence-маркетингу, створимо креативну концепцію і підберемо дійсно потрібних блогерів для реклами вашого бренду. Деталі за посиланням: https://www.warto.com.ua/rabota-s-blogerami-i-lomami/.

 

UMA Consulting

UMA Consulting – авторизований партнер SAP в Україні з експертизою впровадження хмарних рішень SAP Customer Experience (CRM, маркетинг, електронна комерція, сервіс). Також надаємо послуги з управління ланцюгами поставок та створення цифрового ядра підприємства на базі рішень SAP S/4HANA.
Головною метою сьогодні є індивідуальна розробка цифрової стратегії розвитку підприємства та подальша реалізація цієї стратегії в визначені строки.
 

https://umaconsulting.com.ua/
Special propose

Для членів СУП компанія пропонує:
1. безкоштовна перша консультація щодо цифрової трансформації та можливостей для оптимізації бізнес-процесів і росту компанії.
2. 10% знижка на наступні послуги:
- розробка цифрової стратегії розвитку підприємства;
- побудова дорожньої карти для функціональних та географічних підрозділів підприємства;
- реалізація програми проектів SAP;
- аналіз ІТ-архітектури та бізнес-процесів.

CIOneer 

CIOneer – команда кваліфікованих ІТ-директорів, що мають експертизу в областях управління ІТ, оптимізації бізнес-процесів, інфраструктури та додатків, інформаційної безпеки у галузях: роздріб, дистриб’юція, виробництво, фінанси, керуючі компанії, інше.
Ми надаємо послуги консалтингу з питань ІТ, а також допомагаємо клієнтам впроваджувати проекти ІТ трансформацій з метою підвищення ефективності інвестицій в ІТ згідно з найкращими світовими практиками.
Сертифіковані в США (ISACA) по напрямкам CGEIT (управління ІТ на підприємстві), та CISA (аудит інформаційних систем). 

https://www.cioneer.com/
Special propose

Для компаній СУП пропонуємо три проекти зі знижкою 20%
Термін використання знижки до 31.12.2019 року.
 

Skeleton service

Skeleton service - сервісна компанія, що займається ремонтом та обслуговуванням техніки та електроніки з 1999 року!
Пройшли сертифікацію і авторизацію більше 40 світових і європейських виробників. Ремонтуємо все - від мобільного та ноутбука, до дрона і гіроскутера!
Працюємо по всій території України.
Окремі умови для корпоративних клієнтів, імпортерів і виробників техніки. Кур'єрська доставка. Гарантія.
Оживимо все, навіть динозавра!
 

https://skeleton.ua/
Special propose

Для членів СУП пропонуємо знижку 10% на обслуговування та ремонт техніки.

Універсальні страхові брокери і консультанти (УСБК)

ТОВ «УСБК» є найдосвідченішим страховим брокером в Україні. Завдяки нашим можливостям, бездоганній діловій репутації та професіоналізму команди наші клієнти отримали численну кількість реалізованих «під ключ» проектів із залученням лідерів українського та міжнародного страхових ринків, для виконання суворих вимог до умов страхування від українських та всесвітньо відомих організацій, таких як ЄБРР, НАТО, ООН, Світова Продовольча Програма (WFP) тощо.

http://uibc.ua/
Special propose

УСБК, окрім доступу до унікальних страхових продуктів та ексклюзивних умов страхування, пропонує послугу страхового аудиту, вартість проведення якого відповідає вартості річного членства в СУП.

Crane IP Law Firm

Юридична фірма зі спеціалізацією у праві інтелектуальної власності та комплексній підтримці компаній у виході на ринки нових країн.
Реєстрація торговельних марок, патентування та авторське, а також маркетингові дослідження ринку, боротьба з контрафактом, питання маркування та митних процедур – наші сфери компетенції.

https://craneip.com/
Special propose

Для членів СУП компанія Crane IP Law Firm пропонує:
- безкоштовну консультацію стосовно охорони прав на об’єкти інтелектуальної власності закордоном та в Україні.
- знижка 20% на наші послуги щодо реєстрації ТМ та патентуванні закордоном.
 

