Чи дозволено у період карантину продавати каву to go чи фаст-фуд «через віконце»
Чи дозволено у період карантину продавати каву to go чи фаст-фуд «через віконце»
03 квітня 2020

Продовжуємо відповідати на запитання, які щоденно отримуємо на «гарячу лінію» SUPport від підприємців з усієї України 
Сьогодні пояснюємо, чи дозволено у період карантину продавати каву to go чи фаст-фуд «через віконце».
За підготовку роз'яснення дякуємо партнерам «гарячої лінію» SUPport - юридичній фірмі «Горецький і Партнери».

Постановою уряду з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 до 24 квітня 2020 р. на усій території України встановлено карантин. Заборонена діяльність суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), закладів торговельного обслуговування населення, крім торгівлі продуктами харчування. Дозволена також торговельна діяльність та діяльність з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень.

Кава to go. Якщо ваша підприємницька діяльність побудована на продажу вагової кави та чаю або ж це міні-кав'ярня (наявні столи та стільці для приймання відвідувачів), то рекомендуємо переформувати ваш бізнес під магазин.
Розглянемо, як у законодавстві визначений термін «продукти харчування» або ж «харчовий продукт (їжа)» - будь-яка речовина або продукт (сирий, включаючи сільськогосподарську продукцію, необроблений, напівоброблений або оброблений), призначений для споживання людиною. Харчовий продукт включає напій, жувальну гумку та будь-яку іншу речовину, включаючи воду, які спеціально включені до харчового продукту під час виробництва, підготовки або обробки.

Оскільки торгівля продуктами харчування під час карантину не заборонена - продаж вагової кави та чаю, в тому числі і в приготовленому вигляді, не заборонено.
Однак, при цьому необхідно прибрати усі столи та стільці (якщо вони наявні), забезпечити персонал засобами індивідуального захисту (маски та рукавиці), забезпечити доступ до антисептику як персонал, так і відвідувачів, здійснити розмітку, щоб клієнти тримали дистанцію у черзі не менше 1 м один від одного. Крім того, звертаємо увагу, що у магазині не може перебувати більше клієнтів, ніж з розрахунку 1 людина на 5 кв.м. (в залежності від регіону - 1 людина на 10 кв.м.).

Подбайте про юридичне оформлення перепрофілювання закладу: чи маєте ви потрібний КВЕД для торгівлі, чи оформлені накази по підприємству щодо дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, про перепрофілювання бізнесу (в т.ч. переведення співробітників на відповідні посади, адже у магазині мають працювати продавці-касири, а не офіціанти).

Продаж фаст-фуду. Здійснення такої діяльності прирівнюється до діяльності закладів громадського харчування. Тому, в першу чергу, вам необхідно перевірити, чи є у суб’єкта господарювання коди виду економічної діяльності «Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування» (КВЕД 56.10). Цей вид економічної діяльності передбачає доставку харчування.

Тож, як і у випадку з продажем кави «через віконце», вам необхідно забезпечити персонал засобами індивідуального захисту (маски та рукавиці), забезпечити доступ до антисептику як персонал, так і відвідувачів, здійснити розмітку, щоб клієнти тримали дистанцію у черзі не менше ніж 1 м один від одного.
 
Увага! Якщо ви здійснюєте діяльність у МАФі (у кіоску), то необхідно дотримуватися усіх зазначених правил та перевірити чи не заборонена у вашому регіоні на місцевому рівні діяльність МАФів (кіосків).

Нагадуємо, що якщо ви маєте запитання у зв’язку з веденням бізнесу в умовах карантину, телефонуйте на "гарячу лінію" SUPport 067 00 535 00 - наші спеціалісти готові надати вам професійну юридичну консультацію 24/7!
 

Ще новини