Новий сервіс EDIN “ВІЛЬНИЙ”: електронний документообіг для кожного
Новий сервіс EDIN “ВІЛЬНИЙ”: електронний документообіг для кожного
22 грудня 2020

Для швидкого та простого підписання документів з партнерами, провайдер електронного документообігу EDIN реалізував новий сервіс – «ВІЛЬНИЙ». Рішення створене саме для тих, хто не має часу розбиратися у налаштуваннях, а потребує швидко закрити власні бізнес-процеси. 

«ВІЛЬНИЙ» дозволяє легко приєднатися до сучасного способу взаємодії бізнесу. Ніяких додаткових налаштувань - лише те, що потрібно для підписання документів з партнером. Сервіс підійде всім: підприємцям, малому та середньому бізнесу. Необхідно лише мати e-mail отримувача, щоб надіслати документи.  

Тарифікація в бета-версії сервісу «ВІЛЬНИЙ» відсутня. Користувачі мають можливість підписувати та відправляти будь-яку кількість документів, зберігати їх у хмарі EDIN, або завантажувати архів з підписаним контентом на свій комп’ютер. Дізнатися більше про сервіс можливо на сторінці «ВІЛЬНИЙ».

Користь сервісу «ВІЛЬНИЙ» для користувачів:

●    економія коштів завдяки скорочення витрат на друк, доставку та зберігання документів;
●    сервіс миттєво доставляє документи на підпис партнерам в будь-яку точку планети;
●    КЕП\ЕЦП неможливо підробити, EDIN перевіряє сертифікат підпису кожного разу при підписанні;
●    документи зберігаються в хмарі EDIN, їх неможливо видалити, втратити або пошкодити;
●    простий інтерфейс, працювати в сервісі так само просто, як відправити листа електронною поштою.

Розробляючи новий сервіс, провайдер е-документообігу EDIN прагнув не тільки надати користувачам можливість швидко підписати документи з партнером, а зробити буденним підписання документів в електронному форматі. Команда провайдера вірить, що це дуже важливий крок для бізнесу будь-якої величини. Електронний документообіг - це сучасний спосіб розвивати свою компанію та можливість відмовитись від використання паперу задля збереження навколишнього середовища.


 

Ще новини