Обрано нових членів Ради директорів Спілки українських підприємців
Обрано нових членів Ради директорів Спілки українських підприємців
21 травня 2020

У СУП відбулася вже друга ротація Ради директорів. Цього року весь процес відбору і голосування за кандидатів до її складу відбувався онлайн.
Згідно зі Статутом Спілки процедура відбувається раз на два роки. У складі Ради директорів зберігається гендерний та регіональний баланс з метою забезпечення кращих практик корпоративного управління.

Чому це важливо? Якісне корпоративне управління, особливо в умовах кризи - одна зі складових стійкого розвитку та зміцнення організацій. В період невизначеності, як ніколи, важлива інституційна міцність нашого об’єднання, тож я вдячна вам за проявлену активність і зроблений вибір.

“У період кризи особливо важлива робота бізнес-асоціацій та їхня інституційна цілісність. “Вистояти” в період викликів, підтримати безперестанний розвиток та позитивну трансформацію Спілки нам допомагають, в тому числі, зміни в корпоративному управлінні.

Чергова ротація Ради директорів посилює нашу спроможність у покращенні ділового клімату в країні шляхом залучення нових знань, досвіду засновників та керівників провідних українських компаній”, - прокоментувала оновлення складу Ради директорів виконавчий директор СУП Катерина Глазкова.

Отже, за підсумками голосування до складу Ради директорів СУП увійшли: 
1. засновниця та директорка компанії RITO Тетяна Абрамова,
2. співзасновник та член Ради директорів компанії SoftServe, співзасновник Спілки Тарас Вервега,
3. співвласник та голова Наглядової ради «Кормотех» Ростислав Вовк,
4. президент та засновник торгово-промислового холдингу UBC Group, співзасновник Спілки Ігор Гуменний,
5. виконавчий директор компанії «Фармак» Володимир Костюк,
6. віце-президент міжнародного інвестиційного фонду SigmaBleyzer та віце-президент аграрної компанії AgroGeneration Владислава Магалецька,
7. голова правління «Віннер Груп Україна» Петро Рондяк.

Це професіонали, які розвивають власні або керують провідними компаніями, що входять до списку найбільших платників податків, інвестують в економіку, дотримуються принципу сталого розвитку та впроваджують кращі практики корпоративно-соціальної відповідальності. Саме їх експертиза дозволить нам стати ще більш ефективними.

У свою чергу, діяльність на зміцнення Спілки у складі Ради директорів продовжать: співзасновник компанії «Нова пошта» Вячеслав Климов, власниця компанії Stekloplast Наталія Єремєєва, керуючий партнер юридичної компанії Arzinger Тімур Бондарєв, голова наглядової ради ТМ «Космо» Сергій Бартощук, засновник групи компаній «Текстиль-Контакт» Олександр Соколовський, CEO юридичної компанії Main Business Partner Соломія Марчук, голова Наглядової ради UAPAY Анатолій Зарахович.

У Раді директорів неодмінно зберігається гендерний, регіональний та галузевий баланс, як того вимагають кращі практики корпоративного управління.

За значний внесок у розбудову нашого об’єднання висловлюємо вдячність співвласнику групи компаній MTI Володимиру Цою, засновнику та президенту корпорації “Біосфера” Андрію Здесенку, керуючому партнеру Baker Tilly Ukraine Олександру Почкуну,  екс-власниці компанії Zabugor.com Юлії Алєксєєвій,  підприємцю та інвестору Валерію Кондруку, партнеру компанії Horizon Capital Костянтину Магалецькому, які покидають склад борду.

Тримаємо курс на покращення умов ведення бізнесу в Україні!

Ще новини