СУП та «Нова пошта» оголошують конкурс для журналістів «Люди дії: бізнес-історії сьогодення»
СУП та «Нова пошта» оголошують конкурс для журналістів «Люди дії: бізнес-історії сьогодення»
04 жовтня 2021

«Спілка українських підприємців» за підтримки компанії «Нова пошта» організовують конкурс журналістських матеріалів про малий та середній бізнес, який творить сучасну Україну, — «Люди дії: бізнес-історії сьогодення».

До участі в конкурсі приймаються створені журналістом або командою журналістів з національного ЗМІ матеріали виключно про малий або середній український бізнес, який веде свою діяльність прозоро та відповідно до норм чинного законодавства. Формат матеріалу — будь-який; це може бути відео, аудіо чи текстовий матеріал, репортаж, інтерв’ю, лонгрід тощо. Заявки на участь приймаються до 12 листопада включно.

Три найкращі матеріали отримають грошову винагороду в 30 тис., 20 тис. або 10 тис. грн відповідно.

Конкурс «Люди дії» покликаний сприяти налагодженню діалогу між журналістами й підприємцями; розвивати об’єктивну і неупереджену бізнес-журналістику в Україні, а також підвищувати громадський інтерес до малого і середнього українського бізнесу. 

Як зазначає виконавча директорка ГС «Спілка українських підприємців» Катерина Глазкова: «СУП вирішила ініціювати створення конкурсу «Люди дії», аби в наших медіа з’являлося більше «перемог» від бізнесу на тлі суцільної «зради». Адже в Україні достатньо підприємців, про яких варто розповідати».

Директорка з маркетингу та управління репутацією «Нова Пошта» Олена Плахова, яка також є одним із членів журі, відзначає: «Сучасну Україну створили підприємці. Саме вони — її драйвер розвитку. Ми хочемо, щоб в медіапросторі було більше історій про тих, хто не просить у держави дотацій, а сам, своєю щоденною працею створює робочі місця, платить податки і будує підґрунтя для розвитку своєї країни».

Дізнатися більше про конкурс, а також подати заявку на участь можна за посиланням:
http://ludy-dii.sup.org.ua/


 

Ще новини