OUTVED

Компанія OUTVED спеціалізується на виведенні продуктів і послуг, розвитку і масштабуванні компаній на зовнішніх ринках.
Все чітко і покроково: від ідеї до перших продажів і подальшого супроводу.
Компанія OUTVED - автор унікальної системи, що дозволяє локальним компаніям швидко і з першого разу виводити продукти або послуги на міжнародні ринки, знаходити іноземних покупців, зав'язувати з ними системні ділові відносини, масштабувати свій бізнес на світові ринки.
 
Послуги компанії будуть корисні підприємцям, які:
1. тільки планують виходити на зовнішні ринки
2. прагнуть розширити обсяги експортних продажів
3. з різних причин ще не змогли запустити експорт
 

 

 
 

https://outved.pro/
Special propose

ПРОПОНУЄМО БЕЗКОШТОВНУ ДІАГНОСТИКУ cтану вашого бізнесу з точки зору міжнародної діяльності.
 Компанія OUTVED знаходить для своїх клієнтів найбільш вигідні ринки по всьому світу
конкретно в кожному випадку.
 

СБ «СТРАХОВИЙ АДВОКАТ»

СБ «СТРАХОВИЙ АДВОКАТ» – сертифікований страховий брокер. Експерт ринку страхування з 10-тирічним досвідом на фінансовому ринку України, є лідером в області медичного страхування на підприємствах.
 
Наші переваги:
- Корпоративний сервіс № 1 для застрахованих в Україні.
- Нам довіряють більше 300 корпоративних клієнтів.
- Більше 17 000 застрахованих на супроводі з Державною медслужбою.
- Гнучкі страхові програми з усіх видів страхування.
- Впроваджуємо різноманітні соціальні програми на підприємствах по всій Україні.
- Для ваших родин працюють лікарі-координатори.
 

https://www.insa.com.ua/uk/
Special propose

Для учасників СУП СБ «СТРАХОВИЙ АДВОКАТ» надає знижку 30% на проведення курсу «Першої долікарської допомоги».
Деталі за телефонами: 050 493 94 57, (044) 591 11 62

ПРОТОРІЯ

ПРОТОРІЯ - це Retail Service Provider №1 в Україні. Компанія спеціалізується на відкритті, управлінні та просуванні в онлайн- та офлайн-каналах партнерських проектів із вендорами.
Наш ключовий партнер — компанія Samsung.
В нашому спільному проекті мережа з 25 брендових магазинів Samsung Experience Store по всій Україні, а також фірмовий інтернет-магазин Samsung https://samsungshop.com.ua.
В портфелі компанії також є досвід з розвитку проектів Huawei, Lenovo, Loreal, Київстар, Panasonic, Apple.

https://www.protoria.ua/
Special propose

Компанія пропонує членам СУП 2000 грн бонусів при реєстрації в Samsung Club (програма лояльності у мережі магазинів Samsung та на сайті інтернет-магазину Samsung)  
При реєстрації клієнт вказує промокод SUP, який діє до кінця 2019 року (кількість реєстрацій обмежена).

Бонусами можно оплатити: 
- до 30% вартості аксесуарів
- до 15% вартості мобільних девайсів (смартфони, планшети, смарт-годинники) + ТВ
- до 10% вартості побутової і великої побутової техніки
Деталі: https://samsungshop.com.ua/samsung-club\

 

 

Jumbo GRILL

Кейтерингова компанія «JUMBO GRILL» пропонує повний спектр послуг з організації харчування та обслуговування заходів будь-якого формату та масштабу, що включає в себе:
- Бокс кейтеринг та бокс доставку;
- Офіс кейтеринг;
- Фірмовий кейтеринг (кухня з грилем на виїзд).
Завдяки унікальній гриль-системі кожна авторська страва, яких більше сотні, має свій унікальний та незабутній смак. Також компанія надає замовнику прозорий та зрозумілий алгоритм прорахунку послуг. Ексклюзивність та висока якість кейтерингових послуг дають можливість називати компанію «JUMBO GRILL» лідером у своєму сегменті.
 

