Купуй у своїх!

Проект "Купуй у своїх" реалізований з метою надання спеціальних умов на послуги та товари серед членів СУП. Кожна компанія-член СУП може запропонувати іншим учасникам Спілки свою унікальну пропозицію. 

По галузі

РОСС КИЇВ 

РОСС КИЇВ — колектив фахівців, націлених на втілення ваших задумів.
Наша спеціалізація: 
- Продаж холодильного, торгового і харчового обладнання
- Продажа опалювальної техніки і приладів газового контролю
- Комплексне оснащення торгових точок і об’єктів громадського харчування
- Сервісне обслуговування обладнання

https://www.rosskyiv.com/

Компанія РОСС КИЇВ  надає дилерські (оптові) ціни на весь асортимент продукції. Для цього необхідно звернутися до менеджера партнерських програм (050) 329-7-329 Антон та назвати промокод «СУП».

USIT

Компанія USIT (Універсальна Служба Інформаційних Технологій) надає послуги з заправки лазерних картриджів та комплексне обслуговування друкувальної та копіювальної техніки.


 

http://usit.com.ua

 Для членів СУП компанія надає безкоштовні консультації та оптимальні рішення з питань купівлі та комплексного обслуговування принтерів та багатофункціональних принтерів. На послугу "Заправка картриджів" - знижка 10%.

Visotsky Consulting

Visotsky Consulting - міжнародна консалтингова компанія №1 за кількістю впроваджених інструментів управління. Працює з власниками малого і середнього бізнесу. 10- ти річний досвід успішної трансформації адміністративного управління в 600 компаніях. 
 

https://ukr.visotsky.com/

Для учасників СУП компанія Visotsky Consulting Kyiv надає:

 1. Індивідуальний розбір функцій в компанії, в результаті якого Ви: 
-  дізнаєтесь, які функції та підрозділи тягнуть компанію вниз та чому;
- отримаєте оцінку сильних та слабких сторін свого бізнесу;
- зрозумієте в якому направленні рухатись для підвищення прибутків;
-  дізнаєтесь, що необхідно реорганізувати в роботі компанії, щоб значно підвищити результати. 
2. Знижку 30% на бізнес-практикум "Розробка організаційної структури компанії"   за промокодом "СУП"
Телефонуйте або надсилайте запит:  +380993182838, div6.kyiv@visotsky.org.


 

AGT plus

Компанія АГТ ПЛЮС з 2003 року створює комфорт і гармонію. Ми виготовляємо меблі,  двері та підлгу. Саме в АГТ ПЛЮС є можливість створити все в Єдиному Стилі. Ваші міжкімнатні двері, будуть в колір з стіною та меблями. Фантазія безмежна разом з АГТПЛЮС.
 наявності більше ніж 500 декорів, кольорів та відтінків. Впевнені, ви знайдете те, про що мрієте. Ми відкриті для вас завжди. Запрошуємо до нас в гості у шоу-руми. Будемо дружити.
м. Київ, вул. Сортувальна, 2 (за навігатором вул.Сортувальна,5а)
м. Київ, вул. М.Василенка, 7
с. Небелиця, вул. Миру, 1Б
м. Одеса, вул. Миколаївська дорога, 253
м. Дніпро, пр. Гагаріна, 131
м. Львів, вул. Моршинська, 1
м. Харків, вул. Набережна Здоров’я, 12

 

https://agtplus.ua/ua/

Для членів СУП ми пропонуємо Лояльні умови співпраці,а також подовжену гарантію до 1 року на продукцію.
 

ASA

Юридична компанія ASA надає послуги за напрямками:
- Партнерство: входячи в новий бізнес-проект, потрібно бути впевненим, що всі питання щодо спільного ведення бізнесу прописані з партнером. Продукт для тих,  хто хоче будувати бізнес, не відволікаючись на вирішення конфліктів із партнером.
- Бізнес-структурування:   Побудова оптимальної індивідуальної юридичної і фінансової структури компанії.
- Судовий траблшутінг:  Система контролювання судового спору клієнта, що дозволяє власнику отримувати очікуваний результат.
Команда ASA змінює ідеологію сучасного українського бізнес-середовища, пропонуючи  продукти, які роблять український бізнес інвестиційно привабливим та конкурентоспроможним.

 

https://asalfg.com/

Для учасників СУП компанія пропонує:
- При запиті на продукт «Партнерство» вартість на проведення Партнерської Сесії -  100 $ за годину (звичайна вартість 300 $)
-  При супроводженні судового спору: фіксована вартість - 300$ первинного аналізу спору, після якого ви отримуєте стратегію захисту та виявлення допущених помилок на першій інстанції, при передачі судового спору на супровід – оплата винагороди по факту отримання позитивного судового рішення .
-  Надання безоплатних відповідей за запитанням щодо карантину та його наслідків + підготовка документів за зниженим тарифом на 90%.

CASSONE

Компанія CASSONE виготовляє меблі для магазинів, ресторанів та барів, офісів та готелів.
Має значний досвід роботи як в Україні, так і закордоном. Наявні виробничі потужності та кваліфікація персоналу дозволяє виконувати замовлення клієнтів чітко у строк з найвищою якістю.


 

http://cassone.com.ua/

Для членів СУП компанія CASSONE надає знижку в розмірі 10% на свою продукцію.
 

Decision lab

Медіація – сучасний та ефективний позасудовий спосіб вирішення спорів за участю посередника-медіатора. Компанія DecisionLab розв’язує спори між власниками бізнесу, у договірній сфері, стосовно власності на майно, між співробітниками, у сфері інтелектуальної власності, франчайзингу, у будівництві, девелоперському бізнесі, у фінансовій, банківській сферах.

https://decisionlab.com.ua/ru

Для членів СУП компанія пропонує спецумови на свої послуги:
- погодинна ставка – 150 доларів США , але не більше 3000 доларів США при роботі не більше 2 місяців
- при досягненні згоди за один день – знижка 15% 

Stekloplast

Компанія Stekloplast пропонує споживачам всі можливі типи світлопрозорих конструкцій на базі металопластикового та алюмінієвого профілю – вікна, двері, прозорі фасади, розсувні системи тощо, а також інжинірингове супроводження. Клієнти отримують повний комплекс послуг – від проектування до монтажу та сервісного обслуговування.

Продукція відповідає українським та європейським стандартам якості та енергозбереження, що підтверджують відповідні сертифікати. Конструкції використовуються для скління житлової та комерційної нерухомості будь-якої складності. В портфоліо компанії більше 300 великих об’єктів комерційної нерухомості, серед інших – ЦУМ, Київ (купол), ТРЦ Lavina Mall, Київ (атріум), ТРЦ Пушкінський, Донецьк (фасад), КДЦ Менора, Дніпро (фасад) тощо.
Компанія працює в Україні та на зовнішніх ринках через мережу дилерів та власних представництв.


 

http://stekloplast.ua/

Для членів СУП компанія Stekloplast надає дилерські (оптові) ціни на всі типи конструкцій. Для цього необхідно звернутися до менеджера партнерських програм (098) 2370538 та назвати промокод «СУП».

Амеда Оболонь

«Амеда» - мережа сімейних клінік для дітей та дорослих із цілодобовим дитячим стаціонаром та широким вибором послуг: консультації лікарів, діагностика, цифровий рентген, апаратне лікування зору, усі види УЗД, вакцинація, оформлення довідок та лікарняних листів. Пацієнти можуть викликати лікаря «Амеди» додому чи в офіс і замовити виклик швидкої допомоги. Перша клініка була відкрита у 2013 р., на сьогодні мережі налічує 7 клінік у Києві та області.
Обслуговуючись в Мережі сімейних клінік «Амеда» пацієнт отримує якісне медичне обслуговування на будь-якому етапі життя:
-  Планування та період вагітності;
-  Патронаж для новонароджених;
-  Проф огляд для садочку та школи, з оформленням необхідних довідок;
-  Чекап для Жінок та Чоловіків, аби перевірити стан здоров’я;
-  Медичні послуги високої якості у випадку недуги.
Ми надаємо послуги:
-  Приватним особам – без заключення додаткових договорів та купівлі обов’язкових програм;
-  Корпоративним клієнтам – для Компаній, які цінують своїх співробітників та  піклуються про їх здоров'я;
-  Застрахованим особам – ми співпрацюємо з усіма провідними Страховими компаніями на ринку України.
 

https://ameda.com.ua

Для членів СУП сімейна клініка «Амеда» надає ексклюзивну знижку 20% на медичне обслуговування в мережі клінік Амеда.
 

Арго-Інжиніринг

Компанія «АРГО-ІНЖИНІРИНГ» - провідний постачальник послуг у сфері опалення, вентиляції та кондиціонування. Професійні проектування та монтаж від компанії гарантують максимальну ефективність та безпечну роботу всіх інженерних мереж.
Відповідність вимогам і нормам безпеки, як на етапі проектування, так і при виконанні робіт, наявність дозвільних документів і сертифікатів, гарантії та подальше сервісне обслуговування дозволяють «АРГО-ІНЖИНІРИНГ» завойовувати репутацію професійної і надійної інженерної компанії. ТОВ «АРГО-ІНЖИНІРИНГ» черпає натхнення з принципів прозорості, сумлінності та чесності, приймає найвищі стандарти і суворі міжнародні рекомендації при виконанні робіт.

 

http://argo-e.com.ua/

Спеціальна пропозиція для членів СУП:
• Безкоштовна технічна консультація;
• Знижка 30% на виконання проектних робіт по розділам Опалення, Вентиляція, Кондиціонування (Це буде найнижча вартість послуги на ринку України);
• Оптові ціни на обладнання;
• Знижка 15% на виконання робіт по розділам: опалення, вентиляція, кондиціонування.

Аби скористатися спецумовою, звертайтеся за номером 067 551 47 73.

EVERLEGAL

EVERLEGAL – це юридична фірма, що входить до ТОП-30 юркомпаній України, та є одним із лідерів галузі в практиках Енергетики та Вирішення спорів. Ми супроводжуємо M&A трансакції наших клієнтів, представляємо їх інтереси у судах всіх інстанцій в Україні, в арбітражах та судах закордоном.
EVERLEGAL пропонує широкий спектр юридичних послуг в сферах енергетики, ІТ, сільського господарства, комерційної нерухомості, приватного інвестування, зайнятості, фармацевтики, FMCG, банківської справи та фінансів.
 

http://www.everlegal.ua/

Спеціальна пропозиція для членів СУП:
- Перша консультація безкоштовна
- Знижка на погодинні ставки наших юристів 10%
- При замовлені послуг обсягом 50 годин/міс. знижка – 15%
 

Zabugor

З 2004 року Zabugor займається організацією подорожей для успішних і дуже вимогливих клієнтів, надихаючи їх на нові звершення. Кожна подорож створюється вручну з найякісніших складових. Компанією перевірено все - сервіс авіакомпаній, комфорт номерів, вишуканість кухні, професіоналізм гідів, краса пейзажів.
Zabugor працює з 98 країнами. Їх досвід і професіоналізм допомагають створити подорож у будь-який куточок світу, але саме в цих країнах у них є гарантовано найкращі партнери, власний досвід подорожей, конкурентні ціни.
Це набагато більше, ніж просто туристичний оператор - він створює в Україні культуру правильних подорожей - подорожей, після яких життя змінюється на краще, з'являються нові цілі і найяскравіші враження.
Компанія пропонує не просто готель плюс переліт плюс набір екскурсій. Кожна подорож - це цілий сценарій, ретельно продуманий експертами. Компанія пропонує не те, що нав'язують путівники, а те, що буде цікаво саме для їхнього клієнта.

https://instagram.com/zabugor_luxury_travel
https://instagram.com/daria_luxurytravel
 

https://zabugor.com.ua

Знижка до 5 % від вартості туру для членів СУП. Можливі додаткові привілеї під час самого туру у країні відпочинку.

