Учасники СУП побували в котеджному містечку компанії «БУДЕ ДІМ»

29.07.2025

2 хв

Відбувся черговий Company visit учасників Спілки українських підприємців — цього разу до компанії «БУДЕ ДІМ», що спеціалізується на будівництві заміських будинків формату «під ключ».

Компанія заснована у 2022 році, але вже реалізувала понад 60 проєктів у трьох локаціях поблизу Львова. Будинки площею від 75 до 175 м² пропонуються з повною інфраструктурою, благоустроєм, каміном, терасою, підключеними комунікаціями та земельною ділянкою від 3,5 до 8 соток.

Учасники СУП — представники активного українського бізнесу — мали змогу ознайомитися з бізнес-моделлю компанії, яку презентував керуючий партнер Олесь Піщак, та обговорити ключові тенденції на ринку нерухомості. Це ще один приклад заходу від і для підприємців, де обмін досвідом, діалог і нетворкінг відіграють важливу роль у розвитку кожного бізнесу.

Після офіційної частини на гостей чекала неформальна програма у клубному стилі. Відпочинок біля басейну, іспанська кухня, караоке, майстер-клас з іспанських танців, виступ діджея та тематичні конкурси — як для дорослих, так і для дітей — зробили цю подію справжнім сімейним святом для українських підприємців.

Особливо приємно, що на подію завітали учасники з Києва, Львова, Одеси, Тернопільщини та Франківщини — такі зустрічі знову доводять: український бізнес тримається на спільноті, яка підтримує, ділиться і зростає разом.

Яскраві моменти заходу — у нашому фотоальбомі за посиланням.

Приєднатися до СУП

Найбільша бізнес-асоціація незалежних українських підприємців!

Приєднатися до СУП

Актуальні новини

Отримуйте актуальні новини першими!

Сповіщення про події, новини комітетів, про онлайн-івенти та публічні позиції СУП.

А також слідкуйте за нашими соцмережами:

Реєстрація на Учасники СУП відвідали компанію «БУДЕ ДІМ» у Львівській області

Для реєстрації на Учасники СУП відвідали компанію «БУДЕ ДІМ» у Львівській області заповніть, будь-ласка, форму нижче.

    Чи є ваша компанія членом СУП?

    Звідки дізналися про СУП?