http://jumbogrill.ua/
Special propose

ДЛЯ ЧЛЕНІВ СУП КОМПАНІЯ ПРОПОНУЄ:
Подарункову знижку 5% на меню авторської кухні;
Подарункову знижку 10% на додаткові послуги;
Консультації персонального менеджера;
Онлайн підтримка замовлення 24/7.

 TWEKO

TWEKO – це сімейна виробнича компанія, що заснована в 1992 році. З моменту створення, по теперішній час, ми втілили сотні проектів та впровадили власні технології фарбування виробів. Головна мета компанії - створення безпечних і комфортних умов праці для максимально ефективного виконання малярних робіт в різноманітних галузях. Ми володіємо безцінним досвідом реалізації індивідуальних проектів та маємо високий рівень репутації, серед провідних українських і зарубіжних промислових компаній.
 

https://tweko.com.ua/
Special propose

Для членів СУП можемо запропонувати розробку індивідуальної технології фарбування виробів з детальним описом та 3D візуалізацією обладнання для малярної ділянки.

AGELESS

AGELESS - офіційний партнер SAP SE в Україні з найвищим статусом SAP Platinum Partner, член міжнародного альянсу United VARs. Створюємо Інтелектуальне підприємство за допомогою рішень SAP і реалізуємо кращий світовий досвід для українського бізнесу.
Наше портфоліо включає рішення для планування ресурсів підприємства (SAP S/4HANA, SAP Business One), управління маркетингом та електронною комерцією (SAP Customer Experience), управління закупівлями (SAP Ariba).
 

https://ageless.com.ua/
Special propose

Для членів СУП компанія пропонує:
1. Безкоштовна презентація рішень SAP та рекомендації з розробки стратегії цифрового підприємства.
2. Безкоштовна розробка демо-сценарію для одного бізнес-процесу компанії.
3. Знижка 15% на консалтингові послуги за умови впровадження рішень SAP.

Велті

Компанія «ВЕЛТІ» є офіційним ексклюзивним представником турецького виробника EMES в Україні. Ми готові запропонувати широкий асортимент промислових колісних опор, коліс, роликів, а також індустріальної фурнітури. Ми вирішимо ваші питання що до забезпечення мобільності та безперебійної роботи вашого складського, офісного, промислового, комунального, медичного, торгового чи будь-якого обладнання.
 

http://velti.com.ua/
Special propose

Для членів СУП пропонується спеціальна пропозиція - додаткова знижка 10% від оптової ціни.

 

Steelguard

ТМ Steelguard – це якість, надійність, стабільність та досвід. ТМ Steelguard - виробник вхідних металевих дверей з досвідом більш ніж 20 років. Сучасне, технологічне та якісне виробництво. Пропонуємо для наших клієнтів, окрім вибору вже дійсної лінійки товарів, можливість замовити вхідні двері про які вони давно мріють. Власне конструкторське та дизайн - бюро дозволило розробити великий асортимент моделей та конструкцій вхідних дверей на різноманітний смак.

https://steelguard.ua
Special propose

Для членів СУП ТМ Steelguard надає знижку 10 % та безкоштовну консультацію.

Priocom

Priocom – це компанія повного циклу розробки, впровадження і підтримки як власних програмних продуктів, так і виступає системним інтегратором ПЗ провідних світових розробників.
Серед продуктів компанії: Priocom CRM, що є зручним та потужним інструментом для автоматизації задач сервісного обслуговування клієнтів та
Priocom FFM, що призначена для керування виконанням робіт мобільними бригадами, в тому числі, оптимізації їх маршрутів та контролю за дотриманням термінів.

