Профільні Комітети СУП

Сьогодні в СУП функціонує 13 профільних комітетів за напрямками підприємницької діяльності. Ключова функція комітетів - виявлення системних проблем, які стримують розвиток бізнесу, і розробка конкретних пропозицій та ініціатив для реалізації якісних законодавчих змін у контексті діяльності галузі й бізнесу. Очолюють комітети члени Ради директорів СУП та учасники СУП. Кожен новий член Спілки має можливість увійти до складу будь-якого з комітетів, а також ініціювати створення нового

Профільні комітети

Комітет з питань охорони здоров’я
  • Співголова: Євгенія Піддубна , Директор зі зв'язків з державними органами "Фармак"
  • Співголова: Ігнатов Євген , адвокат, юридичний радник "Новалік-фарм"
Комітет з питань агропродовольчого бізнесу
  • Співголова: Магалецька Владислава
  • Співголова: Олег Шевцов , Керуючий радник юридичної компанії Alexandrov & Partners
  • Секретар: Бродська Юлія
Комітет з інформаційно-комунікаційних технологій
  • Голова: Дмитро Прядко , ТОВ «А5 Системс"
  • Секретар: Юлія Ніканорова
Комітет із захисту бізнесу
  • Голова: Катерина Гупало , партнер Arzinger
  • Заступник голови: Анастасія Гурська , партнер АО "Клочков та партнери"
Комітет з розвитку меблевої промисловості
  • Голова: Максим Рогожин , співвласник «АГТ Плюс»
  • Заступник голови: Сергій Вермінський , засновник «Снайт»
  • Секретар: Антоніна Яковлева
Комітет з E-Commerce
  • Голова: Глазов Євген , «Нова пошта»
  • Секретар: Майя Кічук
Комітет з транспорту і логістики
  • Секретар: Олена Воробей
  • Голова: Олег Рудківський , співвласник Sovtes
  • Заступник : Андрій Івасів , співвласник Delivery Group
Комітет з питань будівництва і нерухомості
  • Співголова: Ігор Райков , керівник Project Monitoring Office в SAGA Development
  • Співголова: Гоча Гобеджишвили , Будинок під ключ
  • Секретар: Вікторія Якименко
Комітет з розвитку небанківського фінансового сектору
  • Голова: Віталій Коваленко , голова правління СК "КД Життя"
  • Секретар: Олександра Єгорова
Комітет виробників підакцизних товарів
  • Голова: Ґінтаутас Дірґела, JTI
  • Заступник : Юрій Рилач, ВАТ
  • Заступник: Наталія Бондаренко, PMU
  • Секретар: Олесь Матійчук
Комітет ЖКГ та енергоефективності
  • Голова: Євгенія Дубінська , власниця ДОМКОМ УКРАЇНА та КОМУН СЕРВІС УКРАЇНА
  • Співголова: Руслан Крамаренко , засновник «Місто для людей»
  • Секретар: Олександр Босов , експерт «Місто для людей»
Комітет з сучасної освіти та консалтингу
  • Голова: Дмитро Корчевський , засновник Комп’ютерної Академії «ШАГ»
  • Секретар: Аріна Яворських , Комп’ютерна Академія «ШАГ»
Комітет з розвитку HoReCa
  • Голова: Євген Шевченко , генеральний директор Carlsberg Ukraine