W4UA Summit - участь СУП
W4UA Summit - участь СУП
09 грудня 2022

7–9 грудня відбувся саміт «Світ для України» (W4UA), де взяли участь представники органів центральної та місцевої влади, міжнародних організацій, неурядових організацій, бізнесу, аналітичних центрів та ЗМІ — як з України, так і світових. Захід покликаний обговорити гуманітарні, соціальні та економічні питання, які відповідають найбільш нагальним поточним потребам України та довгостроковим викликам; нагадати про необхідність підтримувати Україну та інвестувати в неї.

Спілка українських підприємців також взяла участь у цьому важливому заході. Під час панельної дискусії високого рівня «Keeping Ukraine in Business» виступила Тетяна Паламарчук, заступник виконавчого директора СУП. «Український бізнес вміє пристосовуватись, навіть складні виклики не зупиняють наших підприємців. До того ж вони не лише продовжують працювати самі, а й максимально допомагають населенню…. Та бізнес не лише намагається вижити — він готовий йти далі та розвиватися. Курс на інтеграцію українського та європейського ринків продовжується, ми готові застосовувати європейські стандарти в роботі. До того ж перспектива членства в ЄС стане наразі важливим драйвером реформ та збільшенням зацікавленості в європейських практиках роботи», — зазначила вона.

Також від імені Спілки Тетяна Паламарчук наголосила на необхідності продовження тісної співпраці бізнесу з міжнародною спільнотою: «Одним із важливих кроків підтримки для нашого бізнесу стають так звані «безвізи» з ЄС: енергетичний, транспортний, митний, економічний. У перспективі — ще й цифровий. Скасування ввізних мит та квот на українську продукцію ЄС, Великою Британією, США та Канадою; налагодження зв’язків та пошук партнерів через міжнародні платформи — ці всі рішення є потужним стимулом для наших підприємців, щоб працювати в повну силу й далі. Тож нам важливо, аби ці рішення й ініціативи продовжувалися».
Нагадуємо, що СУП створила з цією метою Центр міжнародного співробітництва, покликаний посилити таку співпрацю та просувати український бізнес закордоном.

Вдячні організаторам події за цю можливість проявити готовність українського бізнесу поглиблювати зв’язки з демократичним світом. А також за здатність розповісти про незламність наших підприємців потенційним інвесторам — зокрема, одним з учасників заходу був відомий мільярдер і магнат Річард Бренсон, який лише підтвердив визначальну роль українського бізнесу у державній та світовій економіці.

Ще новини