КД Життя

Страхова компанія «КД Життя» пропонує послуги у сфері страхування та накопичення, що включають широкий вибір страхових продуктів для фізичних осіб та комплексні страхові програми для бізнесу:
- страхування життя;
- пенсійні програми страхування;
- страхування від нещасних випадків (тілесні ушкодження);
- страхування у разі можливої втрати працездатності (інвалідність);
- страхування на випадок критичних захворювань (онкологічні захворювання, інсульт, інфаркт і т.д);
- страхування для дітей тощо.
 

https://www.kd-life.com.ua

Для учасників СУП компанія надає знижку в розмірі 20% на страхування від нещасних випадків та страхування у разі можливої втрати працездатності, а також спеціальні умови для пенсійних програм та корпоративного страхування. Деталі за телефоном гарячої лінії: 0800305999
 

КМ Партнери

КМ Партнери – юридичний радник № 1 у сфері оподаткування, митного права, трансфертного ціноутворення та вирішення спорів для провідних міжнародних компаній та їхніх дочірніх підприємств в Україні, середнього бізнесу та українських компаній у різних галузях промисловості.
Фірма має великий досвід надання послуг у сферах нерухомості та будівництва, злиття та поглинання, трудового та кримінального права. Як член WTS Global КМ Партнери забезпечує якісне обслуговування міжнародних проектів, що потребують знань законодавства інших країн.
 

http://www.wts.ua/

Для членів СУП фірма КМ Партнери надає знижку в розмірі 10% на свої послуги.
 

Nexia DK

Nexia DK є частиною глобальної мережі аудиторських та консалтингових компаній Nexia International (№ 9 серед міжнародних мереж згідно з рейтингом International Accounting Bulletin Survey 2018).
В Україні компанія займає провідні місця на ринку аудиту, права, оцінки, податкового та управлінського консалтингу. Об’єднуючи найкращих фахівців, Nexia DK вирішує найскладніші завдання становлення, трансформації та розвитку бізнесу.

http://nexia.dk.ua

Для учасників СУП компанія надає знижку в розмірі 5% на свої послуги

Перформія Україна

ПЕРФОРМІЯ – міжнародна консалтингова компанія, експерт у сфері підбору і оцінки персоналу.
Компанія надає підприємцям і першим особам ефективні практичні інструменти для вирішення проблем будь-якої складності в роботі з персоналом. Завдяки авторскій технології наймання стає чіткою системою, де кожен наступний крок призводить до потрібного результату.
Наша головна мета — допомогти роботодавцям повністю контролювати область найму та управління персоналу, підняти свої компанії на більш високий рівень.
Компанія була заснована в 1984 в Швеції, в Україні з`явилася у 2009 р. Очолює її генеральний директор Олексій Самойленко – бізнес-коуч, інструктор з особистісного росту та самоменеджменту.
Офіси ПЕРФОРМІЇ знаходяться в багатьох країнах Європи і Азії, в Австралії і в Африці. Серед компаній, які використовують технологію в своїй роботі: "IBM", "IKEA", "Scania", "TOYOTA".
В Україні з компанією працюють: ТМ «Новий стиль», «SKY-Park», ТМ «Приправка», «ОРІСІЛ-Фарм», «KONSORT», «Добра Хата».

 

https://performia.com.ua

Для перших осіб компаній – членів СУП – є можливість заповнити унікальний тест на визначення особистісних якостей. Консультацію та рекомендації за результатами фахівець «Перформії» надасть безкоштовно.
 

SENSE PRODUCTION

SENSE PRODUCTION — агенція, яка займається оптимізацією системи продажів в інтернеті. 
Що ми робимо:
ПОКРАЩЕННЯ E-COMMERCE ПРОЕКТУ
Підвищення конверсій, автоматизація процесів, допомога в позиціюванні
ЗАПУСК ПРОЕКТУ
Розробка e-commerce стратегії та її реалізація
E-COMMERCE ДИЗАЙН
Зробимо взаємодію з вашим продуктом гарантовано зручною
E-COMMERCE КОНСАЛТИНГ
Допоможемо розібратися з бізнес-питаннями, які заважають спати вночі

https://sense.pro

Для членів СУП компанія пропонує безкоштовну годинну консультацію експертів з аналізом ситуації проекту та варіантами її вирішення.
Кодове слово «Томатний СУП» за телефоном (044) 337 37 73

LBI

Компанія LBI - провідний постачальник послуг моніторингу медіа та контент-аналізу. Ми займаємося моніторингом ЗМІ та соціальних мереж, аналізуємо контент та представляємо репутаційну карту: висвітлення діяльності компанії у медіа. Компанія також оперативно працює в режимі  "миттєвих повідомлень" у випадку рейдерських чи інформаційних атак.
Персональний кабінет дозволяє фахівцям комунікаційних служб відслідковувати згадки у медіа, накопичувати архів моніторингів, отримувати доступ до якісних характеристик та візуалізації даних онлайн за весь період співпраці.
 

http://lbicompany.com.ua

Для членів СУП компанія безкоштовно пропонує миттєве підключення до алерт-моніторингу у випадку інформаційної атаки, без угоди та передплат на базі усної домовленості.
Отримати консультацію та спеціальну пропозицію можна за телефоном 0974791350 

 

IBC Legal Services

IBC Legal Services – компанія з багаторічним досвідом колективу професіоналів: юристів, адвокатів, аудиторів, бухгалтерів, оцінювачів, судово-економічних експертів. Широка спеціалізація та багаторічні партнерські стосунки із фахівцями різних галузей та напрямів, дозволяють нам забезпечувати комплексну підтримку наших клієнтів у будь-яких складних ситуаціях.

https://ibc-legal.com/ua

Отримати спецпропозицію для членів СУП можна за телефонами: 067 506 90 28, 044 331 11 40.
 

Техпідтримка Фасіліті Менеджмент

Компанія «Техпідтримка Фасіліті Менеджмент» - національний оператор послуг «facility management». Основний напрямок нашої роботи – комплексне технічне обслуговування комерційної нерухомості.
Ми - найбільша в Україні незалежна обслуговуюча компанія та єдина компанія, яка власними штатними фахівцями забезпечує національне покриття, гарантуючи якість та своєчасність надання послуг.
Концентруйтеся на першочергових задачах Вашого бізнесу, передавши обслуговування нерухомості в надійні руки професіоналів.

 

http://www.tehpod.com.ua/

Для членів СУП - знижка 5% на повний спектр наших послуг при укладенні договору на сервісне обслуговування.

УкрМонтажСервіс

Компанія «УкрМонтажСервіс» - це надійна команда професіоналів з багаторічним досвідом і потужною технічною базою з проектування, монтажу, ремонту і технічного обслуговування інженерних мереж: водопостачання і каналізація; опалення, вентиляція і кондиціювання, електропостачання.
Також, ми готові допомогти у вирішення проблем каналізації в будь-який час доби: очищення каналізації, відеодіагностика трубопроводів, аварійна служба 24/7, обслуговування КНС, промивання опалення.

 

http://yms.com.ua/

Для членів СУП компанія надає знижку у розмірі 5% при кожному замовленні.

FIALAN

З 2004 року компанія FIALAN здійснює пошук, закупівлю і контроль постачальників в Китаї, а також доставку і митне оформлення вантажів. Отримані досвід та знання в області законодавства і правил ведення бізнесу спеціалісти компанії використовують для забезпечення високоякісного та ефективного супроводу угод із іноземними партнерами клієнтів компанії.
Сьогодні Fialan надає послуги з розвитку «Бізнесу без кордонів» для підприємців України, Казахстану та інших країн по всьому світі. 
 

https://fialan.ua/

Для членів СУП компанія пропонує :
безкоштовний контракт із постачальником на першу поставку АБО -$100 на доставку. Індивідуальна знижка - при замовленні доставки вантажу великого обсягу.
Нагадуємо, що беремо вантажі в роботу від 100 кг або 1м3.

 

LogicPower

Електротехнічне обладнання ТМ LogicPower  з'явилося на українському ринку в 2007 році.
Всі товари LogicPower сертифіковані відповідно до українських й міжнародних норм та стандартів якості, розроблених для електротехнічної продукції.
Ми пропонуємо українському споживачеві продукцію високої якості за доступною ціною:
•    Стабілізатори напруги
•    Акумуляторні батареї
•    Джерела безперебійного живлення
•    Комп'ютерні комплектуючі та периферію
•    Устаткування для сонячних електростанцій домашнього типу

https://logicfox.ua/

Для членів СУП знижка -15% на обладнання ТМ LogicPower 

TACK & TMI Ukraine

TACK & TMI є частиною глобальної мережі експертів з навчання та розвитку людського капіталу.
Присутня в 55 країнах світу. 20 років на ринку України.
Ключові галузі: фармацевтика, агросектор, промисловість, FMCG, послуги, фінансовий сектор, дистрибуція та роздрібна торгівля.
Основні напрями:
*Підвищення індивідуальної і командної  ефективності (продажі, лідерство, персональні навички)/
*Створення стійкої цінності бізнеса (клієнтський досвід, трансформація корпоративної культури, покращення результативності)/

http://ua.tacktmiglobal.com/

Знижка 10% на ВСІ заходи та індивідуальний підхід TACK & TMI Ukraine спеціально для членів СУП.
 

Palianychko & Partners

Palianychko & Partners — сучасна компанія висококваліфікованих адвокатів та юристів, яка добросовісно та своєчасно надає потрібну правничу допомогу. Ми спеціалізуємося на створенні, захисті та юридичному супроводі бізнесу. Пропонуємо формат абонентського обслуговування, який закриває ключові поточні юридичні питання та дозволяє вам сфокусуватися на вашій справі:
- проводимо повний аудит бізнес-моделі й корпоративної структури;
- супроводжуємо на ділових переговорах і перевіряємо репутацію контрагентів;
- забезпечуємо законне працевлаштування та дотримання вимог охорони праці;
- системно захищаємо під час перевірок і спроб рейдерства;
- отримуємо дозвільну документацію;
- розробляємо договірну базу та внутрішню документацію;
- оскаржуємо протиправні дії органів і конкурентів у судах;
- здійснюємо реєстраційні дії.

АБ «Palianychko & Partners» — коли потрібен результат!

https://palianychko.com/o-nas/

Для членів СУП компанія пропонує 20% знижку на абонентський супровід та на послуги компанії.

Анкор-Теплоенерго

З 1991 року компанія ПНВФ Анкор-Теплоенерго виробляє пластинчасті теплообмінні апарати. Будемо корисні в галузях промисловості, де потрібно охолодити або нагріти середовище і при цьому не витрачати природні ресурси. Продуктова лінійка теплообмінників: розбірні, зварні, зварні з розбірним корпусом, апарат повітряного охолодження, пастеризатори, випаровувачi, конденсатори, рекуператори. Також виготовляємо нестандартні теплообмінні апарати. Сервісне обслуговування 24/7.
 

https://ankort.com/

Для членів СУП компанія Анкор-Теплоенерго пропонує:
- безкоштовну персональну консультацію.
- безкоштовний розрахунок теплообмінного апарату.
- знижку для учасників СУП на теплообмінне обладнання до 20%.

 

MovaSvit

Компанія MovaSvit надає послуги перекладу матеріалів будь-якої складності на понад 40 мов світу: профільні переклади, письмові, усні, термінові, редагування, верстка, нотаріальне завірення перекладу, апостиль, легалізація документів, переклад аудіо- та відеоматеріалів, субтитри, експертна підтримка при участі у виставках. Компанія гарантує високу якість та швидку обробку. 

https://movasvit.com/

Для членів СУП компанія MovaSvit надає знижку в розмірі 20% на свої послуги.