 

https://priocom.com
Special propose

Для членів СУП компанія Priocom надає знижку в розмірі 10% на свої продукти Priocom CRM та Priocom FFM.

ГРУПА КОМПАНІЙ ФОРС

«ГРУПА КОМПАНІЙ ФОРС» об’єднує в собі два напрямки бізнесу:
-    агентство перекладів повного циклу «Таск Форс» - надає не тільки послуги професійного письмового та усного перекладу для українських та міжнародних компаній, але й ряд супутніх лінгвістичних послуг для бізнесу.
-    транспортна компанія «Драйв Форс» - надає послуги пасажирських перевезень бізнес- і преміум-класу по Києву та Україні. В автопарку: седани, автобуси і мікроавтобуси бізнес-класу (від 6 до 74 місць).

http://www.force.ua/
Special propose

Для членів СУП ГРУПА КОМПАНІЙ ФОРС надає:
-    одноразовий депозит у розмірі 500 грн на послуги перекладу за промокодом SUPTF2019
-    знижку у розмірі 20% на перше замовлення транспортних послуг за промокодом SUPDF2019

Школа автодрому «Чайка»

Наші програми: тестування водіїв при прийомі на роботу; захисне (контраварійне) водіння (в т.ч. зимове водіння); підготовка особистих водіїв; інші програми.
Сертифіковані Автомобільною Федерацією України (FAU).
Проводимо заняття на єдиному в Україні автомобільному спорткомплексі «Чайка».
Засновники та інструктори - діючі спортсмени, чемпіони України з перегонів, мають великий досвід викладання.
Працюємо в м. Києві та інших містах України.

https://chayka-school.com.ua
Special propose

Для дійсних членів СУП Школа автодрому «Чайка» надає:
- знижку 7% на навчання водіїв;
- знижку 15% на навчання водіїв за програмами «Захисне водіння (другий рівень)» та «Особистий водій» (за умови навчання більше 5 осіб одночасно).

Залежно від: наповнення програми, кількість водіїв, тривалості тренінгу, місця проведення тренінгу та т.ін. обговорюються індивідуальні умови.
Деталі за телефоном: 0672365429 Анна

Віннер Лізинг

ТОВ «Віннер Лізинг» входить до складу «Віннер Груп Україна», що виступає одним із лідерів автомобільного бізнесу вже протягом 27 років. Компанія надає послуги фінансового лізингу та довгострокової оренди транспортних засобів міжнародним та українським компаніям, а також фізичним особам. Програми «Віннер Лізинг» діють на увесь модельний ряд брендів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, які представлені в Україні.​

Ми пропонуємо:
-          Вигідні умови фінансування без прихованих комісій;
-          Якісні послуги зі страхування;
-          Швидке прийняття рішень щодо фінансування та оформлення;
-          Зручний сервіс;
-          Програми лояльності надійним клієнтам.
 

http://www.winnerleasing.ua/
Special propose

Winner Leasing пропонує партнерам «СУП» ексклюзивні умови фінансування на придбання автомобілів брендів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley.

Altius

Юридична компанія «Altius» - системна індустріальна компанія з надання професійних юридичних послуг в різних індустріях бізнесу: IT-сфері, туризмі і індустрії гостинності, роздрібній торгівлі, транспорті та інфраструктурі, агробізнесі, медицині і фармацевтиці.

http://altius.od.ua/
Special propose

Знижка для членів СУП на всі послуги юридичної компанії Altius складає 15%

«Текстиль-Контакт»

Компанія заснована у 1995 році та є провідним національним оператором з продажу тканин і матеріалів легкої промисловості.
Асортимент налічує понад 30 тис. найменувань з 25 країн світу. А це максимально можливий спектр тканин різного призначення.

«Текстиль-Контакт» – мережа оптово-роздрібних магазинів під марками «Тканини» і «Каштан», найбільший інтернет-магазин тканин в Україні та власна мережа філій.

