Клуб корпоративного управління: як корпоративна культура впливає на ефективність бізнесу
Клуб корпоративного управління: як корпоративна культура впливає на ефективність бізнесу
26 квітня 2021

21 квітня під час Клубу корпоративного управління говорили про те, як корпоративна культура впливає на ефективність бізнесу. 

З чого почати впровадження корпоративної культури? Зафіксували ключові поради та кейси, якими поділився спікер заходу, засновник мережі онлайн-ресторанів SMILEFOOD, офіційний представник СУП в Одеському регіоні Олександр Соколов.

1)  Поглянути, що роблять компанії, на яких ви б хотіли рівнятися. 

«Так у нас з’явився власний Кодекс етики, де ми прописали, як би ми хотіли, щоб будувалися стосунки між працівниками від лінійного персоналу до топового», - сказав Олександр.

У Кодексі сформували також Портрет ідеального співробітника, його права і обов’язки, цінності компанії. 

2)  Система мотивації
Між корпоративною культурою та системою мотивації є потужний взємозв’язок. Так, у компанії SMILEFOOD впровадили система мотивації за «вислугу років».

«Опитуванням ми з’ясували, що у нас більше половини ТОПів працюють в компанії понад 3 роки. А 80% з них – працюють з початку створення компанії», - зазначив спікер.

Працівники Олександра грають у Cash and Flow, а також мають додатковий вихідний за певну кількість прочитаних книг на місяць. Працівник, що прочитав книгу, пише коротке  есе, яке надсилає у внутрішній чат компанії.

3)  Навчання 
В компанії щотижня проходить Speaking club з англійської мови, є можливість вчитися за рахунок компанії (50% вартості компенсується), впроваджується технологія Кайдзен. 

«Унаслідок впровадження корпоративної культури, підвищилася соціальна відповідальність та етичність команди», - зазначив підприємець.

За його словами, під час минулорічної соціальної акції SMILEFOOD, коли компанія передавала комплексні обіди до опорних лікарень міста, працівники почали самостійно писати записки з побажаннями та словами подяки лікарям.
Дякуємо спікеру за корисні поради та готовність поділитися досвідом!

Ще новини