ТК-Домашній текстиль

ТК-Домашній текстиль – один з найбільших операторів ринку товарів домашнього текстилю. Товарний асортимент під власною торговельною маркою Homeline налічує понад 5000 найменувань, серед яких: махрові рушники та халати, постільна білизна, подушки та ковдри, пледи та багато іншого. Для корпоративних клієнтів ми пропонуємо подарункові набори на будь-який смак.

www.tk-domtex.com.ua

Для учасників СУП діють спеціальні ціни на весь асортимент. Більше інформації за телефоном: (044) 239 20 03

Travel Leaders Ukraine

Travel Leaders Ukraine понад 22 роки є визнаним експертом у наданні рішень в сфері корпоративних поїздок та групових заходів. Надає послуги з організації відрядження 24/7, консультує клієнтів щодо оптимізації витрат використовуючи авторські процеси і новітні технології. У більшості випадків, попит на такі послуг має міжнародний бізнес, проте напевно середній та великий український бізнес також потребує експертизи для ефективного використання бюджету на відрядження, особливо з урахуванням сьогоднішніх викликів.

https://www.skytravel.kiev.ua

Для членів СУП компанія пропонує демо унікального корпоративного онлайн-рішення, що автоматизує весь процес організації відрядження від створення наказу, розрахунку добових, бронювання всіх послуг до авансового звіту.
 

Імперія Води Україна

Компанія «Імперія Води Україна» є експертом в галузі будівництва та реконструкції фонтанів для міст, комерційної нерухомості, приватних маєтків, а також - з розробки та встановлення арт-інсталяцій. На ринку України працює з 2004 року. 

 

http://fontan.ua/

Для членів СУП компанія пропонує знижку від 10% на усі послуги.

IPC Group

IPC Group пропонує тільки офіційні сертифіковані товари з гарантією виробника. Більше 10 років є одним з найбільших постачальників в Україні теле- аудіо- відео-, побутової та IT-техніки торгових марок: Samsung, Philips, Sony, LG, Sharp, Siemens, Kenwood, Whirlpool, Electrolux, Delonghi та ін. Успішно реалізували проекти з постачання техніки для: ООН, Казначейство України, Судова Адміністрація України, Прикордонна Служба України, Група Приват, Київстар, DHL і ін.

http://www.ipcgroup.com.ua/

Членам СУП компанія готова надати спеціальні цінові пропозиції (оптові ціни) з постачання техніки (ТВ, аудіо, IT, кліматичної, побутової та цифрової). Розмір знижки залежить від категорії товару. Деталі за телефоном 0503362365
 

Linkos Group

Linkos Group — національний розробник програмних рішень, який понад 19 років оцифровує бізнес-процеси на підприємствах України. Розробник відомий своїми програмними рішеннями: СОТА, FlyDoc, M.E.Doc, API.ПТАХ, ЦСК “Україна”, що забезпечують повноцінну роботу з електронними документами та обмін ними для бізнесів різних масштабів та галузей.
Обираючи ЕДО від Linkos Group, компанії отримують: гарантію юридичної значущості е-документів, безпечний обмін та легку інтеграцію в існуючи бізнес процеси.
 

www.linkos.ua

Для членів СУП компанія пропонує безкоштовні консультації та супровід на етапі впровадження у разі переходу компанії на обмін е-документами зі своїми контрагентами.
Маєте бажання змінюватись, телефонуйте (044) 206-72-25

Citygrand

Citygrand — український виробник меблів для магазинів, ресторанів та офісів. Працюємо на ринку 12 років і спеціалізуємося на створенні обладнання для рітейлу «під ключ», бренд-зонах, торгових островах. Маємо власне виробництво площею більше 1200кв.м. Працює дизайн-студія, яка створює продумані та цікаві інтер’єри, які дійсно збільшують продажі та приваблюють покупців.   
Наші переваги:
- Швидка реакція на запит та розрахунок,
- Мінімальні строки виробництва;
- Індивідуальні меблеві та рекламні рішення з використанням будь-яких матеріалів;
- Застосовуємо унікальні дизайнерські та конструкторські розробки.

CityGrand

Компанія Citygrand для членів СУП надає спеціальну пропозицію у вигляді знижки 50% на розробку дизайн-проекту при замовлені меблів по цьому дизайн-проекту. 
 

LuxSite

LuxSite пропонує комплексний інтернет-маркетинг для вашого бізнесу. Це агентство діджитал-маркетингу повного циклу, яке реалізує складні комплексні маркетингові стратегії для досягнення ваших бізнес-цілей.
Основні принципи діяльності команди – це професіоналізм, орієнтованість на результат для клієнта, великий досвід і компетентність співробітників, комплексний підхід до вирішення завдань бізнесу в онлайні, застосування інноваційних технологій, чесність, відповідальність і відкритість до клієнта.

https://luxsite.ua/

Постійна знижка від 5 до 15% на всі наші послуги для дійсних членів СУП.
При замовлені комплексного інтернет-маркетингу для вашого бізнесу - відеоролик в подарунок!

Правое дело

Юридична компанія «Правое Дело» є сімейною компанією, заснованою у 2013 році. Ми створюємо цінність у вигляді збереження та збільшення активів.
Оскільки «Правое Дело» є частиною ланцюга оподаткування, ми вибудовуємо стосунки зі всіма гравцями цієї екосистеми.
Практики наших послуг виглядають наступним чином:
- Ліквідація та банкрутство підприємств
- Податковий консалтинг та оскарження
- Тендерний супровід (пошук та супроводження на ринку держзакупівель)
- Кадровий та юридичний консалтинг і аудит
- Супровід бізнесу по господарських спорах
- Захист інтересів бізнесу у кримінальних провадженнях


 

http://pravoedelo.com.ua

Для членів СУП спецпропозицію можна отримати за телефонами: 067 547 54 54, 067 234 33 00

OMAKS INTERNATIONAL

OMAKS INTERNATIONAL - компанія, що займає лідируючі позиції на ринку панчішно-шкарпеткових виробів. Широкий модельний ряд і впровадження передових технологій і інновацій у виробництві текстилю дозволяють задовольнити всі потреби жінок, поєднуючи комфорт і красу.

 

https://omaks.com.ua/

Для членів СУП знижка 15% на весь асортиментний ряд продукції. 

Люм’єр Україна

Виробнича компанія «Люм’єр Україна» пропонує співпрацю за напрямками діяльності:
ДЕКОР: рішення для декорування міст, вулиць, площ, будівель, ТРЦ, готелів, ресторанів, ЖК. Компанія є виробником ілюмінації, світлодіодних гірлянд, висотних штучних ялинок, світлових фонтанів, виробів з плетеного фібергласу.
ОСВІТЛЕННЯ: виробництво опор освітлення зі світлодіодним модулем для парків, території ЖК, БЦ, готелів та автодоріг.
БЛАГОУСТРІЙ: виробництво лавок, парклетів, подіумів, велопарковок тощо.
 

https://lumiere.ua/

Для членів СУП компанія надає знижку 10% на весь асортимент продукції.
Детальніше за телефонами: 048 737 89 38; 067 481 19 99.
 

Phonet

Phonet – лідер якісної ІР-телефонії для бізнесу, який працює на ринку України з 2013 року. Компанія організовує телефонію нового покоління для офісів, виробництв та колл-центрів, яка «більше, ніж просто зв’язок» та має додаткові функції для відділу продажів, маркетингу та відбудови бізнес-процесів.

Наші продукти та сервіси:
- Віртуальна АТС та її Коробкова версія;
- технологія FMC, що фіксує дзвінки з робочих мобільних працівників в АТС та CRM;
- кнопка зворотнього зв’язку CallCatcher;
- Call-Tracking для визначення ефективності реклами по дзвінкам;
- модулі інтеграцій з CRM-системами.
 

Phonet

Для членів СУП компанія Phonet надає супер пропозицію:
Знижка 50% на перші півроку користування будь-яким тарифним планом Віртуальна АТС Phonet.
 

СБ Малакут

«СБ Малакут» - міжнародний страховий і перестраховий брокер, що пропонує професійні консультаційні послуги і найкращі страхові рішення за всіма видами ризиків. За весь час роботи «СБ Малакут» наші клієнти отримали сукупне страхове відшкодування за врегульованими страховими подіями на суму більш ніж 100 мільйонів гривень. Наша професійна відповідальність застрахована на 5 млн євро. На українському ринку ми перші в корпоративному добровільному медичному страхуванні. З нашою допомогою щорічно страхуються понад 60 000 осіб з провідних міжнародних та вітчізняних компаній. Ми входимо до міжнародних брокерських асоціацій: ICBA, UNISONBrokers і EOS.

 

http://sb-malakut.com.ua/

Для учасників СУП «СБ Малакут» надає знижку в розмірі 10% на свої послуги та безкоштовне підключення до онлайн-сервісу з медичного страхування "Медінтернет".
 

Main Business Partner

Юридична компанія Main Business Partner займає передові позиції на ринку юридичних послуг західної України. Серед наших клієнтів найбільші компанії регіону. В 2019 MBP відкрила офіс у Києві.
MBP системно супроводжує бізнес з моменту його створення до грандіозного масштабування. Ми тримаємо тісний контакт з нашими клієнтами 24/7, сприяємо у процесах залучення інвестицій, супроводжуємо завоювання нових територій. 

 

http://mbusinesspartner.com.ua/

Для членів СУП компанія Main Business Partner пропонує:
 - безкоштовна 1 година роботи фахівця MBP.
 - безкоштовна участь у заходах MBP.
 - знижка на погодинну ставку учасникам СУП у розмірі 5 %.
 

ВАРТО

Робити нові бренди відомими, а відомі – улюбленими. Саме це правило взяла собі за орієнтир агенція «ВАРТО» і успішно дотримується його протягом 14 років існування компанії, що може підтвердити кожен клієнт, якому пощастило працювати з командою PR-профі.
У 2019 році агенція отримала премію Effie Awards за свої проекти та увійшла до ТОП-6 найефективніших українських комунікаційних агенцій.

Послугами команди «ВАРТО» вже скористалися такі відомі гравці українського та міжнародного ринків, як Carlsberg Ukraine, Медична мережа «Добробут», Watsons, Amadeus, Avon, ТМ INKERMAN, Міжнародний аеропорт «Бориспіль», ТМ «Селянське», ТМ «Ідеаль Немолоко», ТМ «На здоров’я», Акціонерний банк «Південний», банк “Альянс”.

http://www.warto.com.ua/

1. Для членів СУП агенція пропонує безкоштовну 2-годинну консультацію від провідного керівника проектів «ВАРТО». Ви отримаєте рекомендації з покращення комунікацій, а також почуєте, які можливі шляхи розвитку має ваша компанія. Для отримання консультації звертатися за електронною адресою: office@warto.com.ua.

2. 10% знижка для тих членів СУП, хто хоче почати працювати з блогерами. Спілкуватися зі своїм потенційним споживачем потрібно там, де це зручно саме йому. А сьогодні це соціальні мережі. Ми розробимо ефективну стратегію Influence-маркетингу, створимо креативну концепцію і підберемо дійсно потрібних блогерів для реклами вашого бренду. Деталі за посиланням: https://www.warto.com.ua/rabota-s-blogerami-i-lomami/.

 

UMA Consulting

UMA Consulting – авторизований партнер SAP в Україні з експертизою впровадження хмарних рішень SAP Customer Experience (CRM, маркетинг, електронна комерція, сервіс). Також надаємо послуги з управління ланцюгами поставок та створення цифрового ядра підприємства на базі рішень SAP S/4HANA.
Головною метою сьогодні є індивідуальна розробка цифрової стратегії розвитку підприємства та подальша реалізація цієї стратегії в визначені строки.
 

https://umaconsulting.com.ua/

Для членів СУП компанія пропонує:
1. безкоштовна перша консультація щодо цифрової трансформації та можливостей для оптимізації бізнес-процесів і росту компанії.
2. 10% знижка на наступні послуги:
- розробка цифрової стратегії розвитку підприємства;
- побудова дорожньої карти для функціональних та географічних підрозділів підприємства;
- реалізація програми проектів SAP;
- аналіз ІТ-архітектури та бізнес-процесів.