 

https://tk.ua/ua/
Special propose

Для членів СУП компанія пропонує:
- книгу ««In Progress. Дрес-код України доби Незалежності» за спеціальною ціною 590 грн;
- знижку на пошиття еко-сумок;
- знижку на пошиття форми, спецодягу.

Детальніше: +38 (044) 239-20-02 (книга – оператор, еко-сумки та форма – відділ ХБ)
 

"TeamMaster" 

"TeamMaster" - компанія, що організовує командні корпоративні заходи для українського бізнесу вже більше 12 років. До складу компанії входять такі бренди, як TeamMaster (тімбілдинг та серйозні командоутворюючі заходи), BizGames (розробка крутих бізнес-ігор та гейміфікацій), SmartEvents (івент-агенція повного циклу), та Просто тренинг (корпоративне навчання персоналу). Ми - експерти в тому, що робимо і підтримуємо найвищу якість послуг. Відео про програми можна подивитись на каналах YouTube: TeamMaster , BizGames , SmartEvents. 

 

https://teammaster.pro/
Special propose

Для членів СУП діє можливість безкоштовно отримати корпоративний захід у вигляді бізнес-гри авторської розробки BizGames для команди управлінців чи ТОП-менеджменту (8-12 людей), або отримати безкоштовно послуги нашої компанії з організації корпоративного заходу в лютому та березні.

Для отримання можливості, треба написати в особисті повідомлення СЕО, Антону Сорокуну: https://www.facebook.com/anton.sorokun.original.
 

JOY EVENT

JOY EVENT – івент агенція повного циклу. Допомагаємо клієнтам реалізувати найяскравіші мрії! Будемо корисними якщо потрібно: змотивувати команду (team building), організувати корпоративне BBQ ,  організувати корпоративне свято, провести бізнес івент (конференцію, презентацію, форум), маркетинговий івент (BTL-акцію, road show) та виступ артистів і селебріті.
 

https://www.joyevent.com.ua/
Special propose

Для членів СУП компанія JOY EVENT надає знижку в розмірі 50% на комісію агенції.
 

Prostor

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ:

1. Перевезення стандартних вантажів (паллетних і непаллетних) автопоїздами, вантажопідйомністю до 23 т брутто. Причіп, ізотермічний і рефрижераторний тип транспорту. У цю категорію підходять всі продовольчі товари, будівельні матеріали, сировину для виробництва, габаритне обладнання, що міститься в стандартні машини зазначених типів.
2. Перевезення вантажів, у тому числі негабаритних, зазначених в п.1. як по території України, так і в міжнародному напрямку:
- Європа, Білорусь, РФ, Казахстан.
3. Перевезення небезпечних вантажів різного класу небезпеки тентованим, ізотермічним і рефрижераторним типами транспорту.
4. Експорт та імпорт вантажів в морських контейнерах (контейнерні перевезення) з/в Україну порт Одеса (ОМТП), порт Іллічівськ
5. Є власні складські площі в м. Миколаєві для зберігання паллетних вантажів.

 

https://prostor-logistics.com.ua/
Special propose

Для членів СУП надаються наступні пільги та преференції:
- безкоштовні консультації з оптимізації логістики при перевезенні продукції, як на території України, так і при експорті та імпорті товарів;
- 5% зниження тарифів при перевезенні вантажів.
 

МебельОк

Mebelok.ua - провідний український інтернет-магазинів предметів інтер’єру і меблів для дому та офісу. Роздрібні магазини МебельОк розташовані у найбільших містах України (Київ, Харків, Дніпро) та представляють широкий спектр серійних меблів для віталень, спалень, кухонь та ванних кімнат українського та іноземного виробництва.
За свою 9 річну історію МебельОк має значний досвід роботи з проектами будь якої складності (квартири, готелі, офіси, ресторани, хостели
тощо) в т.ч. індивідуальними дизайнерськими рішеннями. Наші основні переваги – найбільший асортимент та чесні ціни.
 

https://www.mebelok.com/
Special propose

Для членів СУП надається знижка до 10% на асортимент сайту mebelok.com. Для отримання знижки звертайтесь на partner@mebelok.com.

