Відбулося перше засідання PR-клубу СУП

02.06.2018

3 хв

31 травня Спілка українських підприємців у партнерстві з комунікаційним агентством EFCOM відкрила новий формат заходів – PR-клуб. Щомісяця в рамках клубу разом з власниками, топ-менеджерами, піар-фахівцями будемо обговорювати актуальні теми сфери комунікацій. Куратором і спікером першого засідання клубу стала Катерина Засуха. Під час першого знайомства nговорили про те, як швидко та з мінімальними зусиллями побудувати репутацію.

Як і годиться для початку, говорили про основи, які необхідні для побудови успішної репутації. Репутація – результат того, що ви робите, про що говорите та що інші думають/говорять про вас. І спочатку керівнику необхідно дати відповіді на короткі питання, які і стануть стратегією побудови репутації: яку репутацію ви хочете? У кого саме? Що найголовніше ви маєте для цього робити/казати?

У контексті обговорення B2B та B2C-репутації виокремили ключові відмінності. B2B-репутація базується на експертності та персоніфікації, B2С – на цінності для споживача та персоніфікації. Важливо чітко відповідати цим критеріям для правильної побудови репутації.

Неприпустимо робити/говорити щось і не міряти, який результат це приносить. Тож поговорили і про важливість визначення поточної репутації. В піарі порівняно, наприклад, з маркетингом, набагато важче виміряти результат. А що стосується оцінки репутації – тут ще складніше. Звичайно, не пости у соцмережах, прес-релізи треба рахувати: для репутаційної оцінки необхідно визначити і проаналізувати думки головних стейкхолдерів (хто має найбільший вплив? хто приносить прибуток? хто має найбільший інтерес?).

На завершення учасники зустрічі трохи попрактикувалися у вмінні визначити напрям і вибудувати стратегію побудови репутації. Наступна зустріч PR-клубу СУП відбудеться 5 липня. Слідкуйте за оновленнями на сайті та Facebook- сторінці СУП.

Приєднатися до СУП

Найбільша бізнес-асоціація незалежних українських підприємців!

Приєднатися до СУП

Актуальні новини

Отримуйте актуальні новини першими!

Сповіщення про події, новини комітетів, про онлайн-івенти та публічні позиції СУП.

А також слідкуйте за нашими соцмережами:

Реєстрація на Відбулося перше засідання PR-клубу СУП

Для реєстрації на Відбулося перше засідання PR-клубу СУП заповніть, будь-ласка, форму нижче.

    Чи є ваша компанія членом СУП?

    Звідки дізналися про СУП?