Універсальні страхові брокери і консультанти (УСБК)

ТОВ «УСБК» є найдосвідченішим страховим брокером в Україні. Завдяки нашим можливостям, бездоганній діловій репутації та професіоналізму команди наші клієнти отримали численну кількість реалізованих «під ключ» проектів із залученням лідерів українського та міжнародного страхових ринків, для виконання суворих вимог до умов страхування від українських та всесвітньо відомих організацій, таких як ЄБРР, НАТО, ООН, Світова Продовольча Програма (WFP) тощо.

http://uibc.ua/

УСБК, окрім доступу до унікальних страхових продуктів та ексклюзивних умов страхування, пропонує послугу страхового аудиту, вартість проведення якого відповідає вартості річного членства в СУП.

Crane IP Law Firm

Юридична фірма зі спеціалізацією у праві інтелектуальної власності та комплексній підтримці компаній у виході на ринки нових країн.
Реєстрація торговельних марок, патентування та авторське, а також маркетингові дослідження ринку, боротьба з контрафактом, питання маркування та митних процедур – наші сфери компетенції.

https://craneip.com/

Для членів СУП компанія Crane IP Law Firm пропонує:
- безкоштовну консультацію стосовно охорони прав на об’єкти інтелектуальної власності закордоном та в Україні.
- знижка 20% на наші послуги щодо реєстрації ТМ та патентуванні закордоном.
 

OUTVED

Компанія OUTVED спеціалізується на виведенні продуктів і послуг, розвитку і масштабуванні компаній на зовнішніх ринках.
Все чітко і покроково: від ідеї до перших продажів і подальшого супроводу.
Компанія OUTVED - автор унікальної системи, що дозволяє локальним компаніям швидко і з першого разу виводити продукти або послуги на міжнародні ринки, знаходити іноземних покупців, зав'язувати з ними системні ділові відносини, масштабувати свій бізнес на світові ринки.
 
Послуги компанії будуть корисні підприємцям, які:
1. тільки планують виходити на зовнішні ринки
2. прагнуть розширити обсяги експортних продажів
3. з різних причин ще не змогли запустити експорт
 

 

 
 

https://outved.pro/

ПРОПОНУЄМО БЕЗКОШТОВНУ ДІАГНОСТИКУ cтану вашого бізнесу з точки зору міжнародної діяльності.
 Компанія OUTVED знаходить для своїх клієнтів найбільш вигідні ринки по всьому світу
конкретно в кожному випадку.
 

СБ «СТРАХОВИЙ АДВОКАТ»

СБ «СТРАХОВИЙ АДВОКАТ» – сертифікований страховий брокер. Експерт ринку страхування з 10-тирічним досвідом на фінансовому ринку України, є лідером в області медичного страхування на підприємствах.
 
Наші переваги:
- Корпоративний сервіс № 1 для застрахованих в Україні.
- Нам довіряють більше 300 корпоративних клієнтів.
- Більше 17 000 застрахованих на супроводі з Державною медслужбою.
- Гнучкі страхові програми з усіх видів страхування.
- Впроваджуємо різноманітні соціальні програми на підприємствах по всій Україні.
- Для ваших родин працюють лікарі-координатори.
 

https://www.insa.com.ua/uk/

Для учасників СУП СБ «СТРАХОВИЙ АДВОКАТ» надає знижку 30% на проведення курсу «Першої долікарської допомоги».
Деталі за телефонами: 050 493 94 57, (044) 591 11 62

 TWEKO

TWEKO – це сімейна виробнича компанія, що заснована в 1992 році. З моменту створення, по теперішній час, ми втілили сотні проектів та впровадили власні технології фарбування виробів. Головна мета компанії - створення безпечних і комфортних умов праці для максимально ефективного виконання малярних робіт в різноманітних галузях. Ми володіємо безцінним досвідом реалізації індивідуальних проектів та маємо високий рівень репутації, серед провідних українських і зарубіжних промислових компаній.
 

https://tweko.com.ua/

Для членів СУП можемо запропонувати розробку індивідуальної технології фарбування виробів з детальним описом та 3D візуалізацією обладнання для малярної ділянки.

AGELESS

AGELESS - офіційний партнер SAP SE в Україні з найвищим статусом SAP Platinum Partner, член міжнародного альянсу United VARs. Створюємо Інтелектуальне підприємство за допомогою рішень SAP і реалізуємо кращий світовий досвід для українського бізнесу.
Наше портфоліо включає рішення для планування ресурсів підприємства (SAP S/4HANA, SAP Business One), управління маркетингом та електронною комерцією (SAP Customer Experience), управління закупівлями (SAP Ariba).
 

https://ageless.com.ua/

Для членів СУП компанія пропонує:
1. Безкоштовна презентація рішень SAP та рекомендації з розробки стратегії цифрового підприємства.
2. Безкоштовна розробка демо-сценарію для одного бізнес-процесу компанії.
3. Знижка 15% на консалтингові послуги за умови впровадження рішень SAP.

Велті

Компанія «ВЕЛТІ» є офіційним ексклюзивним представником турецького виробника EMES в Україні. Ми готові запропонувати широкий асортимент промислових колісних опор, коліс, роликів, а також індустріальної фурнітури. Ми вирішимо ваші питання що до забезпечення мобільності та безперебійної роботи вашого складського, офісного, промислового, комунального, медичного, торгового чи будь-якого обладнання.
 

http://velti.com.ua/

Для членів СУП пропонується спеціальна пропозиція - додаткова знижка 10% від оптової ціни.

 

Steelguard

ТМ Steelguard – це якість, надійність, стабільність та досвід. ТМ Steelguard - виробник вхідних металевих дверей з досвідом більш ніж 20 років. Сучасне, технологічне та якісне виробництво. Пропонуємо для наших клієнтів, окрім вибору вже дійсної лінійки товарів, можливість замовити вхідні двері про які вони давно мріють. Власне конструкторське та дизайн - бюро дозволило розробити великий асортимент моделей та конструкцій вхідних дверей на різноманітний смак.

https://steelguard.ua

Для членів СУП ТМ Steelguard надає знижку 10 % та безкоштовну консультацію.

Priocom

Priocom – це компанія повного циклу розробки, впровадження і підтримки як власних програмних продуктів, так і виступає системним інтегратором ПЗ провідних світових розробників.
Серед продуктів компанії: Priocom CRM, що є зручним та потужним інструментом для автоматизації задач сервісного обслуговування клієнтів та
Priocom FFM, що призначена для керування виконанням робіт мобільними бригадами, в тому числі, оптимізації їх маршрутів та контролю за дотриманням термінів.

 

https://priocom.com

Для членів СУП компанія Priocom надає знижку в розмірі 10% на свої продукти Priocom CRM та Priocom FFM.

ГРУПА КОМПАНІЙ ФОРС

«ГРУПА КОМПАНІЙ ФОРС» об’єднує в собі два напрямки бізнесу:
-    агентство перекладів повного циклу «Таск Форс» - надає не тільки послуги професійного письмового та усного перекладу для українських та міжнародних компаній, але й ряд супутніх лінгвістичних послуг для бізнесу.
-    транспортна компанія «Драйв Форс» - надає послуги пасажирських перевезень бізнес- і преміум-класу по Києву та Україні. В автопарку: седани, автобуси і мікроавтобуси бізнес-класу (від 6 до 74 місць).

http://www.force.ua/

Для членів СУП ГРУПА КОМПАНІЙ ФОРС надає:
-    одноразовий депозит у розмірі 500 грн на послуги перекладу за промокодом SUPTF2019
-    знижку у розмірі 20% на перше замовлення транспортних послуг за промокодом SUPDF2019

Школа автодрому «Чайка»

Наші програми: тестування водіїв при прийомі на роботу; захисне (контраварійне) водіння (в т.ч. зимове водіння); підготовка особистих водіїв; інші програми.
Сертифіковані Автомобільною Федерацією України (FAU).
Проводимо заняття на єдиному в Україні автомобільному спорткомплексі «Чайка».
Засновники та інструктори - діючі спортсмени, чемпіони України з перегонів, мають великий досвід викладання.
Працюємо в м. Києві та інших містах України.

https://chayka-school.com.ua

Для дійсних членів СУП Школа автодрому «Чайка» надає:
- знижку 7% на навчання водіїв;
- знижку 15% на навчання водіїв за програмами «Захисне водіння (другий рівень)» та «Особистий водій» (за умови навчання більше 5 осіб одночасно).

Залежно від: наповнення програми, кількість водіїв, тривалості тренінгу, місця проведення тренінгу та т.ін. обговорюються індивідуальні умови.
Деталі за телефоном: 0672365429 Анна

Віннер Лізинг

ТОВ «Віннер Лізинг» входить до складу «Віннер Груп Україна», що виступає одним із лідерів автомобільного бізнесу вже протягом 27 років. Компанія надає послуги фінансового лізингу та довгострокової оренди транспортних засобів міжнародним та українським компаніям, а також фізичним особам. Програми «Віннер Лізинг» діють на увесь модельний ряд брендів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, які представлені в Україні.​

Ми пропонуємо:
-          Вигідні умови фінансування без прихованих комісій;
-          Якісні послуги зі страхування;
-          Швидке прийняття рішень щодо фінансування та оформлення;
-          Зручний сервіс;
-          Програми лояльності надійним клієнтам.
 

http://www.winnerleasing.ua/

Winner Leasing пропонує партнерам «СУП» ексклюзивні умови фінансування на придбання автомобілів брендів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley.

Міністерство дверей

Виробнича кoмпaнія зacнoвaнa y 2014 рoці. Мaє cyчacний зaвoд з вирoбництвa вxідниx мeтaлeвиx двeрeй та власні торгові марки. 
Зaвдяки викoриcтaнню нoвітніx тexнoлoгій, ми нe мaємo aнaлoгів з вирoбництвa вхідних двeрeй в Укрaїні. 
Кoмпaнія — лідeр нa yкрaїнcькoмy ринкy вxідниx двeрeй y кaтeгoріяx — «Eкcпoрт вxідниx двeрeй 2017 р.» тa «Ocнoвний пocтaчaльник в yкрaїнcькі нaціoнaльні мeрeжі 2017 р., 2018 р.». 
Двeрі ycпішнo прoдaютьcя нa ринкax 8 крaїн Єврoпи тa Aзії. 

https://ministerstvo-dverej.ua/

Для всіх учасників СУП компанія надає спеціальні умови на придбання вхідних дверей: 
-    безкоштовна доставка по всій Україні
-    додаткова гарантія 1 рік на вхідні двері 
-    спеціальні умови для гуртових замовлень 

Для отримання спеціальної пропозиції необхідно зателефонувати 067-652-47-02 і назвати промо-код "СУП". 

 

Powercode

Powercode - це IT-компания, яка розробляє сайти і додатки для особистого користування і бізнесу. Ми впроваджуємо інновації в Ваш бізнес і автоматизуємо процеси, щоб Ви могли зосередитися на результаті. Ми розробляємо Програмне Забезпечення в різних індустріях, враховуючи очікування клієнта, особливості індустрії, і ринок, на який орієнтується клієнт.
Наша головна мета - спростити досягнення цілей наших клієнтів, і зробити це якісно, використовуючи передові технології.

https://powercode.co.uk/

Унікальна пропозиція для членів СУП:
1. Безкоштовний аудит корпоративного сайту (баги, сео оптимізація).
2. 10% знижка на створення корпоративного сайту. 3. Безкоштовне створення блогу для існуючого корпоративного сайту. Пропозицію можна використати як комплексно, так і обрати для себе певний пункт.
Контакт для замовлення:+380637934018

«Текстиль-Контакт»

Компанія заснована у 1995 році та є провідним національним оператором з продажу тканин і матеріалів легкої промисловості.
Асортимент налічує понад 30 тис. найменувань з 25 країн світу. А це максимально можливий спектр тканин різного призначення.

«Текстиль-Контакт» – мережа оптово-роздрібних магазинів під марками «Тканини» і «Каштан», найбільший інтернет-магазин тканин в Україні та власна мережа філій.