Magnate Design Centre

Компанія Magnate Design Centre з 1997 року проектує та облаштовує офісні простори з такою атмосферою, в якій виникає бажання творити й досягати високих результатів. За 23 роки було реалізовано більш ніж 300 проектів для провідних компаній. Компанія отримала визнання "Лідер року" в Національному бізнес-рейтингу. 

Magnate Design Centre займається професійною розробкою дизайну офісів і адміністративних будівель, комплектації меблями, освітленням і оздобленням, виконує функції генпідрядника з реалізації офісних й адміністративних приміщень під ключ.
 

http://www.magnats.com.ua/
Special propose

Для членів СУП компанія дарує можливість отримати безкоштовну консультацію з оптимізації офісу.
 

Nota Group

Компанія Nota Group займається комплексним супроводом бізнесу і входить в ТОП-5 найкращих аутсорсингових компаній України.
Ми надаємо юридичні, бухгалтерські послуги, займаємося підбором персоналу, кадровим діловодством, аутсорсингом заробітних плат, консультуємо і пропонуємо комплексні заходи в сфері корпоративної безпеки підприємства, розробляємо політики GDPR, проводимо форензік, а також маємо значний досвід розроблення і пдтримки рішень для бізнесу на базі системи 1С.

 

https://notagroup.com.ua/
Special propose

Для членів СУП компанія надає знижку у розмірі 10% на всі послуги.

Lapufic

Сімейна виробнича компанія Lapufic, заснована в 2014 році. Ми виготовляємо яскраві лапуфіки, крісла-мішки та інші м’які безкаркасні меблі. Залюбки виготовляємо індивідуальні замовлення.

Lapufic.com
Special propose

Для членів СУП компанія пропонує постійну знижку -5% на всю продукцію, окрім акційних пропозицій. Додаткові бонуси та подарунки.

Школа ораторського мистецтва Ірини Палько

Ми надаємо освітні послуги в сфері ораторського мистецтва, мови, переконливості, підготовці і проведенні презентацій, бізнес-етикеті.

Irinapalko.com
Special propose

Для всіх учасників СУП знижка на всі програми навчання в онлайн і оффлайн форматах для дорослих, дітей та корпоративного навчання - мінус 15%.

КОХАН

Компанія КОХАН - імпортер підлогових покриттів і ексклюзивний дистриб'ютор продукції провідних світових виробників у всіх регіонах України. За 19 років на ринку підлогових покриттів ми заробили авторитет і довіру партнерів. Наша мета - щоб товар був завжди доступний, коли він потрібен нашим клієнтам. Надаємо оптовим покупцям: широкий асортимент трендового ламінату від світових виробників; необхідне торгове обладнання; докладний опис товару, інструкції по догляду за підлогою, фотоматеріали та ін.
 

https://www.facebook.com/kokhan.net/
Special propose

Для членів СУП компанія "КОХАН" надає дилерські (оптові) ціни на всі типи підлогових покриттів, комплектуючі до них. Для цього необхідно звернутися до власника компанії Олександра (050) 336-73-21 та назвати промокод «СУП».

Botanica

Компанія Botanica була створена у 2013 році. 6 років поспіль компанія створює комплексний кейтерінг, адаптований для потреб бізнес-середовища.
Наші сервіси та продукт сприяють спілкуванню під час заходу та допомагають нашим клієнтам вести здоровий спосіб харчування.

Ми надаємо комплексне рішення корпоративного харчування:
●Доставка офісних ланчів та снеків
●Розробляємо раціони офісного харчування
●Кейтеринг корпоративів та team building
●Семінарів та конференцій
●Ділових зустрічей та особливих заходів
●Створюємо буфети трьохразового харчування в офісах клієнтів
●Здійснюємо кейтеринг на офісних вечірках
●Готуємо gift box на всі свята
●Беремо участь в соціальних проектах
 

http://botanicafood.com.ua
Special propose

Для членів Спілки компанія пропонує безкоштовні дегустації та консультації відносно оптимізації та налаштування системи офісного харчування в нових умовах. Індивідуальні рішення під потреби кожного офісу.

