Який захист інвестицій потрібен бізнесу - говорили з керівником нового департаменту Офісу Генпрокурора
Який захист інвестицій потрібен бізнесу - говорили з керівником нового департаменту Офісу Генпрокурора
14 серпня 2020

СУП провела першу зустріч із керівником департаменту кримінально-правової політики і захисту інвестицій Офісу Генерального прокурора Олексієм Бонюком.
Тільки за минулий рік компанії-члени СУП сплатили 65,5 млрд гривень податків всіх рівнів та створили 359 000 робочих місць. А за останні чотири роки - інвестували понад $3 млрд. І це тільки в будівництво нових об'єктів.

Виконавчий директор СУП Катерина Глазкова під час зустрічі наголосила: «Наразі важливо не допускати, щоб недосконале законодавство ставало інструментом тиску на бізнес у руках правоохоронних органів».
Адже сьогодні бізнес стикається і з реєстрацією кримінальних проваджень по надуманих підставах, і , на жаль, все ще мають місце маски-шоу.

Серед іншого, Катерина Гупало та Анастасія Гурська (голова і заступник Комітету із захисту бізнесу СУП) озвучили і проблему невиконання рішень суду з боку правоохоронних органів.

Сьогодні гостро стоїть також питання захисту бізнесу від рейдерських атак. І на цьому представниці СУП зупинилися детальніше, оскільки член СУП компанія «Еконія» несе колосальні збитки саме через те, що уже втретє зіткнулася із рейдерством.

Дякуємо Олексію Бонюку за продуктивну зустріч та сподіваємося на конструктивну подальшу співпрацю у напрямку подолання чинників, які сьогодні перешкоджають роботі та інвестиціям бізнесу. 

Ще новини