 

https://tk.ua/ua/

Для членів СУП компанія пропонує:
- книгу ««In Progress. Дрес-код України доби Незалежності» за спеціальною ціною 590 грн;
- знижку на пошиття еко-сумок;
- знижку на пошиття форми, спецодягу.

Детальніше: +38 (044) 239-20-02 (книга – оператор, еко-сумки та форма – відділ ХБ)
 

"TeamMaster" 

"TeamMaster" - компанія, що організовує командні корпоративні заходи для українського бізнесу вже більше 12 років. До складу компанії входять такі бренди, як TeamMaster (тімбілдинг та серйозні командоутворюючі заходи), BizGames (розробка крутих бізнес-ігор та гейміфікацій), SmartEvents (івент-агенція повного циклу), та Просто тренинг (корпоративне навчання персоналу). Ми - експерти в тому, що робимо і підтримуємо найвищу якість послуг. Відео про програми можна подивитись на каналах YouTube: TeamMaster , BizGames , SmartEvents. 

 

https://teammaster.pro/

Для членів СУП діє можливість безкоштовно отримати корпоративний захід у вигляді бізнес-гри авторської розробки BizGames для команди управлінців чи ТОП-менеджменту (8-12 людей), або отримати безкоштовно послуги нашої компанії з організації корпоративного заходу в лютому та березні.

Для отримання можливості, треба написати в особисті повідомлення СЕО, Антону Сорокуну: https://www.facebook.com/anton.sorokun.original.
 

JOY EVENT

JOY EVENT – івент агенція повного циклу. Допомагаємо клієнтам реалізувати найяскравіші мрії! Будемо корисними якщо потрібно: змотивувати команду (team building), організувати корпоративне BBQ ,  організувати корпоративне свято, провести бізнес івент (конференцію, презентацію, форум), маркетинговий івент (BTL-акцію, road show) та виступ артистів і селебріті.
 

https://www.joyevent.com.ua/

Для членів СУП компанія JOY EVENT надає знижку в розмірі 50% на комісію агенції.
 

Prostor

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ:

1. Перевезення стандартних вантажів (паллетних і непаллетних) автопоїздами, вантажопідйомністю до 23 т брутто. Причіп, ізотермічний і рефрижераторний тип транспорту. У цю категорію підходять всі продовольчі товари, будівельні матеріали, сировину для виробництва, габаритне обладнання, що міститься в стандартні машини зазначених типів.
2. Перевезення вантажів, у тому числі негабаритних, зазначених в п.1. як по території України, так і в міжнародному напрямку:
- Європа, Білорусь, РФ, Казахстан.
3. Перевезення небезпечних вантажів різного класу небезпеки тентованим, ізотермічним і рефрижераторним типами транспорту.
4. Експорт та імпорт вантажів в морських контейнерах (контейнерні перевезення) з/в Україну порт Одеса (ОМТП), порт Іллічівськ
5. Є власні складські площі в м. Миколаєві для зберігання паллетних вантажів.

 

https://prostor-logistics.com.ua/

Для членів СУП надаються наступні пільги та преференції:
- безкоштовні консультації з оптимізації логістики при перевезенні продукції, як на території України, так і при експорті та імпорті товарів;
- 5% зниження тарифів при перевезенні вантажів.
 

Magnate Design Centre

Компанія Magnate Design Centre з 1997 року проектує та облаштовує офісні простори з такою атмосферою, в якій виникає бажання творити й досягати високих результатів. За 23 роки було реалізовано більш ніж 300 проектів для провідних компаній. Компанія отримала визнання "Лідер року" в Національному бізнес-рейтингу. 

Magnate Design Centre займається професійною розробкою дизайну офісів і адміністративних будівель, комплектації меблями, освітленням і оздобленням, виконує функції генпідрядника з реалізації офісних й адміністративних приміщень під ключ.
 

http://www.magnats.com.ua/

Для членів СУП компанія дарує можливість отримати безкоштовну консультацію з оптимізації офісу.
 

Nota Group

Компанія Nota Group займається комплексним супроводом бізнесу і входить в ТОП-5 найкращих аутсорсингових компаній України.
Ми надаємо юридичні, бухгалтерські послуги, займаємося підбором персоналу, кадровим діловодством, аутсорсингом заробітних плат, консультуємо і пропонуємо комплексні заходи в сфері корпоративної безпеки підприємства, розробляємо політики GDPR, проводимо форензік, а також маємо значний досвід розроблення і пдтримки рішень для бізнесу на базі системи 1С.

 

https://notagroup.com.ua/

Для членів СУП компанія надає знижку у розмірі 10% на всі послуги.

КОХАН

Компанія КОХАН - імпортер підлогових покриттів і ексклюзивний дистриб'ютор продукції провідних світових виробників у всіх регіонах України. За 19 років на ринку підлогових покриттів ми заробили авторитет і довіру партнерів. Наша мета - щоб товар був завжди доступний, коли він потрібен нашим клієнтам. Надаємо оптовим покупцям: широкий асортимент трендового ламінату від світових виробників; необхідне торгове обладнання; докладний опис товару, інструкції по догляду за підлогою, фотоматеріали та ін.
 

https://www.facebook.com/kokhan.net/

Для членів СУП компанія "КОХАН" надає дилерські (оптові) ціни на всі типи підлогових покриттів, комплектуючі до них. Для цього необхідно звернутися до власника компанії Олександра (050) 336-73-21 та назвати промокод «СУП».

Botanica

Компанія Botanica була створена у 2013 році. 6 років поспіль компанія створює комплексний кейтерінг, адаптований для потреб бізнес-середовища.
Наші сервіси та продукт сприяють спілкуванню під час заходу та допомагають нашим клієнтам вести здоровий спосіб харчування.

Ми надаємо комплексне рішення корпоративного харчування:
●Доставка офісних ланчів та снеків
●Розробляємо раціони офісного харчування
●Кейтеринг корпоративів та team building
●Семінарів та конференцій
●Ділових зустрічей та особливих заходів
●Створюємо буфети трьохразового харчування в офісах клієнтів
●Здійснюємо кейтеринг на офісних вечірках
●Готуємо gift box на всі свята
●Беремо участь в соціальних проектах
 

http://botanicafood.com.ua

Для членів Спілки компанія пропонує безкоштовні дегустації та консультації відносно оптимізації та налаштування системи офісного харчування в нових умовах. Індивідуальні рішення під потреби кожного офісу.

IT-Enterprise

IT-Enterprise – провідний розробник цифрових рішень для управління підприємством. Компанія допомагає промисловим бізнесам підвищити їхню ефективність з 1987 року. Сьогодні IT-Enterprise реалізує світові IT-тренди в Україні, створюючи продукти Industry 4.0 широкого спектра. 
 

www.it.ua

Компанія пропонує учасникам СУП провести експрес-обстеження бізнес-процесів та створити стратегію цифрового розвитку. Для участі потрібно заповнити форму: https://www.it.ua/filltheform

МАЙ-Ukraine

MAY-Ukraine  – це чай Richard, Curtis, Mayskiy, Lisma та кава Coffesso. Ми об'єднуємо втілення знань та майстерності поколінь знавців чаю та кави, сучасні технології, душу і натхнення команди. Понад 20 років ми працюємо на ринку чаю. Вивчаємо запити споживачів та тенденції індустрії. Втілюємо знання в нові колекції. Вдосконалюємо технології. Безкомпромісно стежимо за якістю продукту.
Наша місія – створювати неперевершену цінність!

 

https://tea.ua/

Для членів СУП MAY-Ukraine має спеціальну пропозицію: гарантовані 5% від остаточної ціни в каталозі та додатковий накопичувальний бонус до 3% для постійних клієнтів.

Смачний чай та неповторну каву допоможе обрати Анна Мірошніченко, тел.: 050 400 22 49, e-mail:
AMiroshnichenko@maycompany.ua.
Доставка, залежно від об’єму, можлива Новою Поштою та службою доставки
MAY-Ukraine.

Q Studio

Q Studio - це продакшн повного циклу: від ідеї до фінального результату.

Основні напрямки:
1. Відео (ТВ реклама, промо, корпоративні фільми, інтерв'ю, огляди, звіти і т.д.)
2. Анімація (2D, 3D, VFX)
3. Фото (Портрети, предметна зйомка, фотозвіти і т.д.)
4. Графічний дизайн
5. Звук (Sound-design, дикторське озвучування, мастеринг та зведення і т.д.)

Також, є власна відеостудія з усім необхідним обладнанням. Детальніше про студію тут: https://qstudio.com.ua/photostudio

 

https://qstudio.com.ua/

Для членів СУП пропонуємо:
 - 10% знижка на всі роботи продакшна та студії
 - Можливість відтермінування частини оплати за послуги
 - Безкоштовні консультації з питань сфери від генерального продюсера Q Studio.

Мідсан

Аромамаркетинг -  потужний інструмент, який допомагає всім сферам бізнесу створити нову, живу та емоційну атмосферу спілкування з вашими клієнтами.

Для будь якого: бізнесу, бренду, компанії, приміщення ми можемо запропонувати той самий неповторний аромат, що:
- зміцнить ідентичність бренду
- покращить задоволеність клієнтів 
- збільшить прибуток від продажів

Супутні арома-продукти з ароматом бренду, що пропонує Мідсан, значно посилюють клієнтський досвід та генерують додатковий прибуток.    
Покращуємо самопочуття та продуктивність співробітників завдяки споживанню антиоксидантної води - води з рівнем ph понад 8 та окисно-відновлювального потенціалу нижчі мінус 150 мілівольт. Таку воду можна приготувати за допомогою іонізатора води чи генератору водневої води.
Ми є офіційним імпортером та партнером понад 5 виробників з Кореї, Литви, Тайваню.

www.midsun-aroma.com

Для членів СУП, Мідсан пропонує:
- безкоштовний тест послуги ароматизації тривалістю 14 днів
- спеціальні умови на корпоративні арома подарунки та проекти створення аромадифузорів з Вашим брендом в якості амбассадор
- 15% знижку на іонізатори води, генератори водневої води та іншу продукцію, що нами імпортується

 

TwinS Style

Торгова марка TwinS Style® @twinsstyle777 - це проект двух сестер близнят. Ідея виробляти головні убори з'явилася невипадково, адже прадід засновниць торгової марки був відомим шляпником , який створював головні убори для багатьох модниць свого часу. На думку дизайнерів, в сучасному світі досить великий вибір оригінального та стильного одягу, однак, одну з головних ролей в образі, завжди грає правильний і яскравий аксесуар. І цей аксесуар - капелюх. Автори пропонують знайти в своїх колекціях незамінну супутницю для кожного з образів, придуманих вами. Головне - капелюхи TwinS Style зроблені тільки з натуральних матеріалів.

Основною місією TwinS Style є повернення головних уборів в гардероби сучасних леді як невід'ємного атрибуту стилю і іміджу.
На даний момент Бренд TwinS Style® став учасником UKRAINIAN FASHION WEEK 20 '. Були створені лімітовані колекції. Це було дуже цікаво, епатажно і круто. Продовжуємо вас радувати.

 

http://twinsstyle.com.ua.tilda.ws/

Для учасників організації СУП, торгова марка TwinS Style робить 10% знижку на любий аксесуар бренду по промокоду
«СУП_TwinS Style».

INTBOARD

Починаючи з 2017 року наша компанія ТОВ «КРЕО СІНЕРЖІ» веде свою діяльність на ринку інтерактивного обладнання під ТМ INTBOARD.
  Спеціалізується на виробництві та реалізації інтерактивного обладнання для освіти та  бізнесу. Пропонує інтерактивні дошки, інтерактивні столи та сенсорні LCD  — панелі власної торговельної марки.
  Надає послуги по монтажу та налаштуванню обладнання, проводить навчальні майстер-класи для клієнтів всіх категорій.