IT-Enterprise

IT-Enterprise – провідний розробник цифрових рішень для управління підприємством. Компанія допомагає промисловим бізнесам підвищити їхню ефективність з 1987 року. Сьогодні IT-Enterprise реалізує світові IT-тренди в Україні, створюючи продукти Industry 4.0 широкого спектра. 
 

www.it.ua
Special propose

Компанія пропонує учасникам СУП провести експрес-обстеження бізнес-процесів та створити стратегію цифрового розвитку. Для участі потрібно заповнити форму: https://www.it.ua/filltheform

МАЙ-Ukraine

МАЙ-Ukraine  – це чай Richard, Curtis, Mayskiy, Lisma та кава Coffesso. Ми об'єднуємо втілення знань та майстерності поколінь знавців чаю та кави, сучасні технології, душу і натхнення команди. Понад 20 років ми працюємо на ринку чаю. Вивчаємо запити споживачів та тенденції індустрії. Втілюємо знання в нові колекції. Вдосконалюємо технології. Безкомпромісно стежимо за якістю продукту.
Наша місія – створювати неперевершену цінність!

 

https://mayfoods.com.ua/
Special propose

Для членів СУП МАЙ-Ukraine має спеціальну пропозицію: гарантовані 5% від остаточної ціни в каталозі та додатковий накопичувальний бонус до 3% для постійних клієнтів.

Смачний чай та неповторну каву допоможе обрати Анна Мірошніченко, тел.: 050 400 22 49, e-mail:
AMiroshnichenko@maycompany.ua.
Доставка, залежно від об’єму, можлива Новою Поштою та службою доставки МАЙ FOODS Europe.

Q Studio

Q Studio - це продакшн повного циклу: від ідеї до фінального результату.

Основні напрямки:
1. Відео (ТВ реклама, промо, корпоративні фільми, інтерв'ю, огляди, звіти і т.д.)
2. Анімація (2D, 3D, VFX)
3. Фото (Портрети, предметна зйомка, фотозвіти і т.д.)
4. Графічний дизайн
5. Звук (Sound-design, дикторське озвучування, мастеринг та зведення і т.д.)

Також, є власна відеостудія з усім необхідним обладнанням. Детальніше про студію тут: https://qstudio.com.ua/photostudio

 

https://qstudio.com.ua/
Special propose

Для членів СУП пропонуємо:
 - 10% знижка на всі роботи продакшна та студії
 - Можливість відтермінування частини оплати за послуги
 - Безкоштовні консультації з питань сфери від генерального продюсера Q Studio.

Мідсан

Аромамаркетинг -  потужний інструмент, який допомагає всім сферам бізнесу створити нову, живу та емоційну атмосферу спілкування з вашими клієнтами.

Для будь якого: бізнесу, бренду, компанії, приміщення ми можемо запропонувати той самий неповторний аромат, що:
- зміцнить ідентичність бренду
- покращить задоволеність клієнтів 
- збільшить прибуток від продажів

Супутні арома-продукти з ароматом бренду, що пропонує Мідсан, значно посилюють клієнтський досвід та генерують додатковий прибуток.    
Покращуємо самопочуття та продуктивність співробітників завдяки споживанню антиоксидантної води - води з рівнем ph понад 8 та окисно-відновлювального потенціалу нижчі мінус 150 мілівольт. Таку воду можна приготувати за допомогою іонізатора води чи генератору водневої води.
Ми є офіційним імпортером та партнером понад 5 виробників з Кореї, Литви, Тайваню.

