Карантин продовжено до кінця року. Які зміни для підприємців
Карантин продовжено до кінця року. Які зміни для підприємців
15 жовтня 2020

3 жовтня Уряд вніс чергові зміни до Постанови №641 про посилення протиепідемічних заходів, якими карантин в країні продовжено до кінця року.

Нововведення для бізнесу стосуються усіх рівнів епідемічної небезпеки.
При зеленому, жовтому та помаранчевому рівнях небезпеки відтепер забороняється робота після 22.00 та до 7.00 години закладів громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе тощо), крім надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки та замовлень на винос. При червоному рівні - такі заклади не можуть працювати.

Робота закладів із організацією дозвілля заборонена для всіх рівнів.
Окрім цього, при зеленому рівні небезпеки додатково вводиться обмеження за максимальною кількістю учасників під час проведення масових заходів. Зокрема, забороняється проведення заходів за участю більше як 50 осіб. Між учасниками має бути фізична дистанція не менше ніж 1,5 м.

При жовтому рівні небезпеки забороняється:
- проведення масових заходів за участю більш як 30 осіб. Організатор забезпечує дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 м.

При помаранчевому рівні небезпеки забороняється:
- проведення масових заходів за участю більш як 20 осіб. Організатор забезпечує дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 м.

При червоному рівні небезпеки забороняється:
- проведення масових (культурних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більш як 20 осіб (у разі проведення заходів з кількістю учасників до 20 осіб організатор забезпечує дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра);

Комісія ТЕБ та НС, органи державної влади та місцевого самоврядування можуть вводити додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи.
Роботодавцям також рекомендують встановити позмінність роботи працівників, а за технічної можливості – роботу через Інтернет із збереженням заробітної плати.

Держпродспоживслужба зобов’язана посилити державний нагляд за дотриманням протиепідемічних заходів.

Ще новини