 

Для членів СУП компанія підготувала кілька пропозицій, а саме:
  - Інтерактивна панель в переговірну кімнату майбутнього, конференц зал тощо та
  - Дитячий інтерактивний стіл для підвищення сервісу Вашого бізнесу або для розвитку Вашої дитини вдома.

Для учасників діє спеціальна цінова пропозиція, а саме, знижка до 25% від РРЦ (рекомендованої роздрібної ціни).

Більш детально з нашим товаром пропонуємо ознайомитися в презентації (інтерактивний стіл) та відеоогляді (інтерактивна панель), а також на сайтах https://intboard.com.ua/ та
https://kidstable.com.ua/ru/.

Якщо Вас зацікавила пропозиція, звертайтеся за телефоном або через месенджер (Viber, Telegram), 063 480 37 62 Вікторія Розуменко або пишіть на пошту opt@intboard.com.ua

 

ViVoTech

Vivotech є виробником №1 з’єднувачів імпоста (опора для віконних та дверних стулок) в Україні.

Декілька фактів:
• в портфелі з’єднувачі для 10 брендів віконних профілів (ще +3 до кінця 2020 року)
• в асортименті представлено понад 30 найменувань з’єднувачів імпоста
• власне R&D бюро, здатне як доопрацювати наявний з’єднувач, так і розробити абсолютно новий
• виробнича потужність більш 93 000 деталей на добу
• 10 років виробничого досвіду

https://vivotech.ua/ru/production

У вересні компанія виводить на ринок нову послугу - лиття виробів із цинкового сплаву під тиском на гарячокамерних ливарних машинах. Підприємство може виробляти методом лиття як готові для продажу вироби, так і комплектуючі для подальшої збірки в готовий продукт для галузей: меблева фурнітура, фурнітура для дверей, інструмент, кріплення, іграшки, електро-фурнітура.

Для членів СУП діє ексклюзивна знижка у розмірі 15% на лиття продукції та деталей.

ЮСП Автомотів Україна

Компанія ЮСП АВТОМОТІВ Україна - ексклюзивний імпортер всесвітньо відомого виробника компресорів з Нідерландів компанії AIRPRESS. Компанія вже протягом декількох років є успішним постачальником промислових і побутових компресорів, пневматичного обладнання та інструментів для авторемонтного бізнесу. Надаємо допомогу в комплектації автосервісів обладнанням, інструментами та витратними матеріалами. 

 

http://usp-automotive.com.ua/

Для членів СУП компанія ЮСП АВТОМОТІВ Україна надає дилерські (оптові) ціни на всі типи обладнання, комплектуючих до них, витратні матеріали. Телефон (044) 206 72 70, промокод «СУП».

 

WOO Company

Ми просуваємо українські та міжнародні бренди в соціальних мережах. Розробляємо плани рекламних кампаній, створюємо та адаптуємо візуальний стиль, ведемо соцмережі, співпрацюємо з медіа та блогерами, проводимо  фото- та відеозйомки.
 

https://wooo.com.ua

Для членів СУП компанія надає знижки на пакети послуг із просування сторінок в соціальних мережах. Робимо SMM.
 

QRSmarty / Eqman

Корпорації та МСБ в наступних галузях:
- IT
- агро
- металургія та машинобудування
- легка промисловість
- фармацевтика
- видобування нафти та газу
- розробка і будівництво
- логістика і рітейл

Відстеження рухомих активів, інструменту, обладнання та орг. техніки:
Ви будете знати, де ТМЦ знаходиться, хто за нього відповідальний, знати весь життєвий цикл ТМЦ. Вести облік, а так же мінімізувати простої. До 25% зменшення простоїв і втрат / розкрадань ТМЦ.

Iвентаризацiя:
Ви зможете проводити інвентаризацію в будь-який час, швидко і ефективно. Точно знати, що є в наявності. До 60% зменшення часу на проведення інвентаризації.

Гарантійні зобов'язання:
Відстежувати коли ТМЦ / інструмент був введений в експлуатацію і чи не закінчився у нього гарантійний термін

Сайти:
- qrsmarty.com для корпоративних клієнтів
- eqman.co для МСБ

qrsmarty.com

Спеціально для учасників СУП компанія надає мінус 20% на перший рік використання сервісу (всі пакети).

Крім того, ексклюзивно для представників МАЛОГО та СЕРЕДНЬОГО бізнесу компанія надає спеціальний прайс - 15% на рішення eqman.co протягом 1 року.

На підтримку власника, який розвивається в будівельному, виробничому, агро, медичному, ІТ напрямках. На підтримку керівника, який кожен день працює в "вогні". EqMan - це рішення компанії для трекінгу й інвентаризації товарно-матеріальних цінностей та інструменту. EqMan - це облік активів в смартфоні!

Київський годинниковий завод

КИЇВСЬКИЙ ГОДИННИКОВИЙ ЗАВОД - український виробник наручних годинників під власною ТМ KLEYNOD. Працюємо на ринку 23 роки! Наші годинники збираються вручну на базі надійних швейцарських механізмів та відповідають найвищім стандартам якості. Асортимент налічує 6 колекцій з більш як 150 моделей на будь-який смак. Також пропонуємо можливість замовити годинники з корпоративною символікою та пам’ятним гравіюванням. Ми допоможемо вам обрати найкраще рішення! Долучайтеся до позитивних емоцій!

 

https://kleynodwatches.com/

Для членів СУП компанія пропонує знижку:
- 10% - на роздрібні замовлення з асортименту на сайті компанії;
- 5% - на корпоративні замовлення (від корпоративного прайсу).
Індивідуальна знижка - при замовленні великого обсягу.

Отримати спец пропозицію можна за промокодом «Свій до свого по своє!». Телефонуйте: +380672231085 (роздрібний продаж), +380678281907 (корпоративні замовлення)
 

ТоргОборуд

ТоргОборуд - це професійна команда,яка займається комплексним оснащенням магазинів, супермаркетів, кафе, ресторанів, кав'ярень, тощо. За роки діяльності ми допомогли нашим клієнтам відкрити вже більше 1000 закладів по всій території України і здобули репутацію надійного партнера.

Також ми:
- Маємо власну сервісну службу, яка здійснює монтаж і технічне обслуговування гарантійного та післягарантійного обладнання по усій території України, а також ремонтні роботи та продаж запчастин.
- Спеціалізуємося на проектуванні, продажу та пуско-налагодженні промислового та комерційного холодильного обладнання.
- Створюємо індивідуальні дизайн-проекти для Вашого бізнесу.
Завдяки співпраці з Торгоборуд, відкриття бізнесу в торговельній або ресторанній індустрії стане набагато простішим. Наші фахівці допоможуть правильно почати свою справу та уникнути помилок.

 

https://torgoborud.com.ua/ua

Для членів СУП компанія ТоргОборуд надає спеціальні ціни на товари та послуги. Для цього необхідно звернутися до менеджера та назвати промокод «СУП».


 

Resorcer

Resorcer - це маркетплейс, який об’єднує провідних незалежних рекрутерів на ринку України. Ми допомагаємо власникам бізнесу, керівникам та HR-менеджерам мінімізувати ризики та скоротити час при пошуку зовнішніх рекрутерів (фрілансерів та агенцій).

Переваги для бізнесу:
- Широкий вибір перевірених нами підрядників з експертизою в різних галузях
- Мінімальний документообіг 
- Інструменти для ефективної комунікації на проекті
- Гнучке ціноутворення
- Гарантія якості та безпека платежів

https://resorcer.com

Безкоштовна консультація та знижка 15% на перший пошуковий проект

Liki24.com

Liki24.com — сервіс пошуку та доставки товарів з аптек, який співпрацює з 5000+ аптеками по всій Україні. Користувачі Сервісу можуть купувати ліки з економією до 20%, замовляючи доставку або забираючи замовлення самостійно зі зручної аптеки за попереднім резервом. Щомісяця сайт Сервісу відвідує близько 3 млн користувачів.

 

https://liki24.com/

Для членів СУП компанія надає:
- Промокод на безкоштовну доставку - SUP-Liki24
Промокод можна застосовувати на всі види доставки, окрім термінових

- Запрошуйте друзів до Liki24.com та отримуйте по 80 грн кожен! Друг — миттєво при реєстрації, а ви — одразу як він отримує замовлення.
Для цього потрібно лише перейти: https://liki24.com/bonus/, скопіювати посилання-запрошення та поділитися ним з друзями. 

«Птахопродукт»

ГК «Птахопродукт» – команда однодумців, яка уже близько 15 років активно розвиває сферу здорового харчування.
Курячі яйця ТМ «Супер Ко-Ко» – смачний, а головне – корисний продукт! Ми застосовуємо новітні методи та технології під час виробництва яєць: абсолютно не використовуються жодні шкідливі домішки, тому наш продукт – невіддільний елемент раціону усіх прихильників здорового харчування. Під час вирощування птиці на наших птахофабриках природний склад кормів і відсутність у них антибіотиків та гормонів росту контролюється лабораторією власного комбікормового заводу. Свою натуральну продукцію завод реалізовує іншим птахофабрикам, фермерським господарствам, підприємцям, населенню на території кількох областей.
Ми пишаємося тим, що робимо значний внесок у популяризацію в суспільстві здорового харчування.
 

https://www.facebook.com/superkokosumy

Для членів СУП компанія пропонує систему знижок.

Віват

Видавництво Vivat (англ. Vivat Publishing) — це видавництво бестселерів. Vivat має широкий профіль і публікує як українську, так і перекладну художню літературу, нон-фікшн та дитячі і підліткові видання різних жанрів.

З моменту створення у 2013 році видавництво Vivat опублікувало понад 5 тис. книжок.

Кожна книжка видавництва має значення, адже вона проходить ретельний процес відбору до друку. Якщо книжка вийшла у Vivat, це означає, що вона пройшла перевірку на якість та має вагому причину на те, щоб про неї дізнався український читач. 
Vivat співпрацює з понад 20 країнами світу, серед яких США, Німеччина, Франція, Велика Британія, Польща, країни Азії та інші.
 

https://vivat-book.com.ua/

Для членів СУП видавництво Vivat дарує знижку 20% у фірмовому інтернет-магазині за промокодом sup+vivat.

Також ми можемо надати корисні пропозиції для ваших компаній:

СУПЕРОБКЛАДИНКИ З ЛОГОТИПОМ ВАШОЇ КОМПАНІЇ НА КНИЖКИ:
Дарувати ручки вже не круто.
Пропонуємо дещо краще - книжки з логотипом Вашої компанії.
Ми допоможемо Вам:
•  розмістити слоган та логотип компанії на обкладинці
•  додати закладку у кожну книжку у кольорах Вашої компанії
•  зробити обкладинку в корпоративних кольорах
•  написати власне звернення на обкладинці до колег та партнерів

КОРПОРАТИВНІ БІБЛІОТЕКИ
Vivat надає:
— підбір книжок, виходячи з вашого бюджету та запиту
— асортимент корпоративної бібліотеки не лише з книжок власного видавництва, а й багатьох інших
— партнерську знижку до -40% (залежно від суми замовлення)
— можливість зробити вашу бібліотеку брендованою

КОРПОРАТИВНІ ЗАМОВЛЕННЯ
Якщо ви хочете замовити книжки на подарунок для ваших працівників, VIP-клієнтів чи партнерів, Vivat пропонує:
— партнерську знижку на корпоративне замовлення
— підбір якісних книжок
— святкове пакування книжок за потреби

Cloudfresh

Cloudfresh – міжнародна компанія, що надає сучасні інструменти для ефективної роботи більш ніж 1000 клієнтам з 30 країн світу.
Google Workspace - для швидшої та ефективної роботи співробітників з документами, файлами, інформацією і відеодзвінками.
Google Cloud і Google Maps Platform - хмарні рішення для реалізації будь яких викликів в ІТ (від віртуальних серверів до штучного інтелекту).
Zendesk - система для мультиканальної підтримки ваших клієнтів (email, чат на сайті, телефон, мессенджери Facebook, WhatsApp, Viber, Telegram, Instagram та інші цифрові ресурси та канали). Звідки б не написав вам клієнт - ви більше ніколи не втратите його звернення, а всі заявки будуть оброблятися в одній системі.
Asana - платформа, яка допомагає командам керувати робочими процесами, задачами та проектами в єдиному зручному інтерфейсі - від закупки води в офіс до реалізації глобальних продуктових стратегій.
 

https://cloudfresh.com/ua/

Для членів СУП Cloudfresh пропонує знижку в розмірі 10% (або більше) на продукти Google Cloud, Zendesk та Asana для нових користувачів а також безкоштовні консультації та розробку архітектури для ефективної IT інфраструктури, процесів підтримки клієнтів, управління робочими процесами та проектами. Напишіть нам на hi@cloudfresh.com або зателефонуйте 044 33 444 33. 

