Можливості пошуку партнерств у країнах ЄС через платформу leverist.de розширено
Можливості пошуку партнерств у країнах ЄС через платформу leverist.de розширено

На замовлення програми міжнародної допомоги #EU4Business продовжуємо підтримувати українські компанії в процесі виходу на міжнародні ринки через бізнес-метчмейкінгову платформу leverist.de. Наразі можливості пошуку партнерств у країнах ЄС через платформу розширено – компанії, які вже розміщені на платформі, мають можливість отримати додаткові сервіси: індивідуальні консультації з трьох товарів, які компанія планує експортувати.

Експерти з експорту СУП проведуть оцінку готовності компаній до зовнішньоекономічної діяльності та проаналізують ринок ЄС для обраних товарів.
Рекомендації включатимуть інформацію про країни, які пропонують найвигідніші умови, канали пошуку партнерів, головних гравців ринку, тарифного регулювання ринків обраних країн, логістичні умови та необхідну документацію для початку здійснення ЗЕД.
Кожна така компанія отримає детальну аналітику для її експортних можливостей з урахування специфіки продукту, а також бажаної географії та обсягів для експорту.

#eu4business, #sme_support_EU_GIZ, #cluster_support_EU_Germany_GIZ

Заходи реалізуються за підтримки програми міжнародної допомоги EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ Ukraine) GmbH.

Мета програми – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. Детальніше: www.eu4business.org.ua

Спілка українських підприємців є партнером з реалізації програми.

Ще новини