PR-клуб СУП: нова реальність комунікацій у 2021
PR-клуб СУП: нова реальність комунікацій у 2021
02 березня 2021

Під час зустрічі PR-клубу СУП говорили про те, як бізнесу комунікувати після 2020 року. Як і самі компанії, сфера комунікацій пройшла стрес-тест, адже довелося змінювати всі стратегії.

Жоден «гайд» міжнародного бізнесу не враховував інструкцій до того типу кризи, яка сталася з нами у 2020. Однак частина бізнесів навчилася працювати у період високої невизначеності та швидко переорієнтувалася на інші бізнес-моделі.

Які ж тренди будуть зберігатися в комунікаціях упродовж усього 2021?
-    Частина бізнесів працюють дистанційно або перевели офіс у формат хабу, де зустрічаються на брейнштормінг.
-    В центрі уваги - людина (кожен з нас вразливий, може захворіти, залишитися без роботи - страхи). 
Популярними і надалі будуть кампанії бізнесу, пов’язані із взаємопідтримкою та допомогою в період пандемії. У зовнішніх комунікаціях – це продукти та кошти на потреби людей, які цього потребують. У внутрішніх комунікаціях – моральна або психологічна підтримка працівників у компаніях.
- Разом долати невизначеність (Керівники компаній задаються питанням, як почуваються їх працівники та клієнти? Наскільки люди можуть повернутися до того, як було раніше? 
- Офлайн – це нова розкіш (участь в обмежених за кількістю людей офлайн-заходах цінується вище).
- Переосмислення ролі першої особи бізнесу (персональні комунікації, в тому числі, через відеозвернення. Власник має бути сильним лідером).

 Дякуємо керівниці PR-клубу СУП та власниці агентства з управління репутацією EFCom Катерині Засусі за корисну інформацію та практичні кейси!
 

Ще новини