Інсайт

Компанія «Інсайт» - український виробник спецодягу європейської якості, а також єдиний представник європейської торгової мароки Ardon, що дозволяє комплексно забезпечити співробітників без зайвих націнок. «Інсайт» входить до трійки найбільших постачальників у сфері спецодягу, взуття та ЗІЗ в Україні. 

3000 клієнтів обирають «Інсайт» більше 10 років, адже:
• На базі компанії є власна швейна фабрика, яка випускає сертифіковані костюми під торговою марокою FreeWork з випуском продукції 15000 одиниць на місяць.
• Компанія приймає індивідуальні замовлення на пошиття спецодягу.
• Власний склад розміром 1500 м.кв. дозволяє підтримувати в наявності від 200 тис. одиниць товарів.
• Є власний цех термонанесення, яка дозволяє наносити фірмову символіку і логотипи на спецодяг.

https://specnaz.ua/

Для членів СУП діє спеціальна пропозиція: знижка 50% на перше замовлення зразків.

MIDOT

MIDOT (Ізраїль) - провідний світовий експерт в галузі оцінки благонадійності персоналу. 40 років на світовому ринку, 30 країн, більше 2000 вдячних клієнтів. В Україні з 2006 року. Серед клієнтів: НБУ, ДТЕК, Метінвест, Укрсибанк, CRH, UMG, Біосфера, Скарбниця, ін. 
Унікальні онлайн рішення дозволяють перевірити рівень благонадійності, дотримання трудової етики і безпеки праці, лояльність до компанії, ризики деструктивної поведінки і передчасного звільнення.  

ДЕ і ЯК коїлися зловживання роботодавець знає з практики. Питання, як їх попередити? Midot прогнозує ХТО, за етико-моральними якостями, має схильність до деструктивної поведінки.  
Клієнти зазначають значні покращення при застосуванні наших рішень:  скорочення плинності кадрів, випадків деструктивної поведінки, зловживань, крадіжок і шахрайства, що сприяє стабільності компанії. Наші клієнти, маючи можливість вчасно виявляти і попереджати ризики, завжди на один крок попереду. 

https://midot.com/russian/?country=Ukraine

Для членів СУП компанія пропонує знижку 8% на власні послуги.

 RUBICON

RUBICON - це компанія, котра допомогає бізнесам перейти на новий рівень ведения взаємин з клієнтами та автоматизації робочих процесів. Ми досягаємо цього за рахунок налаштування CRM-системи у повній відповідності до потреб бізнесу, реалізації автоматизованих бізнес-процесів та навчання персоналу компанії користуванню CRM-системою.
 

http://rubicon.ltd/

Для членів СУП компанія надає знижку 15% на всі послуги.

MK Legal Service

MK Legal Service — юридична компанія з 10-річним досвідом комплексного супроводу лідерів ринку у сфері ІТ, ТМТ, HoReCa та інших індустріях. Наша експертність визнана авторитетними юридичними рейтингами:
- «50 провідних юридичних фірм України»;
- «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України» визнання в IT праві та TMT

Серед наших послуг:
- Юридичний аутсорсинг та повний спектр юридичних послуг для бізнесу на всіх етапах: створення, діяльність в Україні, масштабування на території України та закордоном
- Супровід залучення інвестицій для бізнесу та їх захист
- Налагодження корпоративної безпеки та кібербезпеки на підприємстві 
- Супровід податкових перевірок та оскарження донарахованих податків і штрафів
- Управління конфліктами та представництво інтересів клієнтів у відносинах з державними органами та в судах

MK Legal Service – головний партнер Вашого бізнесу! Ми не просто якісно надаємо юридичні послуги, а реально допомагає бізнесу стати успішним!   
 

https://mklegalservice.com

Спеціальна пропозиція для членів СУП від MK Legal Service:
— безкоштовна консультація з питань відкриття чи масштабування бізнесу — 1 год
— безкоштовний аналіз матеріалів судової справи — 1 год
— безкоштовна консультація щодо змін у галузі телекомунікацій — 1 год
— побудова стратегії кібербезпеки компанії — знижка 15%
— юридичний супровід запуску франшизи — знижка 15%
— побудова стратегії захисту в податкових спорах — знижка 15%

Додаткові можливості та обговорення пропозицій — +380 93 317 10 20; mk@mklegalservice.com.
 

IPnet

IPnet – провайдер із 20-тирічним досвідом надання якісних послуг для бізнесу та домашніх користувачів. IPnet пропонує готові та індивідуальні рішення для бізнес-клієнтів:
- підключення до мережі Інтернет на швидкості до 10 Гбіт/с
- канали передачі даних
- послуги дата-центру
- відеоспостереження
- експертиза у розробці та будівництві телеком-інфраструктури


Також на базі R&D департаменту компанії IPnet створили проєкт Genua, який пропонує створення і підтримку :
- сайтів
- лендінгів
- мобільних застосунків

https://ipnet.ua/

Для учасників СУП компанія IPnet надає знижку 15% на тарифи для юридичних осіб та знижку 10% на послуги з індивідуального проєктування та підключення.  Для отримання знижки звертайтеся до Відділу обслуговування корпоративних клієнтів за номером (050) 412 77 40.

=============================================

Проєкт Genua - під час воєнного стану та у період відновлення економіки України для учасників Спілки українських підприємців готовий надати знижки на розробку та впровадження до 25%, а для волонтерських проєктів, проєктів з підтримки Збройних сил України – знижки до 50%.

Якщо вас зацікавила пропозиція — керівник проєкту Станіслав відповість на всі ваші питання стосовно подальших кроків взаємодії та розробки програмних рішень для вашого бізнесу.
Контакти:
Поривай Станіслав
Mоб: + 380 67 220 5534 (Viber, Telegram)
Е-mail: sales@genua.dev

 

Capital Group (CPTL)

Capital Group (CPTL) – логістичний провайдер послуг, який працює на ринку понад 10 років. Компанія спеціалізується на митно-брокерських послугах, транспортно-експедиторському сервісі, консалтингу з митних питань та проведенні навчання в напрямку митниця та міжнародна торгівля. Capital Group  дотримується балансу між задоволенням потреб Клієнта та вимог митниці, стежить за трендами, використовуючи креативне мислення в рішенні комплексних завдань. Команда Capital Group застосовує найкращі практики та власний досвід при підготовці ефективних бізнес-рішень для виконання своїх послуг.
 

https://www.cptl.com.ua/

Для компаній-членів СУП CPTL готова запропонувати вигідні умови співпраці та знижки на свої послуги, а саме:
1.    Знижка 30% на аудит правильності класифікації товарів згідно УКТЗЕД;
2.    Одна безкоштовна консультація з питань митного законодавства / митних питань;
3.    Ми готові ділитися своїми професійними знаннями і досвідом в сфері ЗЕД, тому надаємо знижку 20% на корпоративне навчання для членів СУП;
4.    Знижка 20%  на митні оформлення для компаній-членів СУП.

Для отримання знижки напишіть на пошту anastasiya.m@cptl.com.ua.

Wedoitbm

Міжнародна бухгалтерсько-консалтингова компанія WeDoITBM

Послуги компанії:
- бухгалтерський облік, 
- податковий та кадровий облік,
- інвестиційний консалтинг.
- консалтинг фізичних осіб, щодо легалізації та декларування доходів
WeDoITBM — соціально відповідальна компанія, яка сповідує принципи сталого розвитку. Ми у своїй роботі думаємо не тільки про прибуток, але опікуємося ще й тим, як впливаємо на життя суспільства.
При компанії працює Інститут економічної аналітики, який є її структурним підрозділом та проводить некомерційні, аналітичні дослідження в сфері податків, фінансів та інвестицій. 
 

https://www.wedoitbm.com/

Для учасників СУП компанія надає 10 % знижки на такі види послуг:
- бухгалтерський, податковий та кадровий облік,
- консалтингові послуги в сфері декларування прибутку від інвестиційної діяльності

Украгрохімтрейд

ТМ PROPECS працює на ринку Pest Control з 2015 року та належить ТОВ «УКРАГРОХІМТРЕЙД».
Ми допомагаємо впровадити ефективну систему Pest Control та мінімізувати ризики, пов’язані з наявністю шкідників, на сільськогосподарських, харчових, фармацевтичних, торговельних підприємствах, об'єктах сегменту HoReCa і в портах.

ТОВ «УКРАГРОХІМТРЕЙД» надає повний комплекс послуг по боротьбі зі шкідниками:
— Дератизація. Знищення шкідливих гризунів.
— Дезінфекція. Знищення збудників інфекційних захворювань, зокрема COVID-19, і руйнування токсинів.
— Санітарна обробка транспорту. Дезінфекція наземного, повітряного та водного транспорту.
— Дезінсекція. Знищення шкідливих комах.
— Фумігація. Знищення шкідливих кліщів та комах на всіх стадіях розвитку.

https://www.propecs.ua/

Для членів СУП компанія має спеціальну пропозицію:
— Безкоштовний аудит ситуації на підприємстві з рекомендаціями.
— Пропозиція 11+1*. При замовленні абонентського обслуговування на рік - 1 місяць в подарунок*.
*Під подарунком мається на увазі придбання послуги за 100 грн.
Пропозиція діє до 30 листопада 2021 року.
Замовити послугу: https://www.propecs.ua/
 

Наш Формат

Видавництво «Наш формат» —  один з лідер на ринку ділової літератури. Ми допоможемо вам створити корпоративну бібліотеку, видати брендований наклад улюбленої книги, стати спонсором видання світових бестселерів українською.
Інвестуйте в свій бренд, розвиток співробітників та імідж компанії. 
  
Також запрошуємо відповідальні бізнеси підтримати проєкт “Військо Читає”, що має на меті забезпечити військовослужбовців актуальною, якісною, сучасною світоглядною літературою та популяризувати читання як вид дозвілля в Українському Війську. У рамках проєкту бійці Збройних Сил та курсанти отримали понад 27 000 примірників сучасної професійної, мотиваційної, світоглядної та художньої книги українською мовою, з них — більше половини — книжки Нашого Формату. Це більше, ніж те, чим держава спромоглася забезпечити військові бібліотеки за 30 років незалежності.
Закликаємо всіх, хто розуміє важливість проекту для державотворення, приєднуватись інформаційно, організаційно та донейтами.
https://nashformat.ua/products/knyzhkovyj-proekt-vijsko-chytae-709475
 

https://nashformat.ua/

Для учасників СУП компанія пропонує:

— Брендований наклад книжок з обкладинкою у ваших корпоративних кольорах
— Стати партнерами — ви можете разом з Нашим Форматом видати книжку, про яку давно мріяли
— Підбір книжок для корпоративної або особистої бібліотеки 
Подарункові сертифікати у вашій корпоративній стилістиці

Кожен учасник СУП, а також члени Ваших родин отримують знижку в інтернет- книгарні Наш Формат 25% на паперові та електронні книги видавництва Наш Формат. https://nashformat.ua/publishers/nash-format-books 
За промокодом SUP-NF-BOOKS
Промокод не діє на передзамовлення та аудіокниги. 

