Спілка провела SUP Members Gathering з нагоди Дня підприємця
Спілка провела SUP Members Gathering з нагоди Дня підприємця
24 вересня 2020

22 вересня відбулася вечірка для членів Спілки – SUP Members Gathering. Підприємці вперше за тривалий період зібралися у дружньому колі, аби обговорити ідеї та плани одне одного.

Виконавчий директор СУП Катерина Глазкова привітала учасників та підбила підсумки діяльності Спілки з початку року. Так, за цей час до нас приєдналося ще 112 компаній, п’ята частина нових учасників – з Одеси, Дніпра та Львова. 

«На нашій неформальній зустрічі дуже потужна концентрація українського бізнесу. За цей рік членами Спілки стало більше 100 компаній, і сьогодні я рада бачити та вручати свідоцтва новим обличчям СУП», - зазначила Катерина Глазкова.

Вона розповіла, як саме у 2020 підсилився напрямок адвокації у СУП – створено Аналітичний центр для опрацювання пропозицій бізнесу та законодавчих ініціатив, і за цей час ми вже маємо 15 значних законодавчих перемог. Крім того, запустили роботу нового Комітету – з розвитку HoReCa.
Катерина Глазкова також зазначила, що Спілка провела три якісних дослідження – про наслідки карантинних заходів для бізнесу, очікування від програми кредитування «5-7-9%», а також перше загальнонаціональне дослідження портрету українського підприємця. Усього опитано більше 3000 підприємців!

«Ми вже так давно не тиснули одне одному руку, не розмовляли вживу, що вирішили з дотриманням усіх санітарних норм зібратися, аби кожен з вас відчув, що він є частиною СУП і не один упродовж цього непростого періоду. А ще ми сьогодні просто серед добрих знайомих та старих друзів», - у свою чергу зазначив Президент Спілки В’ячеслав Климов.

Під час заходу учасники також відвідали екскурсію коворкінгом KOOPERATIV, яку провів засновник і СЕО Fedoriv Group, співзасновник СУП Андрій Федорів. 

Цього вечора було багато спілкування у колі однодумців, посмішок та фотографій на згадку. Дякуємо нашим учасникам, що допомогли зробити це свято разом! 

Особливу подяку ми висловлюємо нашим партнерам в організації заходу:
- компанії Smilefood, яка цього вечора пригощала всіх учасників зустрічі смаколиками;
- «солодкому» партнеру заходу –  компанії «Три ведмеді»;
- чайному партнеру «Май Україна»;
- водному партнеру компанії «Еконія»;
- «молочному» партнеру компанії «Молочний альянс»;
- а також компанії «Він стрім», яка піклувалася про безпеку учасників та дотримання усіх санітарних норм.

Ще новини