СУП стала учасником Бізнес Ради ЮНІСЕФ
СУП стала учасником Бізнес Ради ЮНІСЕФ
11 листопада 2021

10 листопада Спілка українських підприємців взяла участь у зустрічі з нагоди формування Бізнес Ради ЮНІСЕФ, покликаної забезпечити дотримання і захист прав дітей за допомогою інструментів і можливостей бізнесу.

СУП безмежно вдячна за цю честь долучитися до відстоювання прав дитини в Україні. «Місія Спілки українських підприємців — створення та розвиток сприятливого бізнес-середовища в Україні, і це включає також і соціальну складову. Бізнес повинен вважати своєю кінцевою метою забезпечити це і нести соціальну відповідальність за середовище, в якому працює. Діти — це працівники, лідери, підприємці майбутнього, тому ми повинні наперед дбати про те, щоб наша довгострокова місія була ефективною», — зазначає СЕО СУП Катерина Глазкова.

Підприємства, які входять у СУП, мають потенціал для покращення системи освіти, вирішення проблем з системою охорони здоров’я, забезпечення якісними продуктами, юридичного захисту прав дітей тощо. Тож Спілка українських підприємців прагне присвятити свою діяльність та ресурси тому, щоб постійно нагадувати бізнесу про соціальну відповідальність за права дитини. Ми більш ніж готові брати участь у проєктах та ініціативах, які стосуватимуться цієї важливої тематики.
Сподіваємося на плідну співпрацю разом зі всіма колегами, які також увійшли до Бізнес Ради: American Chamber of Commerce in Ukraine, European Business Association та окремими компаніями, зацікавленими у цій темі.

Наступний крок — розробка конкретного комунікаційного проєкту, тож про всі нововведення і конкретні дії обов’язково розповімо пізніше. А бізнес закликаємо долучатися з пропозиціями ініціатив.

Ще новини