Для корпоративних замовлень та з будь-яких питань звертайтеся до менеджерів видавництва: spilnota@nashformat.ua  
  

DESIGNLOFT

DESIGNLOFT - дизайнерські меблі, освітлення та декор. Комплектація офісів, закладів ХоРеКа та жилих приміщень. 

DESIGNLOFT — це:

1.    Найбільший асортимент меблів та освітлення в Україні.
2.    Власний імпорт та власне виробництво.
3.    Європейські та українські бренди зібрані в одному онлайн-сторі.
4.    Професійна консультація та підбір.
5.    Офіційна робота згідно законодавства. 
6.    Гарантія до 5 років.

Шоуруми:

 • Київ, вул. Василя Липківського, 16а
 • Харків, вул. Культури, 8, ТЦ “Сумський ринок”, 2 поверх
+380 67 574 32 33

https://designloft.com.ua/

Спеціальна пропозиція для членів СУП:
Знижка від 5-10% на асортимент Designloft. Величина відсотку залежить від обраного товару. 
Деталі вибору необхідно буде узгодити з менеджером компанії.
 

АБ Якова Вороніна

Адвокатське бюро «Якова Вороніна» — це податкові адвокати. Команда, яка консультує, як не довести справу до суду. Захищає, коли справа вже в суді.
 
Послуги бюро:
 ▫️Судові податкові спори; 
 ▫️Бухгалтерський та податковий облік;
 ▫️Спори з митницею;
 ▫️White-color crime;
 ▫️Податковий консалтинг.
 
Їхня мета — результат, а не процес.
 
Їхній сайт: https://buro-voronin.com
Посилання на сторінку Якова Вороніна у Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100041496444091

https://buro-voronin.com/

Адвокатське бюро «Якова Вороніна» дарує 8% знижку на свої послуги для членів СУП.

К2-реклама інтернет-магазинів

Компанія "K2 - реклама для інтернет-магазинів" займається налаштуванням тільки реклами тільки для інтернет-магазинів. Основна спеціалізація — товарна реклама у Google (Google Shopping, динамічний ремаркетинг) i Facebook (Catalog Sales). Цей вид просування працює для товарів, які продаються у роздріб.

Також в компанії налаштовують чітку аналітику, щоб бачити скільки грошей бізнес вклав у рекламу і на яку суму продав або яку кількість заявок отримав.

Результати роботи компанії: клієнти отримали замовлень на суму понад 300 тисяч грн, причому рекламний бюджет становив лише 9% від суми замовлень.

Фахівці компанії надають безкоштовний прогноз ефективності реклами та консультацію. Для цього потрібно залишити заявку на сайті https://k2-promo.company або написати на сторінку.

https://k2-promo.company/

Для членів СУП знижка -10% на налаштування та супровід рекламних кампаній.
 

Аі Пі Ес Ем

IPSM - International Procurement & Supply Management. Компанія допомагає власникам бізнесу знайти недоотриманий прибуток в закупівлях і ланцюгу постачання. Послуги компанії:
- Аудит закупівель і ланцюгів постачання;
- Оптимізація процесів;
- Аутсорсинг закупівель;
- Антикризові експрес-послуги (експрес-аудит закупівель у remote-форматі, експрес-аналіз ризиків постачання у remote-форматі тощо).
 

https://ip-sm.com/

ЕКСПРЕС-АУДИТ ЗАКУПІВЕЛЬ в компанії — швидка діагностика стану закупівельної функції

Вартість для членів СУП - 300 000 грн (+ПДВ). *    (стандартна ціна — від 380 000 грн (+ПДВ))

Термін виконання аудиту - 1 місяць

Основні цілі аудиту:
  *  визначити систему і підходи в управлінні закупівлями та постачання
  *  знайти основні нестикування у процесі та визначити проблеми
  *  оцінити необхідність і глибину подальших досліджень
  *  визначити та оцінити верхньорівневі ризики в закупівлях та постачанні


В результаті:
1. Ви отримаєте цілісну картину ситуації функції закупівель:
- систему управлінських процесів в постачанні в цілому,
- опис підходів в управлінні закупівлями,
- опис основних нестиковок і проблем в процесах.

2. Компанія опише ризики втрат, недоотримання прибутку і зони можливого шахрайства/корупції.

3. На основі GAP-аналізу та первинних рекомендацій ви відразу можете впроваджувати зміни.
 

ЕБС ЛІВІНГ

Компанія, що займається продажем товарів для внутрішнього та зовнішнього водовідведення.

Компанія імпортер ТОВ «ЕБС ЛІВІНГ» у зв’язку з перепрофілюванням підприємства та розширенням асортименту будівельних продуктів запрошує до співпраці підприємства деревообробної та меблевої галузей України.

Пропонують членам Спілки виробникам меблевої та деревообробної галузей спеціальні умови на продукцію німецького концерну Herlac Coswig GmbH (Mipa-Group), який є потужним підприємством лакової промисловості Німеччини з 200-річною історією, основу виробництва якого складають сучасні лакофарбові матеріали та барвники для обробки дерев'яних поверхонь. Їхні матеріали є високопрофесійними продуктами, завдяки яким отримують чудові зносостійкі, хімостійкі покриття для дерев'яних меблів, сходів, паркету та паркетної дошки, дерев'яних елементів інтер'єру, дерев'яних дверей, вагонки, меблевих фасадів (як дерев'яних, так і фарбованих мдф-фасадів) тощо.

Поряд зі стандартною складською програмою Herlac пропонують промисловим партнерам продукцію на замовлення, технічний сервіс. Продукція наявна на складі в Києві.

Для комфортної співпраці гарантують широкий асортимент якісної лакофарбної продукції, вчасні постачання, індивідуальний прайс.
За детальною інформацією з питань співпраці звертайтесь: контактна особа Олійник Володимир за тел. +38 067 881 53 98 (v.oliynyk@supradrain.com.ua)

changebox.agency

Компанія Changebox – це інноваційна консалтингова агенція, яке пропонує клієнтам послуги із запуску комплексної трансформації бізнесу.
Костянтин Воробйов, СЕО Changebox:

«Ми маємо дуже просту місію – допомагати бізнесу змінюватися швидше, ніж світ, що нас оточує . Чому вона звучить саме так? Тому що сьогодні забезпечити своє зростання на ринку можливо тільки через процес постійної трансформації. Ти або міняєшся, або програєш. В нашій команді зібрана потужна експертиза з впровадження змін, яка допомагає нашим клієнтам зробити впевнені кроки на шляху зростання.

Як це працює?
- Ми проводимо діагностику бізнес-процесів нашого клієнта, формуємо точки зростання, які можуть підвищити операційну ефективність чи доходи компанії.
- Детально готуємо перелік змін, що призведуть до запланованої мети.
- Зрештою, супроводжуємо впровадження змін клієнтом, навчаючи його співробітників та розділяючи з ним відповідальність за кінцевий результат.
Будемо раді допомогти кожній компанії, яка бажає змін!»
 

https://changebox.agency/

«Ми - це інноваційна консалтингова агенція Changebox, яка пропонує клієнтам послуги із запуску комплексної трансформації бізнесу. Результат нашої роботи–це впровадження у вашій компанії конкретних змін, які дозволять вам витрачати менше та продавати більше.

Початок будь-якої трансформації - це діагностика існуючих бізнес-процесів та визначення точок підвищення вашої операційної ефективності. Саме по результатах цієї діагностики визначаються напрямки подальших змін.

Для членів СУП ми пропонуємо цю діагностику абсолютно безкоштовно. Ви дивитеся на її результати та вирішуєте, що ви готові міняти, а що може почекати. Ми  будемо допомагати впровадженню всіх необхідних змін, щоб привести вас до результату найпростішим шляхом.

За світовою статистикою, 80% потенціалу зростання компанії пов'язано не з тим, що відбувається у зовнішньому світі, а з тим, як вона працює всередині. Саме з цим ми пропонуємо почати розбиратися.
Наші контакти: +380 99 110 7777

changebox.agency
https://www.facebook.com/changeboxagency»
 

krasivogroup

Компанія Krasivo Group marketing & production — маркетингова агенція, яка допомагає компаніям створювати продукти та бренди, розробляти маркетингову і комунікаційну стратегію для роботи на українському та міжнародних ринках. Спеціалізується на маркетингу для франчайзингових мереж. 
https://www.krasivogroup.com

https://www.krasivogroup.com/

Для членів СУП компанія Krasivo Group надає:
1/ Індивідуальну консультацію з маркетингу, в результаті якої ви отримаєте розбір та рекомендації стосовно вашої презентації продукту та комунікації з клієнтами. Безкоштовно.

2/ Спеціальну ціну 3500$ на розробку рішень по залученню клієнтів, яка складається з етапів:

 • стратегічна сесія з власником компанії щодо постановки цілей бізнесу;
 • check-up компанії — діагностика продукту, сервісу, маркетингової діяльності та рекламних активностей;
 • виявлення потреб цільової аудиторії бренду;
 • розробка рішень, які конвертують потенціальних клієнтів у реальних;
 • авторський супровід втілення рішень протягом 2-х місяців.
Спеціальну ціну можна отримати за промокодом “СУП”. Телефонуйте або надсилайте запит:  +380682724019, kg@krasivogroup.com.

Lean-Coaching

Lean Coaching має понад 20 років глобального досвіду співпраці з різними галузями, від великих автомобільних заводів і гірничодобувних компаній до фармацевтичної та харчової промисловості.

Їхні клієнти: Farmak, Unilever, Tetra Pak, Metinvest, Siemens, Tarkett, Straumann, CLAAS, EVRAZ, AIRBUS, Mercedes-Benz, FENDT, MAHLE, LEGO.

«Якщо покращення операційних процесів є гострою темою для обговорення для вашої організації, або якщо вам потрібна порада щодо впровадження ощадливого виробництва, ми могли б поговорити про ваші потреби, проблеми та цілі»
 

https://www.leancoaching.com/

Для учасників СУП мають такі спеціальні пропозиції

 1. Проведення діагностики та аудитів по оцінці рівня розвитку виробничої системи та культури с пропозицією по поліпшенню процесів 
 2. Проєкти з оптимізації бізнес-процесів та підвищення ефективності діяльності підприємств 
 3. ПРАКТИЧНЕ Впровадження трансформаційних проєктів разом з клієнтом, використовуючи кращі світові практики та власний досвід операційного управління. 
 4. Наставництво керівників підприємств та досягнення командою поставлених стратегічних та операційних цілей 
 5. Проведення тренінгів для керівників та рядових співробітників по впровадженню системи та культури «Ощадливе виробництво» та розвиток лідерських та управлінських якостей 
Спеціальна пропозиція для SME підприємств - кластерна модель консалтингу по 3 компанії з однаковим видом діяльності підприємств.
      
Спеціальна пропозиція для LE підприємств - безкоштовне проведення діагностики з умовою подальшого ведення проекту з покращення операційних процесів.
 

ТАКРОМ УКРАЇНА

Такром – нафтосервісна компанія, що спеціалізується на стимулюванні нафтових родовищ (гідравлічний розрив, колтюбінг, азотні та гравійні набивки тощо), шукає нові технології, що стосуються хімікатів, проппанту та конструкції насосів, щоб запропонувати клієнтам нові можливості.
Крім того, компанія зосереджена на швидких операціях буріння / капітального ремонту та закінчення свердловин та постійно пов’язана з заводом-виробником, щоб знайти найкраще обладнання для більш швидких, безпечних та ефективних операцій.
Висока якість послуг досягається шляхом вибору найкращого обладнання, оснащеного новітніми інноваційними та технологічними рішеннями. Вся техніка компанії показала високу надійність, працюючи у важких умовах. Такром з гордістю надає своїм замовникам найсучасніший і найнадійніший флот обладнання в Європі.

https://tacrom.com/ua/pro-nas/

«Можемо пробурити, зробити ГРП, Колтюбінг або інші види стимуляції зі знижкою для членів СУП»