www.midsun-aroma.com
Special propose

Для членів СУП, Мідсан пропонує:
- безкоштовний тест послуги ароматизації тривалістю 14 днів
- спеціальні умови на корпоративні арома подарунки та проекти створення аромадифузорів з Вашим брендом в якості амбассадор
- 15% знижку на іонізатори води, генератори водневої води та іншу продукцію, що нами імпортується

 

MAD Heads Association

MAD Heads Association – це асоціація професіоналів у сфері маркетингу і продажів. MAD — це скорочення від Marketing Advertising Development, а все разом це креативна команда на аутсорсингу, яка злагоджено і ефективно вирішує різні маркетингові задачі бізнесу.
Ми створюємо маркетингову та експортну стратегію, займаємося розробкою брендингу: логотипу, фірмового стилю, інтернет сайтів.
Представництва MAD Heads є в Україні та Польщі.
 

https://www.madheads.pro/uk/
Special propose

Для членів СУП компанія пропонує безкоштовну годинну консультацію експертів з аналізом ситуації проекту та варіантами її вирішення.
Отримати консультацію можна в форматi онлайн за попереднім записом по електронній пошті: info@madheads.pro.
 

TwinS Style

Торгова марка TwinS Style® @twinsstyle777 - це проект двух сестер близнят. Ідея виробляти головні убори з'явилася невипадково, адже прадід засновниць торгової марки був відомим шляпником , який створював головні убори для багатьох модниць свого часу. На думку дизайнерів, в сучасному світі досить великий вибір оригінального та стильного одягу, однак, одну з головних ролей в образі, завжди грає правильний і яскравий аксесуар. І цей аксесуар - капелюх. Автори пропонують знайти в своїх колекціях незамінну супутницю для кожного з образів, придуманих вами. Головне - капелюхи TwinS Style зроблені тільки з натуральних матеріалів.

Основною місією TwinS Style є повернення головних уборів в гардероби сучасних леді як невід'ємного атрибуту стилю і іміджу.
На даний момент Бренд TwinS Style® став учасником UKRAINIAN FASHION WEEK 20 '. Були створені лімітовані колекції. Це було дуже цікаво, епатажно і круто. Продовжуємо вас радувати.

 

http://twinsstyle.com.ua.tilda.ws/
Special propose

Для учасників організації СУП, торгова марка TwinS Style робить 10% знижку на любий аксесуар бренду по промокоду
«СУП_TwinS Style».

INTBOARD

Починаючи з 2017 року наша компанія ТОВ «КРЕО СІНЕРЖІ» веде свою діяльність на ринку інтерактивного обладнання під ТМ INTBOARD.
  Спеціалізується на виробництві та реалізації інтерактивного обладнання для освіти та  бізнесу. Пропонує інтерактивні дошки, інтерактивні столи та сенсорні LCD  — панелі власної торговельної марки.
  Надає послуги по монтажу та налаштуванню обладнання, проводить навчальні майстер-класи для клієнтів всіх категорій.

 

Special propose

На  сьогоднішній день бачимо актуальність нашої продукції у бізнесі. Тому підготували для Вас декілька спеціальних пропозицій, а саме:
  - Інтерактивна панель в переговірну кімнату майбутнього, конференц зал тощо та
  - Дитячий інтерактивний стіл для підвищення сервісу Вашого бізнесу до VIP рівня та збільшення прибутку або для розвитку Вашої дитини вдома.

Для учасників СУП ми пропонуємо унікальні цінові пропозиції, а саме, знижку до 25% від РРЦ (рекомендованої роздрібної ціни).

Більш детально з нашим товаром пропонуємо ознайомитися в презентації (інтерактивний стіл) та відеоогляді (інтерактивна панель), а також на наших сайтах https://intboard.com.ua/ та
https://kidstable.com.ua/ru/.

Якщо Вас зацікавила пропозиція, звертайтеся за телефоном або через месенджер (Viber, Telegram), 063 480 37 62 Вікторія Розуменко або пишіть на пошту opt@intboard.com.ua